Skocz do zawartości
piston

[ZAMKNIĘTY]CytrynQa [t]....

Rekomendowane odpowiedzi

Nick cheat'era:CytrynQa [t]

Godzina, data zdarzenia:wczoraj 

 Mapa:de_nuke

 Serwer:cod 200

Link do demka:http://d1.hltv.org.pl/srv23580/HLTV-1708020746-de_nuke.dem.zip

STEAM_ID/IP:

# 3 "CytrynQa [t]" 1558 STEAM_0:4:759688448   4 30:35   17    0

[IP] 3: 'CytrynQa [t]' (TERRORIST)   -- 185.56.211.243:27005 [STEAM_0:4:759688448]

Uzasadnienie:wh i aim

27:05-- od razu obrót na wejscie i wyczekuje ...

28:04- jest na górze po czym nagle cofka bo widzi że gracz z tt jest na dole w rogu 

28:20- to jest do czasówki wyżej jak gracz z tt uciekł do domku tego żółtego a on perfidnie modeluje 

39:17- jeszce dobrze nie widzi gracza z ct za skrzynia a juz wychodzi prosto w model 

47:11- prosze zobaczyc przez chwile celownik w skrzyni po czym od razu odwrót i wyczekoje gracza z ct

51:52- z nowu ta sama akcja co wyżej zatrzymoje się i leci 

52:02- od razu wchodzi po scianie ze strzałem na górę 

52:32- dalej nie ma co opisywać spalone dno..

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Powiem krótko.. albo nie nadajesz się na admina , albo zainwestuj w słuchawki. ;) Moje są za 40zł, a gram na nich jak na słuchawkach za 400zł. Co do demka, nic nie widać, gracz ma norecoil wgrany w klasę, aima w ogóle nie widać.. Nie wiem co Ty tu widzisz, żadnego aima, wh, czy czegoś nie ma, gracz dobrze gra, widać że ma słuchawki i pojęcie co to jest dźwięk w grze. Ta akcja z 47:11 jest czysta. ;) Tutaj idealnie widać, że ma pojęcie o dźwięku i wykorzystuje go na swoją korzyść. Usłyszał kolesia za sobą, więc logiczne, że się do niego wcelował... CZYSTOOO. :)

edit//

Mój błąd. Gracz spalony. Pod koniec demka się odpalił.

Od 52:39 są akcje spalone, więc myślę, że nie trzeba rozpisywać, a informacja dla zgłaszającego, naucz się oglądać całe demko, dodawaj trafne rozpiski, lub po prostu nie dodawaj... ;) Sprawdzałem tylko i wyłącznie twoje czasy, bo myślałem, że tym razem trafisz, niestety nie trafiłeś, a dalej nie oglądałem..

Dzięki Bezza za czujność.

ZBANOWANY.

Edytowane przez Th3End
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.
Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...