Skocz do zawartości
Missia

Q&A vol. 6 Missia - Odpowiedzi.

Rekomendowane odpowiedzi

@Bezzi ◕‿◕
[P] Dlaczego mnie kochasz? 
[O] Bo tak.

[P] Dlaczego nie? ;( 
[O] Bo tak.

[P] Co lubisz w mojej osobie, a co Cie irytuję? 
[O] Lubię to, że jesteś pracowity i pomocny. Czasem twierdzisz, że wiesz wszystko najlepiej, a nie do końca zawsze tak jest. Nie odbieraj tego źle, to tylko moje spostrzeżenie. :* 

@SUNN.
[P] Wolałabyś walczyć z kaczką wielkości konia czy z setką koni wielkości kaczki?
[O] Dużą kaczką bo nie przepadam za końmi.

@ScoobyDoo
[P] Kici kici miauuu?
[O] Miauuuuu

[P] Kiedy idziemy na randkę? :)
[O] Dobre pytanie! Michale, kiedy pójdziesz ze mną na randkę?

[P] Urwał Ci się już kiedyś film po %? :)
[O] Nie, nie piję dużo.

[P] Dasz mi warna? :)
[O] Jak zasłużysz :D

[P] Kto Ci podpadł najbardziej na mh? 
[O] Nie chcę mówić głośno, ale jest jedna taka osoba. Z resztą.. On sam powinien doskonale o tym wiedzieć. 

[P] Jakie alko lubisz?
[O] Jak już coś mam pić to preferuję wódkę. Szybko popiję i nie czuję tego smaku. :D

@Th3End
[P] Skąd pomysł na nick "Missia"? Ktoś Ci go podsunął?
[O] Na mnie mówią "Misia" od małego, jestem Michalina więc jestem też Misia, Michasia itd. Z dwoma "s" wygląda to ładniej, moim zdaniem. :D

[P] Jak trafiłaś na sieć? Jakbyś mogła to udziel odpowiedzi w kilku zdaniach.
[O] Długa historia. Kiedyś grałam na innej sieci, na małym serwerku gdzie grało się tylko DD2. Każdy tam się znał, każdy się lubił, czyli to, co lubię najbardziej w csie - znajomości. Sieć upadła bo została zaatakowana przez bandę cziterów, a serwery były tak słabo zabezpieczone, że nic się nie dało zrobić. Zaczęłam szukać innego serwera i trafiłam na COD 400, gdzie poznałam @Incognito. Szymon po czasie namówił mnie na tsa i na założenie konta na forum. Napisałam podanie na admina coda 400 i tak już zostałam. W międzyczasie były jeszcze spory z właścicielem tamtej sieci bo miałam od niego konto steam, ale ogarnęli go @Incognito i @EvO. Przygoda jakaś tam była, nie żałuję, ze tu trafiłam. :)

[P] Zdajesz sobie sprawę, że jako jedna z niewielu kobiet jesteś punktem pożądania wielu mężczyzn? :D Na przykład tego tu nade mną?
[O] To ma swoje plusy i minusy, uwierz mi ;d

[P] Jaki rozmiar buta? :kappa:
[O] 38 :D

[P] Jaka byłaś jako dziecko (3-8 lat)? Sprawiałaś dużo problemów, czy byłaś grzecznym dzieckiem? :D
[O] W takim wieku to sama grzecznie się bawiłam, potrafiłam wysypać sobie te figurki z kinder jajka w pokoju i bawić się nimi całymi dniami. 

[P] Jak Ci szło w szkole, gdy do niej chodziłaś?
[O] Myślę, że dobrze. Nigdy nie miałam czerwonego paska, ale też staram się nie mieć nigdy średniej poniżej 4,0. W pierwszej technikum mi się to nie udało, wybaczam sobie trochę bo tych wszystkich przedmiotów było mega dużo. Zobaczymy jak to będzie w klasie drugiej. 

[P] Jaką jesteś osobą? Poukładaną, czy chaotyczną, niezorganizowaną?
[O] Niezorganizowaną, ale nie zawsze!

[P] Gdzie spędzasz tegoroczne wakacje?
[O] To będą chyba pierwsze wakacje gdzie nigdzie nie jadę. Jak na razie to jadę do dziadków na weekend i mam zaplanowane wyjazdy nad morze (heh, te 15km XD), ale czy gdzieś dalej? Nie wiem. 

@señor:
[P] Czemu redakcja wybiera praktycznie te same osoby, nie ważne czy to q&a czy jakiś wywiad?
[O] Bo mnie w niej nie ma. 

[P] Czemu nie pozwalasz mi się odpalać na twoim koncie? ( ͡° ʖ̯ ͡°)
[O] Mój chomik byłby za to zły.

[P] Dlaczego Tede k**wą jest?
[O] Kto to Tede?

@:.Aureox:.
[P] Dlaczego nazwałaś mnie swoją rybką xD
[O] Lubię mówić do ludzi tak milusio! Rybko <3

[P] Ćwiczysz czy raczej wpierniczasz co się da :D ?
[O] To drugie. 

[P] Kiedy zaprosisz mnie na randkę w Lefta ?
[O] Trzeba się umówić, to fakt. Kiedy gramy w Lefta?

[P] Dlaczego mnie nie kochasz ? xDxDxD 
[O] Kto powiedział, że tak jest? 

@Livio™
[P] Czemu nie jedziesz na zlot? 
[O] W tym roku nie mogłam, widzimy się za rok. 

[P] Ankieta miala być jeszcze raz czemu zostalas wybrana?
[O] Nie mam pojęcia. 

[P] Czy adonai to cygan i brudek:)?
[O] Nie wiem takich rzeczy :D 

@|The KinG|
[P] Czy chciałabyś mieć kiedyś wyższą range na forum niż Moderator, A jeśli tak to jaka by to była??
[O] Sama nie wiem, bycie modkiem to już wysoka ranga. :D Jak zasłużę na wyższą to Damian to zauważy. 

[P] Kogo najbardziej lubisz z sieci z Administracji.
[O] Za trudne pytanie! Mogę ewentualnie powiedzieć, że z tej najwyższej administracji najwięcej czasu spędzam z @aquax, @LOVASSS#URLOP, @happy i @Bene. Ale to nie oznacza, że kogoś mniej czy bardziej lubię. :D

@Master
[P] Co sprawia Ci przyjemność? 
[O] Hehe.. :D Granie w gry i robienie zdjęć.. no i zabawa z chomikiem oczywiście!

Chciałabym pozdrowić moich kumpli z tsa :D Oni wiedzą, że o nich chodzi. Pozdrawiam. :excited_inspiration_by_jak_jay-d31m4uk:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...