Skocz do zawartości
Eli

[ZAMKNIĘTY]skarga dezo

Rekomendowane odpowiedzi


Nick gracza:Eli
Dowody:niech on da za co dał bana!!!
Świadkowie:cały serwer
Uzasadnienie: Gość mnie zblokował w grze powiedziałem cytat "co ty robisz głąbie nie blocz" dostałem kicka to rozumiem następnie wchodzę na serwer i pytam czy nie widział jak mnie typ zablokował a on do mnie z tekstem że zaraz dostanę bana no to mu powiedziałem by nie straszył mnie banami bo za darmo się nie daje banów i jak coś ta wejdę na forum i będzie skarga i w tym czasie dostaję bana na 3 godziny raz że za nic a dwa że ten admin nie zna regulaminu nie było to wyzywanie tylko rozmowa no i skąd te 3 h nie umie czytać ??? A jeśli ta kłamliwa nie robotna coś tu skłamie to sami popytajcie graczy jak było!!!Za bez powodu rozdawane bany zabrać mu flagi niech się nauczy!!!

Edytowane przez Eli
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


po pierwsze dostales kicka za kulture z odrazu jak wszedłeś zacząłeś sie wydzierac wiec dostałes bana i za kulture i za słowa które powiedziałeś równie dobrze admin @~Czarna~ rowniez moze potwierdzic co mowiles

ps. niejednokrotnie nie przestrzegasz kultury na serwerze a wyzwiska jakie rzucałeś pod adresem kolegi który cie zablokował no to i za to banik się nalezy jak chłopu ziemia

ps2 nie rozmawiałes ze mną po wejsciu na serwer a z czarną wiec odrazu mówie nie lubie jak ktoś mnie oczernia i kłamie w żywe oczy

Edytowane przez dezo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Wyciąłeś z tego cytatu parę przekleństw, które posypały się w strone owego blokującego  ;) Niestety hltv już nie nagrywa rozmów wiec może faktycznie warto popytać tych graczy o których wspomniałeś jak się zachowywałeś na serwerze odkąd wszedłeś :) Ja bana nie dałam wiec w tym temacie niestety nic wiecej dodac nie mogę. A takie teksty typu "kłamliwa nie robotna" na przyszłość zostaw dla siebie bo nie masz przed sobą koleżanki, żeby tak do mnie pisać ;)

Edytowane przez ~Czarna~
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Na wgląd, że szanuję ich obu a mało się udzielam tak naprawdę to skomentuje to po swojemu :)

Emocje w tych postach zostawmy na bok , bo to nic nie da. Realnie do tego podejdźmy. Eli troche pokolorował w swojej opowieści. Wg mnie otrzymał najpierw kick za kulturę, później ban na 3 godziny i to pamiętam , bo nie mógł się pohamować pewnie ze złości, ale to nie tłumaczy zachowania. Też się wkurzam o czym wiele osób wie, ale staram się drzeć w pokoju a nie wylewać to tak na csa i innych, bo to lekka przesada nie prawdaż? Z Kiritto się jeszcze śmialiśmy i on to pewnie też pamięta :) , bo to taki śmieszek śmieje się z takich rzeczy :) Nie można nic dezo zarzucić . Wykonywał swoją pracę na dzielni.  Nie mam nic więcej do dodania. PS. do Eli. Weź się w garść, bo jesteś lubiany  tylko jak się wkurzysz to nie panujesz nad sobą -pracuj nad tym ! Pozdrawiam serdecznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Słowo przeciwko słowu. Normalnie bym poprosił o HLTV ale akurat nagrywanie rozmów zostało ostatnio wyłączone do testów o czym nie wszyscy wiedzieli (dlatego nie sądzę żeby @dezo miał nagrane demo). 

@Eli pisząc skargę, na Tobie ciąży obowiązek dostarczenia dowodów. Tym bardziej, że doskonale wiesz że zdarza Ci się ponieść emocjom.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.
Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...