Skocz do zawartości
Marcin6

[UB]bozia po raz 13sty LITOŚCI!

Rekomendowane odpowiedzi

02:20 zaczynają się lagi i nie widzę do końca tej akcji nic specjalnego -B.
04:07 jak by miał WH to tego gracza w rogu widziałby wcześniej, po wyjściu z trupa to samo -B
04:37 to akurat można wyjaśnić, bo dostał wcześniej info że ktoś jest na respie TT, a że nikogo tam nie znalazł to założył że pobiegł do anarchii -B
05:05 standardowy rasz do trupa, tutaj nie trzeba nic tłumaczyć -B
05:30 tutaj chyba również nie ma co tłumaczyć skoro widział że się tam strzelajo + lagi -B
07:30 zlagowane demko i teleport gracza lol, skany w oczywiste miejsce na początku rundy -B

Nie wiem, tyle mi wystarczy aby stwierdzić że jest czysty, używa słuchu oraz mózgu robiąc profilaktyczne skany w oczywiste miejsca, po za tym gra dynamicznie i niczego specjalnego tutaj nie widzę. 
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


02:32 do 02:45 - Nie ma co oceniać, cała akcja z gali jest czysta, normalne skany, ma dobry movement, oraz te piękne lagi z hltv. ^.^ --B
04:09 - Zauważył kawałek broni, zaczął odruchowo strzelać, naturalna reakcja. -B
05:07 - Tak jak napisał sqn, normalny rush do trupiarni, fleszyk, smoke i sie wchodzi. -B
07:58 do 08:07 - 100% czyste, widać, że sprawdza miejscówki, zabił gościa i rzucił do ciemni sprawdzający granat, a następnie wychylił aby sprawdzić, czy ktoś jest na respie z awką, był to go zabił. -B
09:12 do 09:17 - Znów czysto, wychylał z gościem na skrzynki, zauważył, zaczął strzelać, następnie zaczął patrzeć okolice anarchii, zauważył więc znów zaczął strzelać. Logiczne. -B

Mi tyle wystarczy. Gracz jest czysty oczywiście, widać że podstawowe/zaawansowane skany na mapie zna, w końcu to dziurawa mapa. Ma dobry movement, gra na słuch, na info, radar wiadomo. Każda osoba która ma pojęcie o tej grze, oraz chce mieć jakiś poziom kieruje się tym i on to robi. CZYSTO.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


2:32 Czysto + lagi dema.

4:10 Było widać broń.

5:05 Tak jak sqnfun napisał, czysto typowa wbita do trupa. 

7:57 Dobrze sprawdza miejscówki, nic podejrzanego. - B 

Jak na moje oko to tyle z tego demka. Nic podejrzanego nie ma. 

Czysto.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Witaj Graczu. Zostałeś odbanowany. Twoje SSy bądź odwołanie od bana zostało rozpatrzone pozytywnie. Wracaj do gry i pamiętaj, aby grać czysto.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...