Skocz do zawartości
Lesto

[ZAMKNIĘTY Zrób refa Kumpel :)

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Jeżeli masz wolne 30 sekund, czekasz na nową rundę w Cs'ie czy mecz w lol'u lub po prostu błąkasz się po czeluściach internetu bez konkretnego celu to byłbym wdzięczny gdybyś zalogował się na Csgoduck poprzez ten link: http://csgoduck.com/#ref/addrnh. Następnie dołączyć do ich grupy steam i wpisac kod "addrnh". Wszystko jest w zakładce "Referral". Strona oferuje jackpot'a oraz coinflip'a.

Zapytasz co będziesz z tego mieć - już odpowiadam. Na start dostajesz 0.25€ do wypłaty dowolnego skina z ekwipunku strony. Jest to możliwe w zakładce "Bonus Store". Oczywiście nie ma nic za darmo. Aby go wypłacić musisz zagrać jedną grę na coinflip'ie. Wystarczy wbić skrzynią za 0.05€ a może i się poszczęści i coś wygrasz.

Zapytasz co ja z tego mam - 0.2€ na dalszą grę.

Dodatkowo za każde kolejne refy na "twój rachunek" będziesz dostawać tak jak ja 0.2€.

Zaznaczę, że w bardziej oblegabych porach dnia itemy, które zdepozytujemy na coinflip'a dochodzą dłużej jednak nie zdarzyło mi się, aby nie doszły i abym je stracił bez gry.

Tak więc bardzo proszę oraz serdecznie dziękuję za każdy wykonany ref z Twojej strony.

Post nie ma na celu reklamować w/w stronę. Jest to po prostu zwyczajny przejaw cebulactwa, który powinieneś przyjąć z uśmiechem na twarzy wykonując refa dla mnie  :)

Edytowane przez Lesto
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...