Skocz do zawartości
Doman

[ODRZUCONE]Podanie na moderatora

Rekomendowane odpowiedzi

-Staż na forum dłuższy niż 6 miesięcy; TAK

-Minimum 400 sensownych postów; TAK

-Cierpliwość, dojrzałość, wytrwałość, oraz umiejętność współpracowania w grupie; Myślę, że tak

-Ortografia, interpunkcja, oraz zasady języka polskiego na poziomie bardzo dobrym;  TAK

-Brak aktywnych warnów na swoim koncie;  TAK

 

Imię: Paweł

Wiek: 16 lat 

Czas spędzony na forum: prawie dwa lata

 Doświadczenie w moderowaniu: jako Redaktor Naczelny i wcześniej OP serwera przyglądałem się pracy moderatorów.

Czy obsługiwałeś wcześniej Panel Moderatora? Mam dostęp więc wiem co i jak

Czy miałeś jakieś ostrzeżenia na forum?: Tak

Ile czasu poświęcasz na forum dziennie?: cały dzień praktycznie z racji, iż są wakacje.

Dlaczego Ty(rozbudowana wypowiedź)?: Myślę, że społeczność zdążyła mnie poznać na tyle, aby powierzyć mi tą funkcję. Redakcja ostatnio przeżywała gorszy okres, ale wraz z pomocą SQNFUN'a powoli próbujemy przywrócić ją do życia. Faktem jest, że czasami mnie poniesie na sh, ale po chwili żałuje tego i próbuje to odkręcić. Myślę, że Super Moderator poznał mnie na tyle, aby móc mi zaufać. Każdą funkcję jaką sprawowałem na MH wypełniałem ją w 100%. Czasami lepiej, czasami gorzej, ale skarg na mnie moi OP nie mieli. Z obecnymi moderatorami mam dobry kontakt tak więc myślę, że mógłbym się z nimi bezproblemowo dogadać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


No powiem krótko, bardzo mocny kandydat na to stanowisko, zna sie na swojej robocie co daje mu dużą przewagę. Nie zdziwiłbym się jakby to własnie doman został zwerbowany w szeregi moderacji, dlatego masz moje błogosławieństwo i nie dość, że czekam na ostateczną decyzje lovka to i na twoje prace w redakcji, które (mam nadzieje) będą coraz lepsze:chybaaquax:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Musiałem, musiałem się wypowiedzieć.

Na Twoim koncie widnieje warn, więc automatycznie jesteś skreślany z listy jeśli chodzi o kandydata na moderatora.

Dodatkowo nawet jeśli nie to, to i tak jestem na nie, ze względu, że jako redaktor naczelny, oraz fanpage, Twoje zachowanie często jest godne nie powiem kogo. ;) Chodzi mi tu głównie o brak kultury (kilkukrotnie) wobec mojej osoby, jesteś zbyt niecierpliwy, oraz bardzo łatwo wyprowadzić Cię z równowagi, co owocuje chamskim zachowaniem. Osobiście nie widzę Cię w roli moderatora, właśnie ze względu na to. Moderator ma świecić przykładem, oraz nie może mieć historii warnów tak ciekawej, spam można pominąć, lecz warn za brak zachowanej kultury u przyszłego moderatora jest według mnie niedopuszczalny. Poza tym kłóciłbym się z posiadaniem umiejętności pracy w grupie, lub jak wspomniałem, cierpliwości. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Uważam, że Redaktor Naczelny oraz Fanpage to już dwie wymagające rangi i miałby do tego dojść moderator?

Poza tym ostatnio wyłapałeś parę warnów.

