Skocz do zawartości
Th3End

[ODRZUCONE]Warto spróbować - [Moderator] v3.0

Rekomendowane odpowiedzi

-Staż na forum dłuższy niż 6 miesięcy; W czerwcu wybił roczek. :$

-Minimum 400 sensownych postów; Jest ich w nadmiarze, ponad 1000.

-Cierpliwość, dojrzałość, wytrwałość, oraz umiejętność współpracowania w grupie; Myślę, że jak na "swój rocznik" jestem w miarę dojrzałą osobą, umiejącą pracować w grupie z innymi, niezależnie od ich charakteru. Wytrwałość również raczej jest, podobnie cierpliwość.

-Ortografia, interpunkcja, oraz zasady języka polskiego na poziomie bardzo dobrym; Tutaj nie mam co do siebie zastrzeżeń i myślę, że mało kto ma, bo składam rozbudowane wypowiedzi w każdych podaniach, Ortografię i interpunkcję znam bardzo dobrze.

-Brak aktywnych warnów na swoim koncie; Oczywiście, że brak.

 

 

Imię: Konrad
Wiek: 15 lat
Czas spędzony na forum: Roczek, ponad rok.
Doświadczenie w moderowaniu: Posiadam rangę ubt, w przeszłości op tej grupki, ranga redaktorska, oraz opiekun serwera, więc sądzę, że umiem moderować forum na poziomie zaawansowanym.
Czy obsługiwałeś wcześniej Panel Moderatora?: Raz mi się zdarzyło, lecz było to na amatorskim forum.
Czy miałeś jakieś ostrzeżenia na forum?: Niestety tak, za spam, sądzę, że niesłusznie, lecz to już przeszłość.
Ile czasu poświęcasz na forum dziennie?: Różnie, czasami jest to 2-3 godzinki, a nieraz zdarzy się być na forum online nawet od 5 godzin wzwyż.
Dlaczego Ty(rozbudowana wypowiedź)?:
Jestem osobą (tak mi się zdaje) bezkonfliktową, spokojną, stanowczą, więc myślę, że dałbym radę. Poza tym, chciałbym spróbować, gdyż próbowałem nie raz, a dwa razy, niestety nie udało się, ale nie poddam się i spróbuję jeszcze raz, w końcu do trzech razy sztuka. :D Aktualnie forum potrzebuje moderatorów, osób nadzorujących, więc myślę, że podołam temu zadaniu. Jestem osobą aktywną, staram się być bezstronny. Wiele osób powie że jestem typowym toxiciem na sieci, lecz to jest błąd. Osoby, które mnie znają wiedzą jaki jestem, że mam "przyjazny" (o ile można tak to nazwać) charakter, łatwo się dogaduje z ludźmi, znajduje wspólny język mimo w niektórych przypadkach kolosalnych różnic wiekowych, na swój sposób jestem poukładany, punktualny, sprawiedliwy, gdyż każdego niezależnie od stosunku do mnie traktuję równo, często zgłaszam moderatorom przewinienia innych, nawiązując do regulaminu, więc kolejna rzecz - znam regulamin, a to rzadkość. :D Zawsze staram się robić powierzone mi zadanie na 100%, do tej pory rzetelnie się wywiązywałem ze swoich dotychczasowych obowiązków. Pozdrawiam i dziękuję tym, którzy przeczytali moje wypociny. ;D

Również dziękuję za oceny negatywne jak i pozytywne. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Niestety, ale muszę być na NIE jesteś za bardzo ofensywny w swoich słowach, po za tym masz bardzo ważne rangi o które musisz dbać. Czasami jak widzę Twoje wypowiedzi to zastanawiam sie czy rozmawiam z osobą dojrzałą czy z dzieckiem. Jak dla mnie za wcześnie na tą rangę popracuj nad sobą i oceną innych "z góry" wtedy zmienię zdanie.

Powodzenia.

14 godzin temu, Th3End napisał:

Jestem osobą (tak mi się zdaje) bezkonfliktową, spokojną, stanowczą, więc myślę, że dałbym radę.

:) 

@Doman Czy, aby na pewno jesteś pewien, że chcesz zostać moderatorem? W tym momencie pokazujesz, że nie. Moderator to osoba bezstronna i nie może patrzeć czy poucza kolegę czy koleżankę zastanów się 2 razy nad swoją wypowiedzią:) 

"Wybacz, ale również jestem na nie. Wadą jest to, że chcesz, aby wszystko było po Twojej myśli. Zgłaszasz moderatorom co jest +, ale no trochę tak niefajnie zgłaszać na kolegów, koleżanki z forum. Jeśli Lovasss potrzebuje osoby, która kieruje się tylko regulaminem i zasadami to możliwe, że się nadajesz."

Edytowane przez Bezzi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Na nie zdecydowanie, masz już UBT, opiekuna i admina na serwerze jeszcze na głowę chcesz wziąć moderatora ok teraz do końca sierpnia może i dasz radę, ale później wróci szkoła i co wtedy? Jestem pewien, że nie znajdziesz czasu aż na tyle ważnych zajęć na serwerze, a do tego szkoła życie prywatne nie warto być przesadnie ambitnym, a później zawalić wszystko na raz lepiej nie brać za dużo na głowę, ale mieć wszystko wykonane na 100%.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jestem na NIE niestety. Wszystko jest u ciebie dobrze, ale ze względu na trzy wymagające rangi, które posiadasz, muszę być na nie. Powodzenia.

