Skocz do zawartości
HaZarD

[ZAMKNIĘTY Transfery piłkarskie

Rekomendowane odpowiedzi

Widać jak mało wiesz skoro nazywasz Moratę drewnem ;) Takie są teraz ceny Morata był 2 najskuteczniejszym strzelcem Realu (zdobywcy La Liga i LM), Miał najlepszy stosunek strzałów do bramek w 5 najlepszych ligach i strzelał bramkę średnio co 94 minuty ;) Gość jest nadal młody ma dobre warunki fizyczne i nigdy nie był technicznym orłem (chociaż drewnem też go nie nazwę) pasuje do PL jak ulał, szybkość dość dobry fizycznie i typowy lis pola karnego Chelsea będzie miała z niego pociechę, dodać należy jeszcze, że mimo wieku ma na prawdę wielkie doświadczenie 2 razy wygrał LM, był w 3 finałach i jest silny psychicznie dodatkowo strzela bramki w końcówkach i przeciwko silnym rywalom. Czego chcieć więcej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


No według mnie Morata nadaje się do angielskiej piłki, koksy podał wszystkie moje powody dlaczego. A w tej lidze bardzo się rozwinie nie tylko technicznie ale i fizycznie bo wiemy, że PL jest liga dla twardzieli i tam grają dużo ostrzej niż w innych ligach. Chelsea potrzebuje teraz młodych graczy, którzy mogli by wyprowadzić ten klub ma lepsze miejsce w tabeli niż mieli w ostatnim sezonie oczywiście pod skrzydłami tych bardziej doświadczonych graczy takich jak np. Hazard. Chelsea da mi warunki do dobrego rozwoju co przełoży się na jego przyszłość w tej piłce i wtedy po tych 2-3 sezonach z nowym doświadczeniem mógłby wrócić spowrotem do Hiszpanii czy Włoch :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Do Włoch czy Hiszpanii już raczej nie wróci z racji tego ile w Anglii płacą, bo tak na dobrą sprawę jedyną drużyną z Serie A, która mogłaby ściągnąć Moratę na ten moment jest Juventus reszta byłaby spadkiem sportowym jak i finansowym dla niego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


3 godziny temu, koksy napisał:

Widać jak mało wiesz skoro nazywasz Moratę drewnem ;) Takie są teraz ceny Morata był 2 najskuteczniejszym strzelcem Realu (zdobywcy La Liga i LM), Miał najlepszy stosunek strzałów do bramek w 5 najlepszych ligach i strzelał bramkę średnio co 94 minuty ;) Gość jest nadal młody ma dobre warunki fizyczne i nigdy nie był technicznym orłem (chociaż drewnem też go nie nazwę) pasuje do PL jak ulał, szybkość dość dobry fizycznie i typowy lis pola karnego Chelsea będzie miała z niego pociechę, dodać należy jeszcze, że mimo wieku ma na prawdę wielkie doświadczenie 2 razy wygrał LM, był w 3 finałach i jest silny psychicznie dodatkowo strzela bramki w końcówkach i przeciwko silnym rywalom. Czego chcieć więcej?

Takie są teraz ceny?Wydawanie 80 milionów za gościa któy rozegrał JEDEN dobry sezon tłumaczone jest tym ze takie sa teraz ceny?? Prosze was, united za te same pieniądze podkupiło sprawdzonego juz w PL kulkaku, a nie wiadomo jak morata przypasuje sie do angielskiej piłki. Było już sporo jednosezonowych przebłysków nazywanych nowymi gwiazdami, i jakoś te gwiazdy zgasły, dlatego jestem sceptycznie nastawiony do tego piłkarza, w dodatku nigdy za nim nie przepadałem, po prostu boli mnie to, ze najpierw united wyruchalo nas na lukaku, bvb nie chce oddac auby(chociaz niewiadomo czy wgl chelsea zlozyla jakas oferte) i perez wciska nam morate za 80 mln... Arsenal taki wyśmiewany, a sciągnął Lacazett'a który dłuzej pokazuje wysoką forme za 50 mln, co było dużo lepszym transferem, przynajmniej moim zdaniem. Oby ten morata pozamiatał, tego sobie życzę i kibicom chelsea, ale nie widze tego, po prostu, mam nadzieje ze się myle.

 

Co do tego paulhinio, wątpie aby to doszło do skutku, piłkarz grający w chinach to jednak sporo niższy poziom, po prostu tego nie widze.

