Skocz do zawartości
Sitman

[ODRZUCONE]Podanie

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: Sitman

Wiek: 15.5

Doświadczenie (w byciu adminem): Doobre

Znajomość AMXX (W skali 1-10): 6-7/10

Staż w CS-sie: ponad 5lat

Steam/NonSteam: NonSteam, bedzie kupowany Steam

Dlaczego Ty: Chce pomóc serwerowi, gdyż jak gram, słyszę dz dzieci które gadają przez mikro, ktoś cheatuje, wyzywa, chce temu zapobiec 

Czas jaki dziennie poświęcasz na CS-a: od kilku do kilkunastu godzin

Kontakt: GG,PW

Link do GameTracker'a: http://www.gametracker.com/player/Sitman/91.224.117.52:27140/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


55 minut temu, Sitman napisał:

Czas jaki dziennie poświęcasz na CS-a: od kilku do kilkunastu 

-Masz po 20 minut dziennie, więc niezłe kilka godzin dziennie.

55 minut temu, Sitman napisał:

Znajomość AMXX (W skali 1-10): 6-7/10

-Jestem bardzo ciekaw twojego 6/7, ciekawe czy umiesz zmieniac ustawienia serwera z poziomu konsoli... Pozatym adminem byłeś napewno dawno jak wspomniałeś w poprzednim podaniu "przed rozwaleniem komputera byłem adminem na 2 serwerach", więc nawet nie wiadomo kiedy. Tym bardziej śmiem wątpić w twe umiejętności.

55 minut temu, Sitman napisał:

Dlaczego Ty: Chce pomóc serwerowi, gdyż jak gram, słyszę dz dzieci które gadają przez mikro, ktoś cheatuje, wyzywa, chce temu zapobiec

-Naprawdę ciężko trafić na moment kiedy nie ma admina, kiedy gra się po 20 minut na serwerze, a ja sam w tym tygodniu mam rozegrane 30h, a są jeszcze admini, więc jakie byś musiał mięć szczeście by trafić na okres bez adma na serwie.

55 minut temu, Sitman napisał:

Wiek: 15.5

- W poprzednim podaniu miałeś 14 lat, a podanie składałeś 3 miechy temu więc napiszę tylko x D

55 minut temu, Sitman napisał:

Twoje GT nie powala, grasz niecałe 2 tygodnie regularnie, a twoje ostatnie podanie odrzucono bo 7 h w tygodniu nie wyrobiłeś i tym razem nie wiele ci brakuje.

- Od siebie dodam że z adminami żadnego kontaktu nie masz, typu Ts3 ( no chyba że spotykasz nas na serwerze.

- Nikogo nie zgłaszasz na u@ i jeszcze narzekasz ? Jeśli słyszysz dziecko na mikro to napisz np. Mi to na u@ i wtedy przejde do twojego teamu i zobacze czy rzeczywiście jakieś dziecko się drze.

- Poprzednie podania skopiowałeś od Jelfy co jest dla mnie nie do zrozumienia.

- Nie masz 16 lat co jest punktem regulaminu, ale ja mam np. 15, natomiast po twoich poprzednich i po tym podaniu wnioskuje, że nic się nie zmieniło po 3 miesiacach i na ten wymóg można "przymknąć oko", jednak jak widze co ty robisz to do jakiejś dorosłości ci daleko...

Podsumowując dla mnie ogromne NIE.

Edytowane przez Aerwo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Witaj! Twoje podanie zostało odrzucone przez administratorów. Oznacza to, że nie zostałeś przyjęty na rekrutowane stanowisko.
Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...