Sorki Doman, ale jestem na NIE,

Edytowane przez breed
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jestem na tak, powody: Ma dobry kontakt z użytkownikami forum, nie było nigdy na niego skarg, zawsze wykonuje prace jak najlepiej. Ma dużo czasu. Był OP teraz jest Redaktorem FP i Forum, myślę że ogarnie ten panel moderatora, a jak nie to zawsze może mu ktoś pomóc. :)

Powodzenia @Doman

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Niestety, ale muszę być na nie mimo, że posiadasz bardzo ważne rangi to bardzo często i aż za często wykazujesz sie brakiem kultury na forum (czyt. SB) Popracuj nad tym jesteś osobą młodą i jestem praktycznie w 100% pewien, że nie poradzisz sobie z tą rangą. Nie mniej jednak życzę Ci powodzenia. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Na NIE masz już wystarczająco dużo wymagających rang i tak jak pisałem już u @Th3End teraz są wakacje macie więcej czasu i ok pewnie do sierpnia dałbyś radę, ale co potem? Za dużo obowiązków jak na jednego człowieka moim zdaniem, poza tym ostatnio łapałeś warny częściej nawet ode mnie więc niestety mojego poparcia (oczywiście na ten moment) nie otrzymasz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jestem na tak na forum jest od dawna i ogarnia o co tutaj chodzi. Po za tym super redaktor naczelny i na pewno sobie poradzi. Powodzenia!

Edytowane przez SQNFUN
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Oj doman doman, redaktorujesz tam sobie na forum i fp, nie wystarczy Ci?Na range moderatora trzeba kogoś kto będzie umiał uargumentować swoje zdanie i nie bać się o nim dyskutować, bo wielokrotnie będziesz się spotykał z wszelakimi płaczkami że coś zle zrobiłeś. Poza tym tego w redakcji były chyba jakieś spięcia które skończyły się rezygnacjami(rezygnujący pisali że z twojej winy) co pokazuje że nie do końca potrafiliście współpracować, a moderatorzy mają być zespołem. Nie widze Cię na tym stanowisku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Hmm.. Domanik masz dwie odpowiedzialne rangi i jesteś pewnien że dasz sobie radę na kolejnym stanowisku? Nie byłem świadkiem abyś nie zachowywał kultury na SB. Dogadujesz się dobrze z użytkownikami. Jedyny minus to warn na Twoim koncie. Jednak dalbym Ci szansę na tym stanowisku. Masz małe tak. Powodzenia ;) 

Edytowane przez Tomass ツ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Niestety, ale jestem na NIE. Posiadasz już wymagające rangi, którymi są Redaktor FP i Redaktor Forum aktualnie masz dużo czasu, ale co będzie jak wrócisz we wrześniu do szkoły? W pewnym momencie nie będziesz nadążał między szkołą, Forum, FP i życiem prywatnym. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Patrząc na komentarze idzie mi się uśmiać pisząc o dwóch najważniejszych rangach. Chyba niektórzy patrzą na rangę na kolor a nie na racjonalność ich wykonywania. @Doman patrząc na twoją pracę jesteś jedynym kandydatem co dałbym na tak. Wykazujesz się dobrą stylistyką, ogarniasz sytuację na chłodno. Na sb to tylko sb, tam nie patrzę na kulturę bardziej określam działalność forum. 

Jestem na tak, powodzenia. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 Dobrze @Doman czas i Ciebie zniszczyć  ^^

Zacznijmy od tych wyżej,  mianowicie  chodzi o to że  warna może dostać każdy,  chłopak odrobił więc go nie ma :D

Jestem na Tak aczkolwiek pierwsze zdanie ,, Ile czasu spędzasz na forum'' cały czas bo są wakacje. 

Ma się rozumieć że  moderatora bierzesz na okrea wakacji?  Bo później szkoła i nie będzie czasu? 

Zastanów się mocno nad tym co zrobiłeś właśnie i czy jesteś pewny swojej decyzji. 

+ Znajomość ortografii itp. 

