Skocz do zawartości
chicharito

[ZAMKNIĘTY]skarga rybson

Rekomendowane odpowiedzi

Data zdarzenia: 27.07.17

Nick gracza: rybson

Dowody: http://scr.hu/0wrur/507de

Świadkowie: cały serwer (nie zrobilem screena z konsoli, a wylaczylem csa, mozecie sprawdzić logi/ ew moze ktos poratuje)

Uzasadnienie: zostałem zbanowany z uzasadnieniem "kultury". Uważam bana za niesłusznego, i składam w tym celu skarge na admina. Dlaczego? było to moje pierwsze przeklenstwo na mapie (grane ponad 5 minut), nie ukrywam ze duzo przeklinam po dedzie, taki odruch, moze niekoniecznie dobry. Natomiast nie obrazam graczy, to zwykle przeklenstwa typu "kur*a".

Otrzymałem bana po zdaniu "info to chyba z pi**y wziela", dlatego że po moim counter uav nie uzyli zadnego uav ani nie miala podstaw sądzic gdzie stoje, zabiła mnei trudno, natomiast ban jak najbardziej niesłuszny. Licze ze sam admin przedstawi sprawe i uzasadni sie o co mu chodzi, chociaż i to wiem.

Odkąd wygrałem odwołanie od bana i zlozylem skarge na admina podajehazlookon jestem po prostu na kazdym kroku ponizany na serwerze, ale to mi nie przeszkadza.

Liczę na konsekwencje wobec admina, bo to są jakies jaja według mnie.

Dodatkowo na ssie zaznaczylem bana pikachou "szacunku do kobiet" co też uważam za conajmniej smieszne, bo ta "kobieta" odpisywala do pikachou tak samo wulgarnie.

Czekam na odpowiedź, pozdrawiam.

Ps. Nauczcie sie koledzy obiektywizmu, i nie patrzcie ze to kobieta i moze wszystko. Ją tak samo obowiązuje regulamin.

 

Edytowane przez chicharito
kosmetyka posta
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Nie mów, że Ci się nie zdarza często bluzgać bo to nie jest bardzo wiarygodne. Myślę, że prosząc administracje o sprawdzenie logów sam sobie podłożysz nogę bo jesteś bardzo kontrowersyjnym graczem, ktory kultury nie ma za grosz. Co do konsekwencji jakie mam za to ponieść przyjmę wszystko na klate jeśli przesadziłem z banem choć mi się tak nie wydaje. Pozdrawiam :)

Edytowane przez RYBSON
Literówka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


była to moja pierwsza bluzga na mapie kolego, na co regulamin zezwala. Owszem duzo bluzgam, ale nie na tej mapie, tak samo na wcześniejszej nie przeklnalem ani razu bodajze.

Uważam ze ban był niesłuszny, i zrobiles to tylko dlatego, że ona Cie prosila/chciales jej zaimponować.

Sam sie zastanów czy był słuszny, bo na innych mapach gdzie co deda sobie cos pisalem, to mogles banowac a nic nie robiles.

Tutaj nagle Cie oswieciło? dlaczego żelkowa nie dostała bana za kulture skoro też tego pikachou obrazala?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jeśli myślisz, że chciałem zaimponować dużo starszej kobiecie która jest już w długo istniejącym związku to coś Ci się pomyliło. Temat Żelkowej to już inna bajka. Broniła się a "napastnik" dostał karę.  Nie było mówione, że nie zachowała się dobrze jednak jej zachowanie było w pewien sposób usprawiedliwione. Może i przesadziłem z tym banem jednak teraz jeszcze bardziej będę zwracał uwagę na twoje zachowanie, skoro aż tak bardzo odnosisz się do regulaminu :)

 

Edit1//

@Bezzi wybacz ;)

Edytowane przez RYBSON
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jeśli tylko będziesz obiektywny wobec wszystkich, to nie ma żadnego problemu. wulgaryzmy są dozwolone.

Nieważne, że sie broniła, można równie dobrze bronić się nie bluzgając do drugiej osoby i nie obrażając jej.

Nie chce się z Tobą kłócić, bo to bez sensu, natomiast pokazujesz w tej chwili swój brak obiektywizmu.

Poczekajmy na wypowiedź kogoś innego, natomiast chciałbym, żebyś potwierdził moją wersje zdarzeń, bo nie mam screenshota, i inni mogą nie wierzyć na słowo.

 

@Bezzi to też gracz nie zaprzeczył temu co pisałem, tylko wdał sie w dyskusje, co potwierdza moją wersje wydarzeń.

Widzę, że przeczytał mój post, natomiast nie chce potwierdzic wersji zdarzeń oficjalnie, możliwe, że bojąc się konsekwencji.

Ja natomiast mogę tylko liczyć że ma jaja i to zrobi.

@^^RYBSON^^

Edytowane przez chicharito
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


@Bezzi 

No nic, sprawa do zamknięcia. Niestety zawaliłem i nie zrobiłem screena z konsoli, a administrator nie ma jaj i nie potrafi sie przyznać, zgrywając kozaka bo jest na wygranej pozycji przez moje niedopatrzenie.

Ewentualnie możesz wywnioskować, że potwierdza moją wersje wdając sie w dyskusje i niczemu nie zaprzeczając, interpretacja zależy od Ciebie. Ewentualnie to Ty spytaj go wprost czy tak bylo, myśle że Cie nie okłamie.