 

PS co myślicie o milanie?Trener da rade jakoś to ułożyć?Bo moim zdaniem będzie to totalny niewypał, milion nowych zawodników, większość z nich się nawet dobrze nie zna, i nagle mają tworzyć super zgrany zespół? Nie wydaje mi się aby trener milanu dal rade coś z tym uwojować poza jakąs ligą europy.

Edytowane przez HaZarD
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Moracie jeden sezon wyszedł? Przecież w Juve grał dobrze strzelał ważne bramki chociażby w półfinale właśnie z Realem, do tego rok później póki Morata grał To Juve prowadziło z Bayernem w dwumeczu, bez niego gra się posypała. Morata odpali warunki ma i jest cholernie ambitny.

Co do Milanu tam może się stać wszystko mogą wygrać ligę, postraszyć Juve mogą też w ogóle nie wejść do pucharów ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


6 minut temu, koksy napisał:

Moracie jeden sezon wyszedł? Przecież w Juve grał dobrze strzelał ważne bramki chociażby w półfinale właśnie z Realem, do tego rok później póki Morata grał To Juve prowadziło z Bayernem w dwumeczu, bez niego gra się posypała. Morata odpali warunki ma i jest cholernie ambitny.

Co do Milanu tam może się stać wszystko mogą wygrać ligę, postraszyć Juve mogą też w ogóle nie wejść do pucharów ;)

Ta, w juve odpalił ale przeszedł za 30 milionów, chelsea po kolejnym sezonie płaci 3 razy tyle prawie. oby się okazało ze gowno wiem, i pozamiatał w tej pl i lidze mistrzów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


No w Juve miał dobry sezon i w Realu pomimo ilości minut też, a jak wspominałem dość dobry fizycznie wysoki typowy lis pola karnego piłka go w polu karnym szuka tego nie można się nauczyć z tym trzeba się urodzić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Czy nowy Milan wypali to sam nie wiem... Sprowadzają ciekawych zawodników młodszych jak i starszych, więc możę nie od razu to wypali, ale sprowadzanie młodych zawodników z perspektywą może zaowocować polepszenie się gry Milanu w przyszłości, więc nawet jak teraz nie wypali to mg mieć paru dobry zawodników na przyszłość.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


8 minut temu, koksy napisał:

No w Juve miał dobry sezon i w Realu pomimo ilości minut też, a jak wspominałem dość dobry fizycznie wysoki typowy lis pola karnego piłka go w polu karnym szuka tego nie można się nauczyć z tym trzeba się urodzić

Zobaczymy w sezonie pl juz sporo napastników przygniotło natłokiem meczów i tym że jest to liga tak siłowa. 

a neymar? realny transfer waszym zdaniem czy raczej robienie szumu bo niema o czym pisać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


To raczej robienie szumu i taka zemsta PSG za podchody pod Verattiego, z nimi ja bym raczej nie zadzierał kasy jak lodu mają, a Barcelona za wielkich tych klauzuli nie ma jak na obecne warunki, Real podpisał kontrakt z Ceballosem i dał mu klauzulę 500 mln, a oni na Neymara 222? Powiem tak wszystko zależy od humoru szejka jeśli go na prawdę wkurzą to może tego Neymara kupić.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Neymar w sumie nie wygląda na takiego który powie ''nie nie odejde od barcelony, chce tu grac do konca kariery'' wydaje mi się ze tam juz jest robione cos z kontraktem nowym, zeby go u siebie zostawic, bo barcelona ostatnio nie moze sie na rynku tranfsferowym odnaleźć i jakby im podkupili neymara, to tak średnio raczej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


