Logitech Team kowal

Propozycja

Witam ostatnio zauwazylem ze na serwie graja komputerowe boty,poniewaz osatnimi dniami nie ma ludzi na modzie.Mam pomysl jak odnowic reputacje serwera,a mianowicie ze zostale nowe rzeczy np.skiny do broni-usp,ak,m4,awp.Nowy rodzaj jackpota zeby wolno tez stawiac skiny, a takze zostalyu oddane nowe mapy.To wszytko mam nadzieje ze ta propozycja pomoze naszemu modzie bo bardzo bym chcial grac tez wieloma innymi graczy,i zebyy bylo co raz wiecej osob na serwerze.

Pozdrawiam   

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
SUNN.    1442
Godzinę temu, Logitech Team kowal napisał:

nowe rzeczy np.skiny do broni-usp,ak,m4,awp

Skiny są dodawane przy resecie CS:GO modów.

Nowy rodzaj jackpota zeby wolno tez stawiac skiny

Łatwo w ten sposób spowodować to, że niektórzy znowu zaczną bugować skiny...

a takze zostalyu oddane nowe mapy

Podaj jakieś konkretne propozycje map.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
SUNN.    1442

Cobblestone i overpass odpadają - same problemy z tymi mapami. Podrzućcie inne.

Ze skinami chodzi mi oto zeby zrobic w ciage najblizszy dni reset aby byla pozliwocs dodania ich moim zdanie to by pomoglo srewerowi.

Reset ledwo co był :|

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Dafuq+    0

WItam

Po raz kolejny powstał temat wałkujący to samo: nową paczkę skinów na go moda. To fakt, dopiero co był reset i wtedy zostało dodane tylko kilka skinów m.in. do ak47, a przecież był temat od Quela w którym proponowałem skiny do awp itp, również podałem kilka map które mogłyby być zacnym urozmaiceniem.

Niestety temat zamknięto z braku zainteresowania.

I jeżeli jesteśmy już w temacie resetu to może warto byłoby pomyśleć o lekkim zwiększeniu zdobyczy skinów do noży, osobiście po resecie widziałem niewielką grupkę osób ze skinami do tej broni.

A w dodatku pod koniec mapy leci zbyt mało skrzynek, gdy był ruch na serwerze tych skrzynek leciało może z 2 czy 3 przykładowo na 20 osób i to było naprawdę mało, to mogło niewątpliwie zmniejszyć chęć gry na go modzie #7 v4, przecież ludzie grają dla skinów, w niewielu przypadkach dla zabawy.

Jeszcze wcześniejszy temat nie został zamknięty z 13 lipca napisanego przez tego samego gracza, a już powstaje kolejny o tej samej tematyce.

A co do botów graja one tylko na mapach de_dust2, de_inferno. Poza tymi mapami serwer wygląda na opustoszały :(

dafuq.gif

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.