Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Prosiłbym o dodanie następujących map do serwera:

as_orlig

cs_747

de_cebble

de_militia

de_poland

de_lidl

de_tesco

de_piranesi

cs_italy

aim_map (do małych map)

de_minidust (też do małych)

de_rats_2001

de_mirrage

de_tuscan

Wiem trochę typ map napisałem jakby wszystkie zostały dodane (reset się zbliża) byłoby super, połowa też świetnie, każda dodatkowa mapa będzie plusem wypisałem tylko kilka na prawdę popularnych i podstawowych map cs'a.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Niektóre mapy nie nadają sie do grania ich na codzie ;) mówię tu głównie o mapach takich jak milita, mirage, tuscan czy cbble.

Rats na + bo w sumie tego typu mapy gracze lubią grać, aim_map na codzie?  XDDD Serio..... to w ogóle nie pasuje. Italy jak najbardziej ;) Jest to fajna mapa na hosty - przydałaby się do misji bo najczęściej misje z hostami robi sie na mape cs_max bo na innej nie masz możliwości. Orlig, 747 poland nie grałem, więc sie nie wypowiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jestem jam najbardziej za Lidlem! Tam zawsze największą beka była z niewidkami xD. A co do reszty to mi to obojętnie zagram na każdej :)

Edytowane przez RYBSON
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Już tyle razy przerabiacie temat z mapami i nie dociera do was fakt, że będą niegrane. Po co więcej skoro i tak skończy się na 5 podstawowych minimum. Tak było i jest np. z trainem czy nuke. Osobiście zgodziłbym się tylko za italy, militią i ewentualnie cbble. Reszta map totalnie na - i nie pasują do tego coda. Podsumowując kiedyś przerabiałem temat map z Aquaxem i trzymam się mocno tego, że takie mapy są zbędne. Pozdrawiam.

Edytowane przez breed
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Oczywiście nic nie będzie grane w ogóle, a to że Cebble, lidl czy italy na innych serwerach nawet cod 400 są często grane, ale oczywiście Cebble nie pasuje w ogóle do cod'a, ale skoro Poland czy 747 ktoś nie zna to i Cebble na coda nie pasuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Po kolei:

as_orilig - 5 graczy wychodzą i nie grają 

cs_747 - wychodzą gracze bo nie znają mapy i odechciewa się gry

de_cbble - mapa fajna ale na chwile, szybko nudna bo za łatwa dla CT

cs_milita - mapa monotona, można pomyśleć przystosowana w sumie trochę pod COD

de_poland - nie nadaje się za bardzo na COD

de_lidl - była nie raz mapa na COD i ludzie dużo narzekają i na pewno wyjdą z serwera

de_tesco - w sumie to samo co de_lidl

de_piranesi - w sumie nie jest zła mapa można spróbować.

aim_map - odpada na COD w życiu. 

de_minidust - do 6 graczy max można ale szybko się znudzi dust

de_rats_2001- idealna mapa na COD

de_mirage- odpada nie jest do COD mapy

de_tuscan - monotona mapa gdzie wszedzie wywalają. Dużo ludzi narzeka na mapę bo jest durna. 

 

Z tych map dałbym cs_milita, de_piranesi i de_rats_2001

Propozycje, oceny? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


5 godzin temu, happy napisał:

Z tych map dałbym cs_milita, de_piranesi i de_rats_2001

Propozycje, oceny? 

Z tego co pamiętam to te 3 mapy były kiedyś na COD, chociaż do ratsa nie jestem pewien bo nie wiem czy to ta wersja mapy o której myślę, ale jestem jak najbardziej na tak za tymi mapami :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jak na moje najlepiej by było wgrać Ratsa i tyle. Jest to jedyna słuszna mapa bo tak jak pisał @^^RYBSON^^

Te mapy były na serwie ale trzeba sie zastanowić czemu były usunięte. ?

Ja jak narazie sie gram na serwie z powodów braku komputera i problemów własnych więc nie wiem jak sie sprawa ma, ale rats jest często wybieraną mapą więc czemu by nie dodać jeszcze jednej wersji tej mapy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Mapy owszem można wgrać, ale ze swoich doświadczeń wiem, że będzie tak jak napisałem. 

Poza tym rats_1337 to nie to samo co rats_2001, więc drogi Mariuszku niektórzy już mogą nie znać tej mapy, bo nie jest popularna jak 1337. ;)

Piranesi każdy proponuje wgrać, a potem nikt jej nie gra. Nieraz sam wgrywałem i widziałem tego efekty.

Militię grają, także do niej nic nie mam.

Graczy przyciąga monotonność. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.
Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...