No nawet jakby dostali te 222 mln do wydania to wszyscy wiedzą, że mają tyle kasy i zawyżają cenę, a zakup Dembele, Coutinho czy Paulinho, a nawet 3 na raz to przy całej mojej niechęci do Neymara nie ten poziom, nawet 3 najlepsze łopaty i 3 najlepszych ludzi nie zastąpi koparki, że tak to porównam ;) Poza tym nie ma na rynku raczej kogoś kto w tym momencie realnie mógłby Neymara zastąpić, Aguero szklany i wiekowy do tego tani by nie był, Auba z całym szacunkiem nie ten poziom, Lewego Barcelona nie kręci, Kane kosztowałby kupę kasy, a i raczej chęci na zmianę otoczenia nie ma, a Mbape prędzej do Realu pójdzie. Co do polityki transferowej Barcelony w ostatnich latach to ona leży i kwiczy ostatnim transferem Barcy był Suarez później same mniejsze lub większe wtopy, nawet nie wspomnę o Vermalenach, Douglasach itp. Real teraz jakby się z nimi polityką zamienił, bo to Królewscy zawsze byli uważani za rozrzutnych kupujących na łapu capu, a oni inteligentnie ściągają po śmiesznych pieniądzach (5mln za Asensio to taniej niż na promocji w biedrze) młodych zdolnych jak Asensio, Ceballos, Hernandez, Casemiro czy nawet Isco. W Barcelonie zrobiło się zbyt duże parcie na natychmiastowy sukces. 

 

P.S. Jak sądzicie Mbape PSG, Real czy jednak jeszcze w tym sezonie zostanie w księstwie?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


@HaZarD a co myślisz o wypożyczeniu Jamesa z Realu do Bayernu ?

@koksy Jak dla mnie powinien zostać jeszcze 1 sezon w Monaco, ograć się i dopiero pomyśleć o przenosinach, bo jeśli przeszedłby do np. takiego Realu to nie wiem czy znalazłby tam dla siebie miejsce.

Edytowane przez Aerwo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Oczywiście ze powinien zostać w monaco, chłopak ma naprawde talent, ale jak go wykupi jakiś real albo inny bogaty klub to zacznie mu odbijać palma prawdopodobnie, jak kazdemu młodzikowi, powinien pograc w monaco z sezon/dwa i tyle.

Co do jamesa to jestem w szoku, nie spodziewalem sie ze real tak go odda, niby tylko wypożyczenie narazie, ale oni tam mają chyba klauzule ze po 2 sezonach muszą go wykupić, i to chyba dosyć tanio, w sumie to wydaje mi się ze bayern taniej wykupił jamesa niz chelsea morate

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


No teraz to moim zdaniem szanse na transfer do Realu wzrosły James odszedł, Morata też więc trochę wolnego miejsca się zrobiło no i hajs się zgadza ;) To będzie od niego zależało bo jeśli Monaco nadal będzie wyprzedaż prowadziło to nie bardzo jest sens, żeby tam zostawał, PSG na jego miejscu bym nie szedł wcale tam jedyne co może zrobić to zarobić ;) 

Co do Jamesa to skomplikowane bo to jest piłkarz, który lubi gdy wszystko się w okół niego kręci jak w reprezentacji, kiedy musi zejść na dalszy plan nie do końca to znosi. Z tego co się wczytałem tam jest też dużo kruczków itp w tym kontrakcie co się stanie po wypożyczeniu. Jeśli będzie zdrowy i trener będzie od niego zaczynał 11 to się sprawdzi gorzej jeśli będzie musiał się pogodzić z tym, że nie jest numerem 1.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


W bayernie pomocników ogarniętych paru jest, kupili tolisso, sanchesa rudego, do tego jest vidal czy thiago alcantara, ale wydaje mi się ze miejsce dla jamesa się raczej znajdzie, oby jak najwięcej tam lewemu asystował ;d

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


A co z Krychowiakiem? Podobno Emery powiedział mu, żeby lepiej sobie nowy klub znalazł Valencia ponoć chętna jednak obecnie to nie jest najwyższy poziom, w ogóle menago Krychowiaka powinien wylecieć już dawno ten transfer był tragiczny i jeszcze zamiast od razu szukać mu nowego klubu teraz się obudzili z ręką w nocniku i muszą brać to co będzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ja nie wiem co on ze sobą zrobił, czyścił najlepszych na świecie, a w psg jakas tragedia. a to ze nie szuka nowego klubu, nie wiem u niego coś z głową chyba jest nie tak a szkoda

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ten Krycha to szczerze i do Premier League by się przydał, w Hiszpanii podczas jej występów widać było, że o piłkę to on lubi i przede wszystkim potrafi powalczyć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Chciał zostać w PSG, ale trener mu powiedział, żeby nie żartował i szukał nowego klubu ;) A Atletico nawet jak go weźmie to dopiero od stycznia bo zakaz mają transferowy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Tak mieli na zimowe okienko i mają jeszcze na to. Także jakby kupili Krychę to by musiał czekać pół roku jak swego czasu Arda czy Vidal w Barcelonie 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...