Eli

[ZAMKNIĘTY]skarga dezo

Eli    0

Nick gracza:Eli
Dowody:niech on da za co dał bana!!!
Świadkowie:cały serwer
Uzasadnienie: Gość mnie zblokował w grze powiedziałem cytat "co ty robisz głąbie nie blocz" dostałem kicka to rozumiem następnie wchodzę na serwer i pytam czy nie widział jak mnie typ zablokował a on do mnie z tekstem że zaraz dostanę bana no to mu powiedziałem by nie straszył mnie banami bo za darmo się nie daje banów i jak coś ta wejdę na forum i będzie skarga i w tym czasie dostaję bana na 3 godziny raz że za nic a dwa że ten admin nie zna regulaminu nie było to wyzywanie tylko rozmowa no i skąd te 3 h nie umie czytać ??? A jeśli ta kłamliwa nie robotna coś tu skłamie to sami popytajcie graczy jak było!!!Za bez powodu rozdawane bany zabrać mu flagi niech się nauczy!!!

Edytowane przez Eli
  • Kupa 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
dezo    11

po pierwsze dostales kicka za kulture z odrazu jak wszedłeś zacząłeś sie wydzierac wiec dostałes bana i za kulture i za słowa które powiedziałeś równie dobrze admin @~Czarna~ rowniez moze potwierdzic co mowiles

ps. niejednokrotnie nie przestrzegasz kultury na serwerze a wyzwiska jakie rzucałeś pod adresem kolegi który cie zablokował no to i za to banik się nalezy jak chłopu ziemia

ps2 nie rozmawiałes ze mną po wejsciu na serwer a z czarną wiec odrazu mówie nie lubie jak ktoś mnie oczernia i kłamie w żywe oczy

Edytowane przez dezo

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
~Czarna~    88

Wyciąłeś z tego cytatu parę przekleństw, które posypały się w strone owego blokującego  ;) Niestety hltv już nie nagrywa rozmów wiec może faktycznie warto popytać tych graczy o których wspomniałeś jak się zachowywałeś na serwerze odkąd wszedłeś :) Ja bana nie dałam wiec w tym temacie niestety nic wiecej dodac nie mogę. A takie teksty typu "kłamliwa nie robotna" na przyszłość zostaw dla siebie bo nie masz przed sobą koleżanki, żeby tak do mnie pisać ;)

Edytowane przez ~Czarna~
  • Like 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Na wgląd, że szanuję ich obu a mało się udzielam tak naprawdę to skomentuje to po swojemu :)

Emocje w tych postach zostawmy na bok , bo to nic nie da. Realnie do tego podejdźmy. Eli troche pokolorował w swojej opowieści. Wg mnie otrzymał najpierw kick za kulturę, później ban na 3 godziny i to pamiętam , bo nie mógł się pohamować pewnie ze złości, ale to nie tłumaczy zachowania. Też się wkurzam o czym wiele osób wie, ale staram się drzeć w pokoju a nie wylewać to tak na csa i innych, bo to lekka przesada nie prawdaż? Z Kiritto się jeszcze śmialiśmy i on to pewnie też pamięta :) , bo to taki śmieszek śmieje się z takich rzeczy :) Nie można nic dezo zarzucić . Wykonywał swoją pracę na dzielni.  Nie mam nic więcej do dodania. PS. do Eli. Weź się w garść, bo jesteś lubiany  tylko jak się wkurzysz to nie panujesz nad sobą -pracuj nad tym ! Pozdrawiam serdecznie.

• Like 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
SUNN.    1441

Słowo przeciwko słowu. Normalnie bym poprosił o HLTV ale akurat nagrywanie rozmów zostało ostatnio wyłączone do testów o czym nie wszyscy wiedzieli (dlatego nie sądzę żeby @dezo miał nagrane demo). 

@Eli pisząc skargę, na Tobie ciąży obowiązek dostarczenia dowodów. Tym bardziej, że doskonale wiesz że zdarza Ci się ponieść emocjom.

• Like 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
SUNN.    1441

watekzamkniety.png

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.
Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.