Skocz do zawartości
maly^

[ZAMKNIĘTY]COD 400 wakacje.

Rekomendowane odpowiedzi

witam uprzejmie.Rozumiem że są wakacje i ludzie wyjeżdzaja ale nagminnie brakuje adminów na serwerze.krótko mówiąc jest samowolka. coś sie dzieje brak admina. coś potrzeba brak admina.Grzecznie proszę zróbcie jakiś porządek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


ok zapamiętam aczkolwiek bycie adminem do czegoś zobowiązuje...skoro ktos podjął sie bycia adminem powinien sie wywiązywać z obowiązków...czyż nie??:kappa:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jeżeli mogę się wtrącic :)

Admin też człowiek pamiętaj, mamy (mówię tak bo jestem adminem tylko że cod 200) do wyrobienie minimum teraz w wakacje bodajże 5 godzin tygodniowo. Do tego się zobowiązaliśmy. Pamiętaj, że są też support admini. Wystarczy napisać na shout boxie czy ktoś może wejść na serwer bo coś się dzieje. Może akurat jakiś admin z 400 przegląda forum i zobaczy na czacie, że jest potrzebny. A skoro dzieje się taka samowolka i narzekasz na brak adminow to może sam złóż podanie? Rekrutacja jest przecież otwarta i każdy kto spełnia wymagania może spróbować :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


2 godziny temu, RybSZON napisał:

Jeżeli mogę się wtrącic :)

Admin też człowiek pamiętaj, mamy (mówię tak bo jestem adminem tylko że cod 200) do wyrobienie minimum teraz w wakacje bodajże 5 godzin tygodniowo. Do tego się zobowiązaliśmy. Pamiętaj, że są też support admini. Wystarczy napisać na shout boxie czy ktoś może wejść na serwer bo coś się dzieje. Może akurat jakiś admin z 400 przegląda forum i zobaczy na czacie, że jest potrzebny. A skoro dzieje się taka samowolka i narzekasz na brak adminow to może sam złóż podanie? Rekrutacja jest przecież otwarta i każdy kto spełnia wymagania może spróbować :)

drogi kolego chętnie zająłbym sie serwerem lecz nie mam steama ale może w końcu sie zabiore za to.pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.
Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...