Skocz do zawartości
Aqua1221

[ODRZUCONE]UB prosze

Rekomendowane odpowiedzi

Nick : LemOniadka :D:D 

Admin banujacy: Mloda z m4

mapa : de_mirage

Prosil bym o odwolanie od bana poniewaz kupilem sobie po 15 casow do kazdej broni i oczywiscie kl wydalem na ten serwer ponad 140 zl. gdy otwozylem casy nie wszystkie. Otrzymalem bana od Admina Mloda z m4 za kopiowanie ale jej kompletnie nie bylo przy tym gdy to kupywalem. pytali sie gracze i mloda skad mam te skiny ? odpowiadalem im ze z sklepsms. pozatym admin shoarama byl jak kupywalem casy i kl . nwm co wiecej dodac. Prosil bym o UB :D

forumxdd.jpg

Edytowane przez Aqua1221
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Prosilabym o dokladne sprawzenie logow graczy: elektrowicz, LemOniadka :D:D  i NeoProHD

Jakos nie chce mi sie wierzyc ze kazdy z nich wydal dziesiatki zloty na gre... Druga sprawa ze posiadaja ta sama kose, co nie moze byc przypadkiem..

Kolega w jakims tma poscie czepial sie ze admini nie dociekaja czy kupil, czy skopiowal. ale myslac logicznie, kto normalny przyzna sie do kopiowania?

Prosze o reakcje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


@Aqua1221 jak bym nie był miły to potwierdzam słowa @Mlodaa z m4, do waszego grona  dołaczył jeszcze Dziki Rumcajs (już z banem), posiadał on ponad 10 kos i powiedział wszystko jak to kopiujecie sobie i otwieracie (gdy byl  banowany sam posiadał 1500 skrzynek), powiedział że wszystko ma od NeoPro i że on go w to wciągnął, więc nie udawaj głupiego, bo nie wierze że wydałeś ponad 140 zł na same skrzynki. Ktoś  musi mieć racje. Jak dla mnie ma ją Mlodaa.

935ab56985656.jpg.fde02026bd6df6a21d721c89183caa46.jpg

Mały ss'ik eq Dzikiego : http://www67.zippyshare.com/v/DaxJzoe7/file.html

 

Edytowane przez Aerwo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


A gdzie ten screen co się chwalisz za 140 złoty? Bo ja w logach widzę co innego. Ostatnie twoje 3 zakupy:

1b994233b7f96.png

2x svip

1 skin a reszta? Coś mi tu śmierdzi, czekam na dowód do 18 nie ma dowodu nie ma ub. 

@Just NoOne @Bezzi - was oznaczam w razie co, aby przypilnować do 18 bo wiecie jak u mnie jest. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Witaj Graczu. Twoje SSy bądź odwołanie od bana zostało rozpatrzone negatywnie.
Zostałeś uznany za cheatera i dalsza gra na naszych serwerach jest dla Ciebie zabroniona.
Jeśli się z tym nie zgadzasz napisz odwołanie od bana. Masz na to 48 godziny od tej chwili. Przysługuje Ci jedno odwołanie od bana.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...