Skocz do zawartości
NexyeR

[ZAMKNIĘTY]Toichy

Rekomendowane odpowiedzi

Nick :Toichy

Godzina, data zdarzenia: 14:15

 Mapa:css_Cache

 Serwer:CS GO #5

STEAM_ID/IP: STEAM_0:4:782530304  185.12.20.244

Uzasadnienie: Bagowania nie ma końca :D

Link do ss'ów z mini openingu z kopiowanych skrzynek: http://www72.zippyshare.com/v/9YfP2Mtx/file.html

Edytowane przez Aerwo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


@Toichy zdajesz sobie sprawę, że w ten sposób niszczysz i dyskwalifikujesz serwer jak i swoją osobę? Przyczyniasz sie do powstawania bugów a nawet je wspomagasz w ten sposób co adminowi nie przystoi, czyż nie? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


@SUNN. @happy @Inte Tillgänglig Danke:* (Ania na zlocie :D) 

Dziwi mnie, że nawet ban Ciebie nie nauczył. Admin, który przyczynia sie do bugowania - zły admin. Śmieszne trochę, że odwiedzając temat nie wykazujesz się ochotą na napisanie wyjaśnień. Olewanie obowiązków admina skoro, ktoś wyżej prosi Cie o wypowiedź, a Ty to omijasz szerokim łukiem świadczy tylko o Tobie i podejściu admina do sytuacji. 

Dnia 12.07.2017 o 19:47, Toichy napisał:

Przyczyniac sie do powstawania bugow sie chyba nie przyczyniam poniewaz tylko otwieram skrzynki..

Czytanie ze zrozumieniem się kłania z powyższego tematu, który przytoczył @SUNN.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


49 minut temu, RMSZ|Szczepan napisał:

Moim zdaniem temat powinien zostać zamknięty,skrzynki dostał otworzył ale był reset więc jakie to ma znaczenie na obecną

Nie zastosował się do poleceń administracji mimo że już wcześniej dostał za to bana. 

 

Reset nic tu nie zmienia, bo nikt o tym kiedy reset będzie nie wiedział. 

@Toichyis zapraszam do wypowiedzi. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ale juz nie ma tych skrzyn,nikomu ich nie da ani nie będzie gral tymi skinami.

Jak dla mnie nie ma co drążyć tematu,ale to nie ode mnie zależy.

Jakieś ostrzeżenie albo coś w tym stylu. 

 

Edytowane przez RMSZ|Szczepan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


7 godzin temu, Toichy napisał:

No co tu dużo gadać, dostałem, otworzyłem. Teraz to już nie ma może większego znaczenia.

Ma znaczenie, bo zignorowałeś polecenie administracji.

Pisałem Ci w poprzednim temacie - dostaniesz skrzynki, nie otwierasz ich tylko co najwyżej zgłaszasz administracji/banujesz bugującego. A dzięki temu otwieraniu free skrzyneczek, poszła fama do mnie na PW że admin jawnie sobie skrzynki nabija. 

Przypominam, że już dostałeś za to perma i lapło Ci się że nikt Ci go nie zostawił, dlatego otrzymujesz +1 ostrzeżenie w dziale admina. Gdyby to był pierwszy raz - ok jeszcze jeszcze jakoś by CI się upiekło. Ale serio, drugi raz robić to samo?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.
Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...