Pozdrawiam. 

 

Edit/

Co do reakcji "kupa" na moje posty i "like" na posty rybsona, można tylko wywnioskować jak dziecinnym czlowiekiem jest administrator koksy, który jest uprzedzony na moim punkcie przez skarge na okonia, czego sam nawet nie ukrywa.

Edytowane przez chicharito
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


3 godziny temu, chicharito napisał:

mozecie sprawdzić logi

@chicharito chyba nie wiesz co piszesz xD 

    Line 1389: L 07/18/2017 - 16:46:41: *DEAD* Chicharito : smiec na wh
    Line 1393: L 07/18/2017 - 16:49:16: *DEAD* Chicharito : trzymasz mnie zjebie...

    Line 179: L 07/21/2017 - 11:02:48: *DEAD* Chicharito : gdzie kurwo te miny stawiasz

    Line 297: L 07/21/2017 - 11:19:13: *DEAD* Chicharito : zamknij juz morde

    Line 2713: L 07/24/2017 - 18:00:43: *DEAD* Chicharito : zamknij pysk psie
    Line 2714: L 07/24/2017 - 18:00:46: *DEAD* Chicharito : gram tu kurwo dluzej niz ty

    Line 2719: L 07/24/2017 - 18:01:21: Chicharito : nie gram ostatnio
    Line 2720: L 07/24/2017 - 18:01:25: Chicharito : i widze ze jakies gowna sie zalegly

    Line 409: L 07/25/2017 - 12:21:30: *DEAD* Chicharito : przeciez ten yoshi ma wh
    Line 419: L 07/25/2017 - 12:24:39: *DEAD* Chicharito : ten smiec jebany wh ma
    Line 421: L 07/25/2017 - 12:24:45: *DEAD* Chicharito : dzieki gety
    Line 423: L 07/25/2017 - 12:24:49: *DEAD* Chicharito : yoshi kurwo na wh
    Line 426: L 07/25/2017 - 12:25:20: *DEAD* Chicharito : noi kurwa mac graj se z jebanym smieciem
    Line 438: L 07/25/2017 - 12:31:38: *DEAD* Chicharito : no co za jebany smiec

    Line 546: L 07/27/2017 - 13:03:55: *DEAD* Chicharito : jebany odpalony smiec
    Line 560: L 07/27/2017 - 13:05:28: *DEAD* Chicharito : jebana odpalona kurwa

    Line 653: L 07/27/2017 - 13:15:58: *DEAD* Chicharito : w pizde se wsadz te repliki pajacu
    Line 678: L 07/27/2017 - 13:18:33: *DEAD* Chicharito : smiec jebany z replikami
    Line 680: L 07/27/2017 - 13:18:49: *DEAD* Chicharito : a blady odpalony kolejny pajac
    Line 681: L 07/27/2017 - 13:18:52: *DEAD* Chicharito : jebac takie ganie
    Line 695: L 07/27/2017 - 13:19:56: Chicharito : oczywiscie info z pizdy smieciu
    Line 825: L 07/27/2017 - 14:03:14: *DEAD* Chicharito : oczywiscie kurwa
    Line 831: L 07/27/2017 - 14:05:35: *DEAD* Chicharito : pierdolone 1/2

    Line 2500: L 07/27/2017 - 21:49:07: Chicharito : na szacunek trzeba zapracowac
    Line 2504: L 07/27/2017 - 21:49:57: Chicharito : z tym, ze to ona go obrazila peirwsza
    Line 2537: L 07/27/2017 - 21:54:58: *DEAD* Chicharito : a ta info z pizdy

Mam sprawdzać dalej? 

Ciesz się, że tylko 30min bana dostałeś. Ode mnie z miejsca byś chyba na 3 dni wyleciał z tą mową rodem z ulicy. Z logów wnioskuję, że admini dawali Ci szansę na ogarnięcie się ale nie skorzystałeś z tej opcji, więc gdy czara goryczy się przelała to wyleciałeś za pierwszy niecenzuralny tekst. Ten ban i tak był dodany za późno.

Jak się sam domyśliłeś oczywiście skarga jest niesłuszna. A byłaby słuszna gdybyś jako argument podał "mój ban był za krótki". 

Więcej kultury i opanowania, a nie będziesz banowany. Potrenuj nad swoimi emocjami i myślę, że będzie dobrze. Cziter czy nie cziter, to nie jest ważne. Na serwerach zachowujemy kulturę. Przeklnąć każdemu się zdarzy ale jak komuś jedziesz od k**w to nie spodziewaj się, że uznamy Twoje skargi za słuszne skoro w logach jawnie widać że nad sobą nie panujesz.

"Ps. Nauczcie sie koledzy obiektywizmu, i nie patrzcie ze to kobieta i moze wszystko. Ją tak samo obowiązuje regulamin."

To jest już jawna kpina i hipokryzja z Twojej strony ;) ciśniesz po ludziach i jeszcze pouczasz innych. Sam się naucz, a dopiero potem ucz innych. A jak nie, to ja sam Cię nauczę.

@chicharito masz jakieś pytania/wątpliwości? To zapraszam na PW.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.
Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...