Skocz do zawartości
.Spr!Nt^^

skarga na admina DI@BELEK

Rekomendowane odpowiedzi

Data zdarzenia:23;40

Nick gracza: Centurion

Dowody: sa na dole 

Świadkowie:ktos tam był 

Uzasadnienie:pisalem adminowi ze chce nagrac demko i poszedlem na spec zapytał sie na kogo to demko ja mu napisałem ze na niego i dostalem bana. Demko chcialem nagrać ponieważ pisałemu tyle razy ze gracze graj na 200 + mieli ping  a on wolał sobie grac i nic z tym nie robic :P

@DI@BELEK to czemu jak ci napisałem ze chce nagrać demko to od razu mi bana dajesz to ze napisale ze bylem tu adminem to znaczyło ze znam regulamin.   Jak ci napisałem 1 raz zrób coś z pingiem to napisałes ,,a co ja mogę zrobić'' to jest odpowiedz admina  i nie bylo 2 osob bo sam napisałeś ,,To co ja mam 90% serwera zbanować'' powinienes napisac zeby uspokoili ping i dac kicka  a nie pisac mi ze mnie to nie obchodzi 

admin.png

Bez tytułutt.png

Bez tytułutttt.png

Edytowane przez Centurion
i
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Spodziewałem się tej z skargi, dlatego też przygotowałem sobie wypracowanie; Przez całe dziesięć minut spamiłeś mi n u@ że gracze mają ping, to prawda były takie dwie osoby ale poinformowałem na admin say'u że mają to ogarnąć albo zacznę banować. Jeden się ogarnął, drugi niestety nie - dałem mu kicka, a ty taki tekst do mnie "nie wiem czy wiesz, ale byłem tu adminem" Za bardzo mnie nie interesuje to kim byłeś, jakbym miał banować to bym zbanował cały serwer i był by płacz że nie masz z kim grać.. Drugie to że zgłaszasz osoby z steamem, sądzisz że mają wh bo ciągle się zabijają.. Sory ale to nie moja wina że słabo grasz. Prosiłem Cię że masz wejść do gry bo przesiadywanie na spect jest zabronione.. Cóż ty sądziłeś że nagrywasz na mnie demko, masz ss'y i inne sposoby uznania mojej winy. @LOVASSS Żadne ambicje mnie nie poniosły, ale denerwuje mnie to że ktoś udaje wszechwiedzącego. Moim zdaniem nie zrobiłem nic złego, dziś siedziałem praktycznie na spect sprawdzając innych graczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Nie ma ludzi nieomylnych. Każdy popełnia błędy, ale starajcie się, aby nie było takich sytuacji w przyszłości. Kolega niech nie spamuje, a Ty musisz sprawdzać i odpowiadać na zgłoszenia. 

2 sprawa, głównie chodzi o powód bana, jest on nieadekwatny i tutaj Ciebie trochę poniosło. 

@happy #URLOP @SUNN. #URLOP zapraszam i przekazuje wam sprawę. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


37 minut temu, LOVASSS napisał:

Nie ma ludzi nieomylnych. Każdy popełnia błędy, ale starajcie się, aby nie było takich sytuacji w przyszłości. Kolega niech nie spamuje, a Ty musisz sprawdzać i odpowiadać na zgłoszenia. 

2 sprawa, głównie chodzi o powód bana, jest on nieadekwatny i tutaj Ciebie trochę poniosło. 

@happy #URLOP @SUNN. #URLOP zapraszam i przekazuje wam sprawę. 

Prosze Cię, powód jest normalny.. Napisałem tam co chciałem, i co uważałem.

@Malu @aquax Oni mają urlop.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Same dowody świadczą tylko co pisałeś do admina nie widzę nic na temat pingu lub brak reakcji admina. Owszem powód nie jest adekwatny, ale to nie zmienia faktu, że sam admin zawinił swoją podmiotowością jak twierdzi gracz.

Chciałbym zobaczyć dowody na brak reakcji ze strony admina gdy pisałeś na u@.

Edytowane przez Bezzi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Dnia 25.07.2017 o 23:50, Centurion napisał:

Data zdarzenia:23;40

Nick gracza: Centurion

Dowody: sa na dole 

Świadkowie:ktos tam był 

Uzasadnienie:pisalem adminowi ze chce nagrac demko i poszedlem na spec zapytał sie na kogo to demko ja mu napisałem ze na niego i dostalem bana. Demko chcialem nagrać ponieważ pisałemu tyle razy ze gracze graj na 200 + mieli ping  a on wolał sobie grac i nic z tym nie robic :P

@DI@BELEK to czemu jak ci napisałem ze chce nagrać demko to od razu mi bana dajesz to ze napisale ze bylem tu adminem to znaczyło ze znam regulamin.   Jak ci napisałem 1 raz zrób coś z pingiem to napisałes ,,a co ja mogę zrobić'' to jest odpowiedz admina  i nie bylo 2 osob bo sam napisałeś ,,To co ja mam 90% serwera zbanować'' powinienes napisac zeby uspokoili ping i dac kicka  a nie pisac mi ze mnie to nie obchodzi 

admin.png

Bez tytułutt.png

Bez tytułutttt.png

@Bezzi dowód miał być chciałem nagrać demko jak pisze a jak on reaguje ale mniejsza z tym  pokazalem tylko jego  reakcje ja kazałem mu na spec iść ale nie bedziemy tu z niczego robić problem może zabardzo mu pisałem na say admina i się wkurzył mozna zamknąć 
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...