+ Staż na forum 

+ Spoczko mordeczka nie stresuje się i no  szybko się uczy :D

- Bardzo ważne masz funkcję aktualne :/

Ale no masz moje Błogosławieństwo. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Syneczku no cóż tu napisać. Jesteś dobrym chłopakiem, potrafisz doskonale doradzić ( wiesz o czym mowa :x ). Staż b.dobry, potrafisz obsługiwać panel moderatora więc wiesz co i jak. Jedynie martwie się czy chcesz zostać moderatorem na okres wakacji czy zostaniesz z Nami dłużej. Wiadomo życie prywatne, szkoła ja to doskonale rozumiem. Lecz pytanie czy sobie poradzisz tak jak napisał @HaZarD jesteś młodą osoba i wyskoczy jeden drugi trzeci ze skargą,  odwołaniem i zaraz zobaczymy że rezygnujesz, bo za dużo to dla Ciebie. Mam taka cichą iskierkę nadzieji że nie poddałbyś się i walczyłbyś do końca :). Więc jestem na (70%) Tak. 

Powodzenia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jestem na tak! Według mnie bardzo dobry kandydat a może i najlepszy! W stosunkach do innych jak dla mnie miły i bezkonfliktowy. Ma Niby Warna ale zawsze może go odrobić :D. Ma dosyć duży staż na forum i potrafi obsługiwać panel moderatora co też jest dużym +. Tylko teraz jest taka sprawa jak napisała @Lalcia. W wakacje może i dasz radę wszystko pogodzić będziesz dbał o rangi a co jeśli one się skończą? Szkoła, czasami i natłok obowiązków prywatnych i mógłbyś (oby tak nie bylo) zaniedbac trochę któraś z rang. Ale mimo wszystko jak najbardziej popieram tego kandydata i myślę, że jak na ten czas doskonale by sobie poradzil z funkcją moderatora! :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Drugie podanie, które do mnie przemawia. Pawełek jest strasznie ogarnięty i pracowity, dużo jest go na forum, ale z Twoja kulturką braciszku na sb troszkę kuleje.

Na tak, powodzenia. :> 

Edytowane przez Just NoOne
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Wybacz Pawełku, ale jestem na nie. Ostatnio zawiodłam się na Tobie, powierzyłam Ci jedną z najprostszych zadań, a Ty nie do końca potrafisz sobie z nią poradzić. Nie mówię, że źle pracujesz bo zawsze byłeś moją prawą ręką w redakcji, ale po mojej rezygnacji zapomniałeś o wszystkim co do Ciebie mówiłam. Szkoda, że zapomniałeś również, że Ci pomagałam. Na obecną chwilę jest lepszy kandydat, proponuję abyś spróbował przy następnej rekrutacji. Powodzenia. :) 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Panie @Doman, bardzo ciężko mi się odnieść w Twoim podaniu, bo prawie Cie nie znam. Tak jak przy innym kandydacie pozwolę sobie wstrzymać się z opinią i poczytać inne komentarze na Twój temat aby wyrobić sobie opinię.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Masz już 2 odpowiedzialne rangi i nie wiem, czy poradziłbyś sobie z następną. Ja na twoim miejscu zająłbym się wkońcu ta redakcją, żeby artykuły wpadały na forum regularnie, a nie raz na 2 tygodnie. Jestem na nie, chociaż z obecnych kandydatów wydajesz mi się najrozsądniejszym. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Długo się zastanawiałem czy wypowiedzieć się. Sory, ale jestem na nie. Jesteś miłą i pomocną osobą, ale po wypowiedzi u enda w podaniu muszę poprostu napisać NIE. Pracuj ciężko, a kiedyś będziesz zielony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jestem na tak
+ dobry kontakt z forumowiczami
+ dobrze pełniłeś dawne jak i obecne  funkcje które miałeś na forum
+miły /sympatyczny 
+staż
+zaangażowanie 
+pomocny
- leki minus to kultura i nie raz zdarzało się udać ludziom cb sprowokować( choć osobiście nigdy  nie byłem świadkiem sytuacji żebyś nie wiadomo co robił)
Myślę że sprawdził byś się w roli moderatora, nie raz faktycznie może coś chlapniesz etc., lecz  zawsze można te kwestie poprawić
Jestem na duże TAK. Powodzenia 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...