Skocz do zawartości
Frost`

Modek Frostu

Rekomendowane odpowiedzi

Imię: Mateusz

Wiek: 16

Czas spędzony na forum: Trochę tego będzie 

Doświadczenie w moderowaniu: Brak, ale szybko i chętnie się uczę.

Czy obsługiwałeś wcześniej Panel Moderatora?: Nie

Czy miałeś jakieś ostrzeżenia na forum?: Miałem dawno temu przed resetami forum.

Ile czasu poświęcasz na forum dziennie?: Wiadomo, zależy od ilości wolnego czasu, 1 sierpnia kończę pracę więc więcej będzie na 100%

Dlaczego Ty(rozbudowana wypowiedź)?: Jestem miły pomocny i kulturalny, chciałbym pomóc aktualnej ekipie. Niektóre osoby mogą napisać że dopiero co zrezygnowałem z prowadzenia fp, czy też op COD'a 200, ale myślę że nikt nie będzie brał tego pod uwagę, miałem mało czasu ale tak jak napisałem w sierpniu kończę pracę więc pewnie będę po kilka h przed kompem.Myślę że nadam się na to stanowisko bo na forum jestem bezstronny.

 

@SQNFUN Szybka zmiana zdania :D Okazało się że wcześniej znalazłem czas niż za kilka miesięcy ;)

Edytowane przez Frost`
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jestem na nie mordo. Dopiero się z nami żegnałeś, a teraz podanko?

Jak poukładasz sobie swoje sprawy i nadrobisz aktywność na forum to czemu nie, ale obecnie moja opinia zostaje taka jaka jest.

Powodzenia Mateusz!

Edytowane przez breed
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Wybacz Mati, ale niestety również jestem na nie.

Twój staż jest mierny, zrezygnowałeś z ważnej rangi, oficjalnie "odszedłeś" a teraz wracasz i pniesz się od razu na wyżyny, nie, tak nie można. :D Jeśli wróciłeś, to nadrób aktywność, pokaż, że Ci naprawdę zależy i wróć przy kolejnej rekrutacji silniejszy! ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Frościk pisałeś że wrócisz za kilka miesięcy, zrezygnowales z rangi, a teraz od tak piszesz podanie na modka. Pokaż wszystkim że Ci zależy na tym stanowisku,nadrób aktywność i wtedy złóż podanie ;) Na tą chwilę NIE. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Niestety również muszę być na NIE. Najpierw odchodzisz zrezygnowałeś ze wszystkich stanowisk i nagle wracam i w ogóle będę modkiem? Na forum ostatnimi czasy w ogóle się nie udzielasz, jeśli rzeczywiście poprawisz swoją obecną aktywność i faktycznie będziesz tak jak piszesz dostępny to w przyszłości jak najbardziej na tak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Te podanie powinno zostać odrzucone od razu od napisania. Jesteś na forum nie widoczny, znam Ciebie, ale nie znają Cie nowi użytkownicy bo od miesiąca ponad nie widać Ciebie aktywnie na forum. Moderator to aktywny użytkownik od samego początku. Aby nim zostać trzeba najpierw prze się wykazać a nie odchodzić i od razu być bo wolne stanowisko. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


A ja go happy nie znam ;)

jestem na nie malo widoczny i tak jak sam napisales ze wracasz za pare miesiecy, a teraz podanko smieszne :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Wybacz, ale jak koledzy wyżej ja również jestem na nie. Zrezygnowałeś ze względu na pracę podając za powód brak czasu, a ranga moderatora wymaga dużego wolnego czasu co w obecnej Twojej sytuacji jest niemożliwe. Przy następnej rekrutacji jeśli poprawisz aktywność biorąc pod uwagę, że nie dostajesz żadnych warnów mógłbyś być bardzo dobrym kandydatem, ale jak wspomniałem. W następnej rekrutacji, nie teraz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jesten na NIE, nie widze cie  w ogóle na forum a przesiaduje na nim prawie caly czas :) Do tegj zrezygnowałeś z rang i napisałeś że odchodzisz. Poczym zobaczyłeś że jest rekrutacja na moda i nagle powrót? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Spójrz jak to wyglada to tak samo jakbym napisał podanie na moderatora w obecnej rekrutacji. Jestem na nie a Twoje podanie pewnie zostanie odrzucone jako pierwsze. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jestem na nie, aktywność na forum leży i tak samo jak mówią koledzy i koleżanka wyżej wróciłes gdy otwarto rekrutacje, a miałeś mieć przerwę na ileś tam miesięcy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Mateuszku, jakbyś nie napisał tego, że nie masz czasu i wrócisz za kilka mies. to totalnie inaczej ludzie podeszliby do tego podania. Nie mogę być na tak w tym momencie, ale przy następnej rekrutacji, jak będziesz regularnie odwiedzał forum to jesteś moim faworytem. Powodzenia. :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...