Skocz do zawartości
KUCYK!

[ODRZUCONE]GRAFIK powrót!

Rekomendowane odpowiedzi

Program, którym się posługujesz (Gimp, Photoshop, Corel, Cinema 4D, AutoDesk): Photoshop CS6, Cinema 4D.

W czym się specjalizujesz (Avatary, Sygnatury, Tapety, Userbary, Plakaty, Tła, itd.): Wszystkich co leci, wszystkiego się podejmę co będzie w dziale zleceń ;) 

Jak długo zajmujesz się robieniem grafiki (Miesiące, lata..): Już roczek będzie pełny :D 

Dlaczego ja [Napisz dlaczego mamy Cię przyjąć (Bo jestem fajny, bo tak itp. będą nagradzane warnem)]: Jestem osobą która się nie poddaję, pokazałem charakter wracając na sieć, może jako OP grafików zle się sprawowałem ale jako grafik myślę, że tak poprawiłem już chociaż troszkę ortografie :) Przynajmniej ja to widzę i chciałbym pomóc w tym dziale, poprawiłem również  jakość wykonywanych prac prze zemnie i myślę że to widać ;) Myślę że śmiało mogę powrócić do tej funkcji, może ktoś napisze za wcześnie i sam to przyznam ale może warto ;) 

Linki do 3 Zrealizowanych zleceń: Wiem że te zlecenia są już troszkę stare, ale niestety w dziale nic nie ma :) Ale myślę że można mi zaufać bo aktywność miałem dużą :P Jest tego o wiele więcej wystarczy spojrzeć w zrealizowanych ;)

 

 

 

Pięć Twoich prac:

5960a2b14837b_zbldlagracza0000.thumb.jpg.1c571873316c163dba0ed6a00c1156db.jpg

DDDDDDDDDDDDDDDDD0000.jpg

DESIGN KUCYK0000.jpg

EEEEEEEEEEEE0000.thumb.jpg.e812d0e5e306570a688f4b1c81f462f2.jpg

MH RIPTON0000.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jestem na TAK. Zrobił dla mnie świetny awatar z którego jestem zadowolony. Byłeś grafikiem więc wiesz z czym to sie je. Myślę że ne zrezygnujesz jak ostatnio. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Średnio bym powiedział. Prace robisz dobre, ale myślę, że to jeszcze za wcześnie. Niedawno wróciłeś na sieć i znowu chcesz być grafikiem. Na Twoim miejscu bym poudzielał się więcej w dziale grafików i potem myślał o powrocie. Aktualnie na nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jestem na NIE. Zbyt szybko się poddajesz co jest Twoją wadą. Nie dostaniesz rangi i pewnie znowu napiszesz pożegnanie z bUlem serca. 

Pracę są nawet dobre jak pisze osoba wyżej wystarczające dla naszych kochanych userów, co nie zmienia faktu, że słabo ogarniasz sam regulamin forum jak i działu grafików. Popracuj nad tym obrazki to nie wszystko ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


No tak średnio kurde... Na nie. Osoba, która siała zamęt i nie ogarniała tej funkcji jako op, następnie zrezygnowała, a teraz nagle wraca, to myślę, że nie ma czego szukać wśród obecnej grupy grafików. Obecni graficy sobie dają radę, zwłaszcza, że nie mają co robić zbytnio, bo mało zleceń..Poza tym, jestem niemal pewien że obecni graficy nie chcieliby z Tobą współpracować znów, po takiej aferce. ;) Osobiście mogę powiedzieć, że nie masz tu czego szukać. :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Niestety również jestem na nie. Nie mam pewności czy nie zrobisz tak jak ostatnio :/. Udzielaj się więcej dziale grafików i spróbuj ponownie za 2 tygodnie. Mam nadzieję, że przyjmiesz te wszystkie słowa (nie tylko moje) na klatę i się nie poddasz.

Powodzenia :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


w sumie to nawet nie zauwazylem ze odszedłes xD ogolnie to jestem na tak bo w sumie grafik to "żadne" przywileje tylko trza robic :) jak masz checi i sile to czemu nie?! :) tylko za szybko sie nie wypal :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Zamykam na prośbę autora.

Mam nadzieję że się nie poddasz tak jak ostatnio, będziesz szedł w zaparte i przyjmiesz krytykę na klatę. Udzielaj się w zleceniach, jak i przypomnij sobie rozmiary żebym czasem nie musiała Cię poprawiać ;)

Zapraszam z podaniem za dwa tygodnie.

Edytowane przez .:Aga:.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Witaj! Twoje podanie zostało odrzucone przez administratorów. Oznacza to, że nie zostałeś przyjęty na rekrutowane stanowisko.
Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...