Skocz do zawartości
Ehho

[ZAAKCEPTOWANE]Czas wieki....

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: EhHo

Wiek: 20

Doświadczenie: 2 razy byłem Admienem

Znajomość: 6 (ale nie przestaje się uczyć)

Staż w cs: 5 lat

steam ( Nick EhHo)

Czas jaki poświecę na cs jest to średnio 2 h

Kontakt przez steama

link do GameTracker     https://cache.gametracker.com/player/EhHO/80.72.43.106:27032/

Dlaczego Ja? Po prostu widzę się na tym stanowisku wiem dużo rozmawiam ale pracuje nad tym bo wiem ze może to innym graczom przeszkadzać. chce tez utrzymywać porządek na serwerze nie tylko chodzi o łapanie cziterów ale też o tych co maja za duży ping czy po postu nie przestrzegają regulaminy. Jeśli komuś nie pasuje to bym był Adminem niech wypowie się co mu przeszkadza we mnie dokładnie a postaram się zmienić. Moim zdaniem sprawdzę się na tym stanowisku ale to zależy od was czy dacie szanse.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Tutaj masz właściwy link do GT https://cache.gametracker.com/player/EhHO/80.72.43.106:27032/

Pomyliłeś serwery :)

Co do Twojej osoby to powiem, że nie widziałem abyś wdawał się w kłótnie, również GT bardzo ładny. Wiek na plus tak samo jak doświadczenie. Nie widzę żadnych banów w bansie, reasumując masz moje tak :)

Myślę, że Madzia bardziej Cię podsumuje, bo to csowy nołlife :)

Powodzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jestem na wielkie TAK.

+ Doświadczony chłopak.

+ Aktywność jest bardzo ładna.

+ Często zgłasza mi na steam.

+ Bardzo ciężko go wyprowadzić z równowagi.

Minusy; Damski głos, największy bot na serwerze.

Powodzenia :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


UhHo - Ja na tak,

+przyda się ktoś kto dużo siedzi na servie,

+ogarnięty jesteś i bezkonfliktowy,

+kultura jak najbardziej na miejscu

+na u@ też coś tam zgłaszałeś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jestem za okresem próbnym ze względu na twoje ostatnie spiny na serwerze z innym graczem. Reszta wymagań na +.

Powodzenia!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ja też jestem na tak.

Da radę z Tobą pogadać, staż całkiem duży, myślę, że podołasz zadaniu admina serwera. Kulturalny jesteś, co ostatnio to duży plus. :) Coś tam zgłaszasz, coś tam strzelasz, miły karzełek z Ciebie. :D Powodzonka, stary.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jestem na TAK

Micro może i naduzywa Ale to i mnie się zdarza. 

Zgłasza jak trzeba. 

Kulturalny. Może ze dwa razy się zdarzyło żeby coś się tam wydarzyło ale mieści się w normie

gra już jakiś czas. Gracze go kojarzą. 

Okres próbny był by odpowiedni w tym przypadku. Już dawno mówiłem że powinien spróbować sił jako admin :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Tak jak pisał Tony 

Ciągłe pisanie na czat lub mówienie na mikro o graczach którzy grają nie fair nie jest na miejscu. 

Od tego jest u@ żeby tam zgłaszać takich graczy.

Oprócz tego

Gracza widuję na serwerze

Zgłasza na u@, ale tak jak wspominałem wcześniej odrazu pisze także na czacie, trzeba nad tym popracować

Jestem za okresem próbnym, i jak się sprawdzi od września wjeżdża jako pełnoprawny admin. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ja jestem na tak:

Myślę, że jeśli dostanie tą rangę to zmienisz swoje zachowanie na serwerze. Widzę Cię na serwerze, da się z Tobą normalnie porozmawiać. Steam masz, doświadczenie jakieś tam też masz, więc jestem za okresem próbnym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Długo myślałam nad tym podaniem.........
Powiem w ten sposób.

Dwa tygodnie temu przegrałam naprawdę sporo czasu na serwerze i nie zauważyłam, żeby z kulturą było krucho, natomiast micro faktycznie musisz ogarnąć. Jeżeli chcesz sobie porozmawiać to zaproś znajomych na TS'a i tam rozmawiajcie. Micro w CS jest używane przede wszystkim do infa po śmierci i MUSISZ O TYM PAMIĘTAĆ.

Podanie przyjmuję na okres próbny - 14 dni.
Moich Adminów bardzo poproszę o pomoc i przyglądanie się kandydatowi czy nie nadużywa mikrofonu, czy z kulturą wszystko gra i w ogóle na te negatywne rzeczy, gdyż od 25 sierpnia do 01/03 września mnie nie będzie, także nie będę miała jak tego sprawdzić. Wszystko kierujcie na STEAM. Jak wrócę - odczytam.

@Rebel ; @Tony Montana ; @5tefan ; @Sylwia^^ ; @__JaToHipHop__ ; @klqs ; @QQisBAck


Zobaczymy jak się sprawdzisz.
Napisz na STEAM, muszę o kilku rzeczach wspomnieć. Powodzenia. ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...