Skocz do zawartości
dzejki

[ODRZUCONE]Moderator prawilne

Rekomendowane odpowiedzi

Imię: Kuba

Wiek: 18

Czas spędzony na forum: Ponad 3 lata

Doświadczenie w moderowaniu: Małe

Czy obsługiwałeś wcześniej Panel Moderatora?: Nie

Czy miałeś jakieś ostrzeżenia na forum?: Tak, głównie za spam.

Ile czasu poświęcasz na forum dziennie?: Różnie od godziny do kilku.

Dlaczego Ty(rozbudowana wypowiedź)?: Ogólnie to chciałem zobaczyć jak to jest być moderatorem forum, oraz nauczyć się korzystać z panelu moderatorskiego. Staram się uczyć na błędach i mam nadzieję, że widać, że zależy mi na tej sieci. Od jakiegoś roku staram się działać dla sieci od jak najlepszej strony, a ranga moderatora ułatwi mi działania nad rozwijaniem forum. Ebe ebe. Chciałem dać coś dobrego dałem tylko siebie, los okrutnie ze mnie drwił gorzkich nauk nie oszczędził mi, chciałem wnieść coś nowego, chciałem mieć więcej wiary, los okrutnie ze mnie drwił mojej wiary nie odebrał mi. Hardkor krodajl. Mefedron to szmata tfu. Pu pu pu. Twoje ziomki to pionki. Nienawiść do policji tak zostałem wychowany, ten kto z nimi trzyma na zawsze jest przegrany. Jestem przeciwny zachowaniu podłemu jakie występuje na sieci- kablowaniu moderatorowi jak coś się dzieje na sb i dla takich ludzi tylko jedno rozwiązanie- Spójrz prawdziwe w oczy ty obsrana parówo twoje zachowanie podłe śmierdzi gorzej niż gó**o. Dla warnowiczów pozdro- twarze wszystkich dobrych mordek z sb, wiem ze każdy z Was chciałby -1 przytulić, brat będzie z bratem zawsze szczery. Ja, Ty i wszyscy razem kiedy tylko chcemy stoimy ponad regulaminem- niebawem jeszcze się okaże pochłoniemy forum i lamusów się ukarze. Jestem bardzo pomocnym użytkownikiem sieci i myślę, że dałbym radę, a forum by zyskało. Pozdrawiam serdecznie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jestem na Nie.

Według mnie reszta kandydatów jest po prostu lepsza, ponieważ częściej ich widzę na całym forum, więcej się udzielają i ogólnie sprawiają wrażenie lepszych kandydatów od Ciebie.

Tak czy inaczej powodzenia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jestem na TAK, Jest bardzo długo na sieci, widać że ma chęci i chce coś zmienić na tym forum. Podanie napisał z humotem i za to go szanuje. Brać go.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Podanie żenujące, tak jak napisał Karol, pod publiczkę, aby się popisać, chociaż nie wiem czym, kompletnie nie wiem. Po poprzednim podaniu aktywność nie powala, zamiast ciężko pracować, to kompletnie nic nie robisz. Jestem na nie, powodem jest chamskie i burackie zachowanie, praktycznie cały czas.

Edytowane przez Th3End
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Witaj! Twoje podanie zostało odrzucone przez administratorów. Oznacza to, że nie zostałeś przyjęty na rekrutowane stanowisko.
Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...