Skocz do zawartości
bubu_here

[ZAMKNIĘTY]skarga na admina koksu cod 200

Rekomendowane odpowiedzi

Data zdarzenia: 10.08.2017 godz 19:47
Nick gracza: koksy
Dowody: wstawiam ss
Świadkowie: ludzie byli na serwerze będą chcieli to się wypowiedzą.
Uzasadnienie: Otóż sprawa wygląda tak. Gram sobie na mapie cs_assault_1337  i uzywam nuke i w tym momencie admin przezuca 3 osoby na specta i po nuke wbijają znowu no trochę zachowanie nie takie powinno być.

to niezly admin.png

Edytowane przez bubu_here
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Dotyczy i mnie a więc tak.  

Gadaliśmy z koksym i puma na ts w sumie cały czas gadamy i mieliśmy podejrzenia z koksy co do jednego gracza. Pech chciał, że oboje w tym samym czasie przeszliśmy na specta żeby go sprawdzić. Koksy przeżucił puma na spect na jego prośbę, ponieważ ten poszedł na zw. Na ss widać, że nie wrócił od razy po rundzie tylko na spectie trochę posiedział. Co do samej skargi to robić specjalnie temat o takie coś? To twoje nie pierwsze i nie ostatnie nuke, a zrobiłes to pewnie specjalnie, bo płaczesz o to, że uciekły Ci 3 fragi. To chyba tyle jak coś więcej będzie trzeba to oznaczać śmiało :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ja przeniosłem Pumę bo musiał iśc zw jak widać na screenie od gracza nie wrócił on od razu do gry powiadomił mnie o tym na Ts jak i zaznaczył, że jego nieobecność będzie dość krótka. Co do @RybSZON to niech sam się najlepiej wypowie ;) Chcieliśmy sprawdzić gracza, ale wyszło trochę nieporozumienie on się przeniósł, ja siebie i oboje też wróciliśmy, nie zrozumieliśmy się najprościej mówiąc. Co do Twojej skargi z uciekającymi fragami to jakoś nie widzę w niej większego sensu skoro przeniosłem się na spect żyjąc czyli sam fraga straciłem, ale ja te fragi i deady mam delikatnie mówiąc gdzieś bo i tak gram klasą, która nie mam za dużych szans na topkę ;) Ja gram dla zabawy nie dla fragów i killów ;) 

Co do tytułu skargi to admin koksy nie koksu ;)

Odnosząc się jeszcze do niepotrzebnych uwag na temat rzekomo słabej administracji zawsze powtarzam na serwerze uważasz, że byłbyś lepszym adminem rekrutacja jest otwarta, podanie możesz złożyć ;)

Edytowane przez koksy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Potwierdzam, to co napisali koledzy wyżej, musiałem na chwilę wyjść od kompa i poprosiłem adminów na TS3 o przeniesienie mnie na spect. Po chwili wróciłem na kompa i wszedłem z powrotem do gry. Admini nie dogadali się w sprawie sprawdzenia gracza i oboje w tym samym czasie weszli na specta. Ta skarga jest bez sensowna według mnie, pisać skargę o to, że zdobyłeś 3 fragi mniej na nuke. Trochę śmieszna ta sytuacja. To chyba oczywiste, że admin jak ma podejrzenia co do gracza to idzie na specta i go sprawdza. To był przypadek, że @koksy i @RybSZON weszli w tym samym czasie na specta, a jak już napisałem wyżej musiałem iść z/w, więc poprosiłem adminów na TS3 o przeniesienie. A, że tak narzekasz na administrację, to złóż podanie na admina. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Przerzucil Ciebie tez? Skarge pisz jak dotyczy glownie Ciebie albo zabawy faktycznej admina. Najpierw zapytaj sie czemu przeniosl na spect a potem pisz skarge. Kto pyta ten nie bladzi, a potem przez niedopytanie dzieja sie glupie przypadki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


A doszły mnie słuchy, że zawsze tak robicie i to nie jest pierwszy raz ciekawe. Co prawda dużo osób tak robi pamiętam jak adminowałem na 200 i kilka osób zawsze schodzi na spec. Przecież to nic takiego skoro jest możliwość to czemu by nie uciec na spec? Poza tym regulamin nic o tym nie mówi. 

Ta skarga jest bezsensowna.

EDIT 

Skarga odrzucona.

Edytowane przez Bezzi+++
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.
Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...