Skocz do zawartości
KUCYK!

[ZAAKCEPTOWANE][GRAFIK] Przeciwności Losu

Rekomendowane odpowiedzi

Program, którym się posługujesz (Gimp, Photoshop, Corel, Cinema 4D, AutoDesk): Photoshop CS6, Cinema 4D

W czym się specjalizujesz (Avatary, Sygnatury, Tapety, Userbary, Plakaty, Tła, itd.): Wszystko co będzie do zrobienia, co będzie stać w dziale to na pewno wykonam ;) 

Jak długo zajmujesz się robieniem grafiki (Miesiące, lata..): Już dobry rok ;)

Dlaczego ja [Napisz dlaczego mamy Cię przyjąć (Bo jestem fajny, bo tak itp. będą nagradzane warnem)]: Tak, właśnie jak pokazuje i jak widać się nie poddaję mimo przeszkód, kończę zlecenia do 100% zadowolenia zleceniodawcy. Mam sporę ambicję, by się uczyć i drążyć w temacie grafiki, jakieś postępy widać i jestem z tego zadowolony. Wolny czas którego mam sporo na wgląd luznej pracy mogę pomóc w dziale i w rozwoju sieci MH .Mam duży zapał do pracy i dobre chęci więc się  może przydam ;) Z góry dziękuje za wszystkie wypowiedzi i za te z krytyką również i jak zawsze przyjmuję krytykę i biorę sobie ją do serca ;) 

Linki do 3 Zrealizowanych zleceń:

http://multi-head.pl/topic/85176-zrealizowanemam-zlecenia/

http://multi-head.pl/topic/84704-zrealizowanesygna/

http://multi-head.pl/topic/84856-zrealizowanesygnatura/

Pięć Twoich prac:

Dg4ihZk.png

yei4DKv.png

XgifmaI.jpg

uQ1xECw.png

v6SpWOG.jpg

Po odrobieniu “Bana” z serwera dostałem pozwolenie od @Malu na przedwczesne napisanie podania i za to mu Bardzo Dziękuję! :)

pzdr. KUCYK! :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Wszystkich wypowiadających się proszę nie wspominać o banie, skoro został odrobiony to jaki jest sens wypominać? Każdy popełnia błędy.

Jak i potwierdzam zgodę, którą dostał @~KUCYK~. Sama najchętniej już bym przyjęła podanie, bo jednak druga osoba z uprawnieniami się przyda, ale jednak nawet ja muszę czekać :D 

Jak i widać, że się nie poddaje, co jest według mnie na + No i dodatkowo kolejna para rączek się przyda ^_^

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jestem na tak, pod jednym warunkiem. Nauczysz mnie grafiki, w innym przypadku jesteś udupiony. :/

Zależy Ci, doceniam to, spiąłeś poślady, zrobiłeś to co miałeś zrobić i wracasz. Prace są dobre, tak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Cieszy mnie to, że się nie poddajesz i walczysz do samego końca o tego Grafika.

Prace bardzo ładne, jesteś dość aktywny w swoim dziale także masz moje Tak.

Powodzenia ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Witaj! Twoje podanie zostało zaakceptowane przez administratorów.
W celu dopełnienia formalności prosimy o kontakt. Gratulujemy, mamy nadzieję na owocną współpracę oraz życzymy wielu sukcesów.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...