Skocz do zawartości
JAKoB

Zmiany W klasach -_-

Rekomendowane odpowiedzi

Propozycje dot. klas

Do klas Shooter powinny zostać zakazane perki an dmg ( platyny pułki tytanowe krytyki mroczne sygnet ) Gdyż z tymi perkami ta klasa nawala po ok 160hp w korpus ... a nawet bez perków na dmg nawala po 80-100 hp A najlepiej to przywrócić go takiego jaki był czyli +15 dmg i szybkostrzelność +inta a ta apteczka jest serio przesadzona.

Szturmowiec Jest prawie niewidzialny 3 skoki dostanie perk kosa asasina 1/1 i jest bogiem gry  Najlepiej ak i m4 +15 dmg 3 skoki i na tym skończyć 

Na saperze zablokowany jest perk notatki sapera na tych klasach też mozna poblokować

 

Klasy :D

Zaczerpnięte z świata Anime :D:D:D

 

Sasuke 

int: 30

hp:30

wytrz:0

kond: 50

TMP +10dmg 2 skoki  1/10 na żucenie na przeciwnika Genjutsu ( ekran na zielono / czarno)

 

 

Kaneki (nie przyjmuje odp że ulepszony speedhacker -_-)

int:0

hp:0

wytz:0

kond: 100

Kosa 1/1 i tarcza i +40hp za zabójstwo ( kaneki ghoul jego quinqe (chyba dobrze to napisałem xD) służyło mu do ataku i obrony a ghoul po zjedzeniu ludzkiego mięsa staje się śilniejszy :3 

 

Kamikadze 

int :0

hp: 20

wytrz : 20

kond : 30

M4 + 5dmg Posiada 2 tomahowki którymi może rzucić 1/8 na wybuch po śmierci

 

Archanioł Premium

int : 40

hp:0

wytrz:0

kond : 40

TMP i MP5 +10dmg 2 skoki 1/10 na krytyczne 1 apteczka

 

Naruto 

int: -50 

hp: 50

wytrz : 25

kond : 20

ma 3 rasengany ( rakiety z innym txt ) dmg +int 

 

JUPMER Premium

int : 0

hp: 40

wytrz :0

kond : 40

AUG + eliminator wieczne UAV i Skok jak u Mędrca 

 

Mściciel 

int : 30

hp: 10

wytrz :0 

kond : 20

mp5 + Apteczka i 1/6 na krytyczne 

Zwiadowca 

int : 40

hp :0

wytrz : 0

kond : 45

Mp5 1/8 na krytyczne zmniejszona widoczność

 

Zwinny żołnierz 

int :0

hp:0

wytrz: 30

kond : 60

2 skoki lekko zmniejszona grawitacja Famas 1/11 i + 20hp za zabójstwo ( gdyż galil i famas nawzajem kradną swoją amunicję i jej szybko brakuje )

 

Namiestnik 

int :0

hp: 30

wytrz :30

kond : 20

M4 + 15 dmg (żadne 30%) i 2 skoki 1/4 z he

 

Sztabowy 

int :0

hp :0

wytrz :20

kond : 30

Ak i p90 eliminator 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Według mnie nie ma co blokować kosy dla szturmowca, gdyż rzadko wypada a 1/1 to w ogóle. Po za tym ta klasa oprócz tej niewidki nic w sobie takiego mocnego nie ma, nie oszukujmy się DMG to ona dużego nie ma.

 

Co do Shotera? Chcesz go nerwić, jak karabiner ma większy DMG od niego...  

 

Co do blokowania perków, tak jak już wyżej pisałem o kosie - żeby zdobyć dobry perk trzeba się "naganiać" za nim.

 

A Ty Jakob grać nie umiesz chcesz od razu zakazywać. Pamiętaj, że Szturmowiec i Shoter są klasami premium, więc logiczne, że powinny być lepsze od tych darmowych.

 

Co do tych klas - nie będę ich nawet komentować. Premki chcesz osłabiać, a darmowe ulepszać jak i tak są dobre, a nie które nawet za dobre...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Fajnie by było zobaczyć nowe klasy na serwerze dlatego jestem za tym jak najbardziej na plus :D

Co do klasy shooter to jest to przesadzone z tym dmg więc można coś z tym lepiej zrobić żeby go trochę zbalansować 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Nie pasują według mnie te klasy anime i premki. Resztę zwykłych klas można jak najbardziej przemyśleć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


@FunnyPuma "Grać nie umiesz i chcesz osłabiać premki "   Wiesz Shooter  nawet na 1lvl ma duze szanse zabić każdego na kilka strzałów do 200lvl i największe zagrożenie ma dla niego tylko inny shoter z większym lvl przynajmniej o 100lvl'i Szturmowiec an kosie + lvl 250 = full hp full w wytrzymałość i 100 do kondycji jesteś prawie niewidzialny i masz 1/1/ z kosy :) udręka

