Skocz do zawartości
Mow Mi Dave1

[ODRZUCONE]Podanie By Mow Mi Dave

Rekomendowane odpowiedzi

  1. Nick:Mow Mi Dave
  2. Wiek:25
  3. Doświadczenie (w byciu adminem):Mialem juz admina na tej serwerowni dosyc dlugo przez ten czas dobrze mi sie adminowalo.
  4. Znajomość AMXX (W skali 1-10):8/10
  5. Staż w CS-sie:9 lat
  6. Steam / NonSteam:NonSteam
  7. Dlaczego Ty:Hmmm Dlaczego ja ? Po tym co widze jest bardzo malo adminow.Dzieci i Cheaterzy graja i nikt temu nie moze zapobiec teraz tez Kopiuja te skrzynie i klucze chcialbym temu zapobiec.
  8. Czas jaki dziennie poświęcasz na CS-a:4 h
  9. Kontakt:GG:54741926
  10. Link do GameTracker'a:https://cache.gametracker.com/player/Mow Mi Dave/80.72.41.212:27330/ 
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ostatnimi czasy przybyło paru adminów wiec myślę ze BARDZO MALO nie jest .

Wiek masz , doświadczenie widzę ze także , staż tez nie krotki . Non Steam ale nie widzę w tym problemu , sam jestem NS. Podobno Ci się GT zresetowało , ja osobiście z tym problemu nie mam także nie wiem o co chodzi. Popraw GT a będę definitywnie na TAK.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


@Mow Mi Dave1 podanie miałeś napisać dopiero jak poprawisz aktywność, czego nie zrobiłeś. W ciągu miesiąca miałeś 3 podania i wszystkie odrzucone z jednego i tego samego powodu - brak aktywności. Coraz bardziej mnie zastanawia czy podajesz swój prawdziwy wiek - kto to widział żeby w wieku 25 lat takie jaja sobie robić?

Podanie odrzucam i otrzymujesz warna za spam, bo zupełnie nie stosujesz się do poleceń i zaleceń administracji. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Witaj! Twoje podanie zostało odrzucone przez administratorów. Oznacza to, że nie zostałeś przyjęty na rekrutowane stanowisko.
Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...