Edytowane przez breed
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Tak jak piszą wyżej jestem na nie z tego powodu, iż masz już wymagające czasu stanowiska o które powinieneś dbać (nie mówię, że tak nie jest) i tylko nimi narazie się w 100% zajmować. Może kiedyś gdy zrezygnujesz z którejś posady i rekrutacja będzie otwarta to wtedy złożysz podanie i będę na tak, bo jesteś bardzo dobrym kandydatem na to stanowisko jednak tak jak napisał @koksy przyjdzie szkoła i będziesz miał na to wszystko trochę mniej czasu. Trochę cierpliwości i może coś z tego w krótkim bądź dłuższym odstępie czasu będzie :D pozdrawiam ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jestem na NIE. Masz już trzy wymagające rangi jesteś OP serwera, Support Adminem i w UBT. Próbujesz wziąć za dużo na swoje barki. Co będzie we wrześniu kiedy wróci szkoła i nie będziesz miał tyle czasu na forum? Jestem pewnien, że którąś z rang zaniedbałbyś na pewno przez nadmiar obowiązków. Tak czy inaczej Powodzenia :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Może starasz się wykazywać odpowiedzialnością ale dużo Ci brakuje. Obgadywanie du*y jak @LOLSON #URLOPwspomniał jest jedną z nich. Nie widzę Cie na posadzie moderatora, masz OP, UBT dopiero co wróciłeś a aktywnością nie szalejesz, twoje zachowanie też czasem mówi do rzeczy. Starasz się nie powiem nie, ale to za mało. Musisz zrozumieć momentami swojezachowanie i postępowanie. 

Ale i tak powodzenia. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Wybacz, ale również jestem na nie. Wadą jest to, że chcesz, aby wszystko było po Twojej myśli. Zgłaszasz moderatorom co jest +, ale no trochę tak niefajnie zgłaszać na kolegów, koleżanki z forum. Jeśli Lovasss potrzebuje osoby, która kieruje się tylko regulaminem i zasadami to możliwe, że się nadajesz.

 

@Bezzi chodziło mi tutaj bardziej o sytuacje gdzie wystarczy pouczenie, a nie od razu +1. Źle to sformułowałem.

Edytowane przez Doman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Endzik z całym szacunkiem do Ciebie, ale jestem na nie.

Masz rangę OP Serwera, supporta i nie dawno dostałeś UBT, więc spróbuj się bardziej na tych rangach skupić, ale i tak powodzenia. ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jestem na nie. Jakoś wydaję mi się, że za szybko rezygnujesz ze swoich funkcji. Nie widzę Cię w roli moderatora jak na razie, są lepsi kandydaci. Powodzenia przy następnej rekrutacji. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Panie @Th3End, niestety moja opinia musi być tutaj negatywna. poczynając od OP serwera, przez członka UBT aż do Support Admina, posiadasz multum rang i odpowiedzialnych funkcji na których trzeba się skupiać, gdzie Opiekun powinien pochłaniać większość Twojego czasu. Po prostu miał być za dużo do roboty, nawet dysponując dużą ilością czasu - coś byś w końcu zaczął zaniedbywać na korzyść innej funkcji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jestem tego samego zdania, co Bene. Jeżeli dostaniesz modka, to prawdopodobnie zaczniesz zaniedbywać inne powierzone Ci funkcje. Niestety, ale jestem na nie. 

Edytowane przez VEX`
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Konradzie. Nie mogę przez Ciebie spokojnie spać. Wybacz, ale z mojego przykładu wiem, że zaniedbasz inne rangi. Choć jesteś spokojny to czasami masz gorsze dni niż @Missia. Niestety jestem aktualnie na nie. Musisz jeszcze troszkę popracować nad emocjami, bo niekiedy nerwy nad tobą panują.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Osobiście lubie Ciebie ,jesteś miły i pomocny, zaangażowany. Lecz niestety jestem na NIE, dlaczego? Jesteś młody i wyrywny i już nie raz byłem świadkiem jak emocje jak i nerwy cie ponosiły co odbija sie także na twojej kulturze, dodatkowo masz już  pare wymagających funkcji na które trzeba poświęcić  sporo czasu i dokładanie kolejnych chyba mija sie z celem. 
Na ten moment  niestety moja opinia jest negatywna,Powodzenia ,Myślę że do tej pory popracujesz. nad sobą i będę mógł przyznać ci moje poparcie :> 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jestem na NIE 

-Masz już sporo odpowiedzialnych rang zajmij się nimi.

- "Jestem osobą (tak mi się zdaje) bezkonfliktową" z tego co się orientuję to raczej jesteś osobą konfliktową 

- Jesteś nerwowy rozumiem, że emocje czasami biorą górę ale jako tak młody człowiek wiedząc, że nosisz na barkach wielką odpowiedzialność kilku innych poważnych rang po co ci ta ranga moderator? Dla zielonego kolorku 

Moje zdanie jest takie jak chcesz moderatora zrezygnuj z jakichś rang i wtedy złóż podanie na moda

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Witaj! Twoje podanie zostało odrzucone przez administratorów. Oznacza to, że nie zostałeś przyjęty na rekrutowane stanowisko.
Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...