Skocz do zawartości
XMaroKillerX

[POZYTYWNE]Odwoładnie od bana

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick podczas gry: XMaroKillerX

Godzina, data zdarzenia: 18:15

Mapa: De_Inferno

STEAM_ID / IP: STEAM_0 : 4 : 1509938304

Uzasadnienie: Grałem sobie na mirage , nagle wszyscy mnie zaczeli denerwować i rzucać mi flashe na twarz . Nie wytrzymałem i zacząłem krzyczeć . Po 20 min wbił administrator na serwer (Mouseku1) i dał mi bana na 1 dzień . ja chciał bym tylko żeby kara była zmniejszona do 8 albo 10 h i obiecuje że już nie będę tak robił . 

Pozdrawiam :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


@XMaroKillerX, przyznałeś się sam do tego co robiłeś, (Darłeś się przez mikro, Wyzywałeś, Przeklinałeś i nawet mutacji nie masz) 

Dowodów nie mam bo zarówno na demku jak i na hltv nie słychać tego co gadaja przez mikrofon, ale mam duzo świadków 

więc mogą tylko potwierdzić to co robiłeś. Według mnie ban jest słuszny. 

 

 

Edytowane przez Mouseku1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


@Mouseku1 , wyzywałem i przeklinałem na czacie bo robili nicki że maro + dziki albo inne i jeden podrobiony nick mi pisał " Maro zrób mi minetke" i tego inne . A nawet mnie wyzywali na czacie .Przepraszam bardzo za to że wyzywałem i krzyczałem, ale nie wytrzymałem . Bardzo bym prosił o to żeby jednak zniżyć kare .

Pozdrawiam .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


8 minut temu, Mouseku1 napisał:

Dowodów nie mam bo zarówno na demku jak i na hltv nie słychać tego co gadaja przez mikrofon, ale mam duzo świadków 

Świadkowie mnie nie interesują chce konkretne dowody szczególnie, że to ban 1 dniowy.

 

8 minut temu, Mouseku1 napisał:

więc mogą tylko potwierdzić to co robiłeś. Według mnie ban jest słuszny. 

Nope w tej chwili nie ma o tym mowy.

@XMaroKillerX cierpliwości :)

Edytowane przez Bezzi+++
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


6 minut temu, Mouseku1 napisał:

@XMaroKillerX, ten co zmieniał nick, również dostał bana. 

a pozatym 1dzień powinien cię, nauczyć ze następnym razem piszesz do mnie na forum abym wszedł

Brak dowodów czyli UB dla gracza. 

@Mouseku1 powinno Ciebie to nauczyć mimo, że gracz sam sie przyznał bana zdejmuje z powodu braku dowodów.

Pozdrawiam.

Edytowane przez Bezzi+++
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...