Skocz do zawartości
ScoobyDoo

[ODRZUCONE]Scooby

Rekomendowane odpowiedzi

Imię: Michał

Wiek: 32

Czas spędzony na forum: Nie zliczam :)

 Doświadczenie w moderowaniu: Grube 0 :)

Czy obsługiwałeś wcześniej Panel Moderatora? Nie. Ale.... Świat należy do młodzieży

:Czy miałeś jakieś ostrzeżenia na forum?:TAK, ale odrobione... Pozdro Lovek :)

Ile czasu poświęcasz na forum dziennie?:Ile czasu nie jesteś w stanie poświęcić dziennie dla forum (i to w Wakacje) :)

Dlaczego Ty(rozbudowana wypowiedź)?:Pytanie zadać jest ławo.... Odpowiedzieć, czasem trudniej, ale szczerość wypowiedzi uzyskać to mistrzostwo więc ułatwię wam to. Kierujcie się sercem i rozumem a nie koleżeństwem.... Pozdrawiam :)

Jest zakaz całego tekstu pogrubioną czcionką, 24h na edycję. :) 

Edytowane przez Missia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


A więc tak do wzoru się nie dostosowałeś za bardzo xD

Ale każdemu należy dać szansę aczkolwiek są lepsi i gorsi a czasem gorsi dostaną szansę właśnie przez koleżeństwo. 

Więc jestem na tak 

+ odpowiedzialność 

+ wiek podkreśla że modek nie posłuży mu jako zabawka i sobie poradzi. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Zależy czy na MH, angażujesz się w działalność tego forum, masz swoje zdanie,którego będziesz się trzymać do końca. Jak dla mnie jesteś dobrym kandydatem. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Bez urazy Scooby, ale to podanie to jakiś żart wychodzisz spod ziemi gdzie nie było Ciebie na forum pare miesięcy i starasz sie o posade moda. Jestem na nie. 

Nie rozumiem też Twojego kropkowania zdań....... :)

Edytowane przez Bezzi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jestem na tak, bardzo aktywny użytkownik forum, zgłasza posty, pomaga innym kiedy nie rozumieją regulaminu - same plusy. Jedynym przez co mogą to podanie odrzucić jest brak wymaganych 400 postów ale liczę że uda Ci się to przeskoczyć. Życzę powodzenia, masz moje wielkie tak. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Zniknąłeś, na fb widziałem nie raz, że byłeś na wakacjach z córką. Bardzo dobrze, więc zajmij się nią, bo to ona powinna być najważniejsza, a nie jakieś forum, oraz podołanie zadaniu moderatora, gdzie kompletnie jesteś anonimowy w ostatnim czasie, mało kiedy jesteś, jak jesteś to zajmiesz kilka zdań i znikasz. Taka aktywność nie przystoi przyszłemu moderatorowi. Jestem na nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Przepraszam Cię Scoobiś, ale nie mogę być na tak. Moderator powinien siedzieć jak najwięcej na forum, a Ty wchodzisz tu sporadycznie. Wierzę, że gdybyś dostał tą rangę to to by się zmieniło, ale na chwilę obecną są lepsze podania. Pozdrawiam :x 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Pojawiasz się na forum po dłuższym czasie i piszesz od tak podanko.Jeśli Ci tak bardzo zależy nadrób aktywność i pokaż,że zasługujesz na tą posadę.Na tą chwilę Nie ;) 

Edytowane przez Tomass ツ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Drogi  @ScoobyDoo , jeżeli spędzał byś na forum więcej czasu niż aktualnie, z miłą chęcią aprobował bym Cię na stanowisko. Na sieci jesteś jednak zbyt rzadko, gdzie staż ma pośrednie znaczenie. Niestety nie mogę tutaj być za Twoją kandydaturą, ale jeżeli poprawisz swoje "życie" na sieci masz mój miecz:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Witaj! Twoje podanie zostało odrzucone przez administratorów. Oznacza to, że nie zostałeś przyjęty na rekrutowane stanowisko.
Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...