Shoter lvl 150 full w hp 100 do kondy jestewś niepokonany masz w sumie ok 760hp + kosmiczny dmg 

Blokowanie perków czyli saperowi prosze odblokować notatki 

Grasz i shoterem i szturmowcem więc jest to oczywiste ze będziesz bronił tych klas tylko po to zęby ci się łatwiej grało polecam zagrać każdą inną normalną klasą prócz karabiniera i wtedy stwierdzić czy potrafisz grać :) Bo shoterem czy szturmowcem to zadna sztuka grać 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


@JAKoB I co z tego, że gram szturmowcem? Każda klasa na wyższym lvl'u staje się coraz lepsza, np. kapral - 1/7 na odrodzenie, apteczka i autolama, ten to dopiero ma tragiczny dmg, jak dobrze sobie rozłozy staty w hp, wytrzymalośc i  inteligencję i postawi tę apteczkę to ma szansę nawet ze sporo większymi lvl'ami od siebie i to nawet z premkami, czy też zwinny żołnierz nawet często mu siada te 1/x z tego famasa czy galila. A o takich klasach nie piszesz, że są za dobre, sam nim grałeś więc nie piszesz o nerwa dla niego. A szturmowiec z kosy użytek, gdy ma hp i kondę na maxa, czyli na 200+ lvl'u. Dodatkowo on dosyć mało bije, więc w czym problem? Dodatkowo nie ma dużo szturmowców, nie ma tragedii z kosami.

 

I jeszcze to 

"Namiestnik 

int :0

hp: 30

wytrz :30

kond : 20

M4 + 15 dmg (żadne 30%) i 2 skoki 1/4 z he"

 

Nie za dużo? xD Shotera chcesz nerfić, a namiestnika do poziomu Shotera ulepszać... A Shoter jest premką, a Namiestnik darmową, więc jak by ta klasa została ulepszona do poziomu shotera to byłby jeszcze większy płacz, każdy by mógł grać tą klasą... To by była przesada, żeby darmowe klasy były na poziomie premek. Pomyśl trochę, zanim takie coś zaproponujesz. Takie moje zdanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Nowe klasy nowymi klasami, ale nie wprowadzajmy "chińszczyzny" na serwer gdzie są klasy z nazwami typowo "wojennymi". Nie pasuje zupełnie.

Co do normalnych klas które chcesz ulepszać, niektóre to trzeba osłabić, bo taki frost 50 lvl jakim sposobem zabija mnie na łatwości gdy jestem Czołgistą 220lvl XD Już był ten temat gwałcony aby Frost miał tylko "przygwożdżenie" a nie, że nie możesz też strzelać ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


@FunnyPuma +15z m4 to tak jak +10 z kałasza bo kałasz bije 36 a m4 31 I jak do poziomu shotera skoro karabinier ma ak +20dmg na cod 200 jest namiestnik taki jak napisałem tylko że ma +30% czyli + 9.3dmg 

A nazwy klas można zmienić cnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Sasuke, Kaneki oraz Naturo odpadają psują klimat CoD'a

U Shotera będzie przerabiana apteczka, że leczy full hp w ciągu 2.5 s i zobaczy się jak to teraz bedzie.

Jeśli chodzi o blokadę perków to nie tylko na tych 2 klasach miała by być tylko na wszystkich by było w pełni sprawiedliwie z tym.

Sztabowy zamiast eliminatora dał bym zmniejszony rozrzut o 75%.

Kamikadze bym dał bardziej według historii(Czyli poswiecali swoje zycie na atak na nie przyjaciela) czyli zrobić go na zasadzie zamiast tomahowka oraz 1/8 na wybuch po śmierci dać autodestrukcje z obrażeniami zależnymi od inta.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


co do zakazywania perków na wybranych klasach nie przekonuje mnie to gdyż te perki ciężko zdobyć ;)

Sasuke - Ciekawa klasa nawet.

Kaneki - nie widzę tej klasy na 400 odpada

Kamikadze - Ciekawa propozycja można by coś stworzyć

Archanioł Premium - jakaś nowa premka mile widziana 

ja bym stworzył odpowiednika elektryka

2 PIORUNY,M4,krowe 1/10-15 na hs'a granat 1/3 z granata i jakieś dmg np. 15 dmg do każdej broni ewentualnie można by coś zmienić/zamienić

Naruto - odpada 

JUPMER Premium - trochę za słaba na premke

Mściciel - mp5 zamiast ak widzę czemu by nie w sumie

Zwiadowca - zwiadowca jest dobrą klasą nie ma sensu przerabiać

Zwinny żołnierz - dobra klasa gra nią pare osób

Namiestnik - Nie widzę senu zmieniać

Sztabowy - takiej klasy nie ma a jedna przydałaby się

Tak to widzę :D

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Edytowane przez Nodi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...