Skocz do zawartości
VPG

[ZAMKNIĘTY]Propozycja-teleturniej

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, wraz z wieloma graczami naszego serwera  wpadliśmy na pomysł stworzenia teleturnieju. Jest sporo chętnych graczy i byłoby około pięciu drużyn które chciałyby ze sobą rywalizować. Nagrodą byłby SVIP na pewien okres czasowy. pytanie brzmi. jak widzi to administracja naszego serwera i czy byłaby możliwośc stworzenia turnieju?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Hah, to PRAWIE to samo :D

Ma on polegac na tym iz zbierzemy 6 druzyn ktore będa chcialy rywalizowac. 1 druzyna będzie liczyła 5 osób-tak jak w cs GO. 

Zrobimy losowanie kto z kim zagra i to wszystko pod baczntm okiem adminów.  Kazda druzyna rozegra po 1 "ćwierćfinałowym" meczu. Kazda ze zwycięskiej druzyny zagra po razie z kazdym  z zespołow ktory dostal sie do tej trójki.  Mecz o 1 miejsce odbylby sie w nastepujacy sposob: 2 losowe druzyny graja. Zespol ktory wygrywa zostaje od raxu zakwalifikowany do finalu. Druzuna przegrana gra z tym zespolem ktory byl bez pary. Druzyna ktora wygra dolaczy do meczu o final. Druzyna ktora zajmie 1 miejsce otrzyma: 

SVIP NA 3 miesiące

 

Druzyba ktora zajmie 2 miejsce otrzyma SVIP na 1 miesiac

 

 

A druzyna ktora zajmie 3 miejsce otrzyna VIPA  na miesiąc. Oto jak my to widzimy

W razie zebrania mniejszej liczby druzyn odbywalyby sie mecze-kazdy z kazdym

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Godzinę temu, VPG napisał:

Bo powinni juz dawno zrobic jakis turniej pomiędxy serwerami.... a jak nie cgca go robic by prxyciagac ludzi to trzeba cos samemu pomyslec

Były takie turnieje i cóż... Nie wypalały. Albo się drużyny sypały, albo był problem z rozegraniem meczów na czas albo fochy itp. Nic na siłę. Ja się za turniej nie biorę bo mam wystarczająco rzeczy do roboty na sieci.

Poza tym nie wiem czy widziałeś ale jest (albo byłO) turniej na sieci i zobacz jak on przebiega(ł).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


2 godziny temu, SUNN. napisał:

Były takie turnieje i cóż... Nie wypalały. Albo się drużyny sypały, albo był problem z rozegraniem meczów na czas albo fochy itp. Nic na siłę. Ja się za turniej nie biorę bo mam wystarczająco rzeczy do roboty na sieci.

Poza tym nie wiem czy widziałeś ale jest (albo byłO) turniej na sieci i zobacz jak on przebiega(ł).

Zobacze na pewno jesli będzie taka możliwość.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Dnia 17.08.2017 o 19:31, VPG napisał:

Z pewnych źrodel wiem iz turniej siś odbędzie.

Z jakich?

W związku ze zbliżającymi się zmianami wśród serwerów, pomysł z turniejem musimy przynajmniej tymczasowo wstrzymać. Po wprowadzeniu zmian, będzie można usiąść ponownie do tej propozycji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.
Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...