Skocz do zawartości
QQisBAck

[POZYTYWNE]QQisBAck

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick podczas gry:QQisBAck

Godzina, data zdarzenia: no 5minutek temu

Mapa: only dd2#2

STEAM_ID / IP: STEAM_0:1:20039911

Uzasadnienie: Nie mam pojęcia, trzeba by admina zapytać. Powód bana wh/aim

Edytowane przez QQisBAck
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jak najszybciej xD potem czasu nie ma haha 

Demko O.o

http://www43.zippyshare.com/v/JGfYq5DR/file.html

Czasy w których ślepy Michaś coś widzi xD :

21:38-48 +B

22:54-32:06 +B

23:13-21 +B

23:25 +B

24:56-59 +B Te skany takie idealne masz jak na linie O.o 

25:08 +B Za szybko mi z tym celownikiem na głowę uciekłeś O.o 

25:35-40 +B Ten skan taki idealny do przeciwniki z tej pięknej ściany (skąd te info ? od Boga?) 

Chociaż mogę się mylić ale dla mnie odpalony za szybko (nie cała 1 sekunda) a on nacelowane w głowę ma. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Można się wypowiedzieć, czy tylko osoby upoważnione mają prawo ?

Edit: Dziwie się, że są jeszcze osoby na tej sieci, które uważają mnie za odpała. Tyle razy byłem sprawdzany, już pod każdym kątem, demko, ssy i nawet sam kręciłem demko żeby pokazać i udowodnić swoją niewinność. Widocznie dla niektórych dalej jest mało. Ale wracając do tematu, nie chce mi się tłumaczyć każdej akcji, bo w większości jest czysto. Jedyna akcja, która mogła by coś pokazać to jest ostatnia ze skanem. Ale jak ja ze słuchawkami od telefonu za 5 zl z biedronki słyszę, że osoba strzela i potrafie zlokalizować dokładnie z takim sprzętem to ludzie .. O czym my rozmawiamy ?? Na dodatek to co prezentuję na tę chwilę to słaby poziom.Gracze, którzy mnie znają to wiedzą jaki poziom mogę reprezentować, mam na myśli osoby grające z 7 miechów temu. Tyle z mojej strony. Liczę na szybki UB :)

@MeGusta Następnym razem jak będziesz sprawdzał podejrzanego to rób to bardziej dyskretnie. Na spect siedziało dwóch adminów, cały server mówił o mnie to chyba głupi by latał cały czas na cheatach, zgadza się ?:)

 

 

Th3End// Prawidłowo, to osoby z rangą ubt, lub wyżej mają prawo się wypowiedzieć (udostępniając swoją rozpiskę), lecz jeżeli masz coś do dodania swojego, to zapraszam, lecz nie rób spamu, tylko kulturalne edytuj post i wypowiedz się.

Edytowane przez QQisBAck
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


21:38-48 Nie wiem co myśleć +/- B
22:54-32:06 -B Co tu widać niby? Nic, normalnie zabił gościa, rzucał granaty (gdzie jakby miał wh, to by zobaczył tego gościa co był na blisko) kompletne -B
23:13-21 To samo co wyżej, nic tu nie widać. Zwykły skan dziurawej ściany, czyli jak każdej na dd2. -B
23:25 Po raz kolejny nie wiem co tu widzisz, każdy raczej wychyla z longa tak, a nie plecami do respa, bo trzeba sprawdzić, zanim się zajmie bs, a nie zajmować "na pałę"
24:56-59 Kompletnie się załamałem, byłeś w ubt, a kompletnie rozpiski nie są trafnę.. Zero, nic tu nie widzę. Zwykły skan na komin do wejścia trupa. -B
25:08 Po raz kolejny nic nie widzę, jeżeli gracz posiada lepszy sprzęt, to oczywiste jest to, że jak się machnie myszką, to ona szybciej leci. Nawet jeśli nie to, to nie widzę nic poza machnięciem myszką, odrobinę farta każdy ma. -B
25:35-40 Ta akcja jedynie przykuła moją uwagę, lecz weźmy pod uwagę to, że mógł to zrobić przypadkiem, lub siedział z kimś na ts/steam voice i rozmawiał, podał mu info gdzie jest, lub po prostu z serwera ktoś mu podał. +/- B
 
Kompletnie za mało, aby dać bana, nawet na 5 minut bym nie dał.

Nie mniej jednak @:.Aureox:. @Ripton  też się przyjrzyjcie. Jak dla mnie czysto, poza tym... gracz miał już multum ssów, oraz kilka demek, co nic nie wykazało.

Edytowane przez Th3End
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


21:38/48 Tutaj dziwne, też nie wiem co myśleć. +/-B 

22:54 - 32:06 Nic nadzwyczajnego. - B 

23:13-21 Skan -B

23:25 -B

24:56-59 Najzwyklejszy skan na komin - B 

25:08  Nic podejrzanego nie widzę. - B 

25:35-40 Dziwne, mógł dostać info. +/- B

 

Gracz gra czysto, nie ma nic podejrzanego. @Bezzi

 

Edytowane przez Just NoOne
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Witaj Graczu. Zostałeś odbanowany. Twoje SSy bądź odwołanie od bana zostało rozpatrzone pozytywnie. Wracaj do gry i pamiętaj, aby grać czysto.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...