Skocz do zawartości
klqs

[ZAMKNIĘTY]Niesłuszny warn

Rekomendowane odpowiedzi

Data zdarzenia: 09.08.2017 o 22.
Nick gracza: @Bene
Dowody: W moim profilu dla administracji.
Świadkowie:
Uzasadnienie: Dostałem warna z powodem "Ostrzegałem, nie komentujemy nie na temat samego turnieju i jego przebiegu, a tym bardziej jak nie gramy." Skoro wg. Ciebie to nie było na temat turnieju to ja nie wiem. Tak, nie gram w tym turnieju ale temat który poruszyłem (zmiana po 8 rundach) to czysta sprawiedliwość wobec graczy, a z tego co wiem to Th3End miał po tym poprawić to na zmiane po 15 rundach tak jak powinno być. Czy to nic nie wnosiło do tematu? Druga sprawa. Uczepiłeś się mnie tak na dobrą sprawe, że nie przeczytałem Twojego postu - a sam nie przeczytałeś tematu w którym End pisał, że temat nie jest do dyskusji i prosi moderatorów o zamknięcie. W regulaminie nie znalazłem nigdzie, że mam słuchać widzimisi moderatorów. A nawet jeśli warn słuszny. Jestem nowym użyszkodnikiem, na pewno nie świętym, ale dlaczego innym przyslugują upomnienia a mi nie? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Dobrze, już śpieszę z obszernymi wyjaśnieniami.

Po pierwsze - jak sam przeczytałeś i zacytowałeś powód warna - "Ostrzegałem, nie komentujemy nie na temat samego turnieju i jego przebiegu, a tym bardziej jak nie gramy." Czy część zdania, "a tym bardziej jak nie gramy" jest jakaś niejasna albo nieczytelna?  Wypowiedziałeś się w temacie nie będąc uczestnikiem co sam przyznałeś "Tak, nie gram w tym turnieju". Twoja wypowiedź więc została uznana jako spam.

Po drugie, zamiast napisać PW to Th3Enda na temat wątpliwości co do turnieju, w temacie organizacyjnym wprowadzasz zamęt i powodujesz zamieszanie z kłótniami, wrzucając oskarżenia, screeny i tym podobne rzeczy. Napisałeś post, pomimo mojego pisemnego ostrzeżenia wiedząc, iż dwie osoby wyżej zostały ukarane za spam.

Trzecia sprawa, nie uczepiłem się nikogo tylko perfidnie złamałeś regulamin i moje zalecenie. Nie musisz się słuchać moderatorów? Więc przygotuj się na nagrody od nich za łamanie regulaminu. Warn jest, a takie dopominanie się "jestem nowy, chce tylko ostrzeżenie" pokazuje, jak bardzo taki warn jest słuszny. Zapraszam do Regulaminu Forum, punkt 2 Zasad Ogólnych Forum.

@LOVASSS

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Po pierwsze. "Kolejne posty niezwiązane z tematem będą nagradzane kolejnymi warnami. Proszę o przemyślenie treści merytorycznego postu związanego z turniejem."  Że tak spytam. Gdzie tu napisałeś, że nie można się wypowiadać jeśli się nie jest uczestnikiem? 

Druga sprawa. "powodujesz zamieszanie z kłótniami, wrzucając oskarżenia, screeny i tym podobne rzeczy." Te Twoje "kłótnie" "zamieszania" "oskarżenia" to była zwykła odpowiedź do Th3Enda. Spytaj sie go czy my sie kłóciliśmy. 

Po trzecie. Jaki punkt regulaminu złamałem? Chcesz mi powiedzieć, że złamałem "Każdy użytkownik jest równy wobec zasad."? xD

Czwarta i ostatnia sprawa. Jakim prawem wg. Ciebie nie zasługuje na upomnienie? Regulamin mówi jasno: " Można to znieść w chwili, gdy dany użytkownik złamie kilka punktów w regulaminie za jednym razem, bądź tego samego dnia" Tego chyba nie msuze tłumaczyć

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Nie jesteś weteranem na forum, wprowadziłeś lekki zamęt, jednak nie zrobiłeś tego w zły sposób, chciałeś pomóc. Było upomnienie, jednak twój post nie wpłynął negatywnie na temat. Jeżeli miało by być równo, to happy również dostał by warna, bo wasze wypowiedzi są bardzo podobne. Warna zdejmuje, poleciał za szybko. 

Jednak, wypowiedzi typu "Moderatorów nie muszę się słuchać czy coś w ten sposób, zachowaj dla siebie", nie chce słuchać takich durnot.

Dobranoc.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.
Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...