Skocz do zawartości
venividiwandi

[ZAMKNIĘTY]Skarga Bene - ?

Rekomendowane odpowiedzi

Data zdarzenia: dziś w nocy
Nick gracza: @Bene
Dowody:  https://scr.hu/yezy1R https://scr.hu/p0qA9n
Świadkowie: -
Uzasadnienie:

Zapytałem się wczoraj Benego czy on serio pisze w temacie Majkela, okej, rozumiem ludzie mają różne poglądy, ale gdy napisałem że to zwykły spam i zasługuje na warna to napisał czy mam coś  jeszcze do dodania? Zwykłe cwaniactwo? Miałem się przestraszyć? bo serio nie rozumiem do czego dążyłeś :P Coś chwile popisaliśmy i nagle zaczynasz mi ubliżać(napisałem że jestem ważniakiem na sieci) typu 1 ss - cwaniaków mogę zrozumieć, ale internetowe wyrostki? Moderator forum takie słownictwo? (co tam że za napisanie "dziecko" o 14 latku dostaje się warna) a Ty go nie dostałeś? Drugi ss - jako moderator powinieneś świecić przykładem, tak więc się posłuchałem i napisałem skargę, ale wytłumacz mi jedno "takich ludzi"? co to znaczy? serio nie mogę pojąć co Ci zrobiłem? Chciałem luźno popisać na sb a Ty..

Twoje słowa na prawdę mnie uraziły i nie życzę sobie takich w moją stronę , jako moderator powinieneś wiedzieć jak zachować się w stosunku do tych którymi gardzisz i nie lubisz, nawet o 1 w nocy..

Wczoraj pokazałeś jaki masz stosunek do innych. Uważasz się za lepsza jednostkę. Otóż wyprowadzę Cię z błędu, tutaj na forum wszyscy jesteśmy równi i każdy ma takie same prawa. To że jesteś moderatorem, dodatkowo powinno Cie mobilizować, do optymalnych zachować, aczkolwiek na pewno nie takich jak wczoraj. Być może Cie poniosło, tego nie wiem. Ale skoro jesteś tak drażliwy to może nie powinieneś być w tym miejscu. Wnoszę o ostrzeżenie dla użytkownika, bo skoro jesteśmy już tak zaangażowani w warnowanie za obrazie (dziecko, pokazałeś poziom) to tylko przykłady, więc nie ma na co czekać.

 

 

 

 

 

 

Pozdrawiam serdecznie.

 

 

@Malu @SUNN.

Edytowane przez nieprawdopodobniak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Witam serdecznie!

Chciał bym się oficjalnie odnieść do tej jakże pięknej skargi użytkownika, w sumie nie wiem jak już Jego nazywać bo zmienia nick jak skarpetki (ja nic nie mam przeciwko! bardzo aprobuję!) - aktualnie nieprawdopodobniak. Po przeczytaniu skargi mam wielki dylemat (czy mógł byś mnie naprowadzić i wyjaśnić?) czego konkretnie dotyczy skarga? 

Pierwsze jej część dotyczy posta w temacie:

gdzie grzecznie poinformowałem moderatora ts3 o powinności odrobienia ostrzeżenia na forum pod możliwością dodania punktu ostrzeżenia na ts3. Fakt - powinienem w tym miejscu wstawić jedynie notatkę, ciężko się przyzwyczaić do jej obecności po takim długim braku! Oczywiście mój post nie odbył się bez odzewu Rycerzy forum, bardzo czujnych użytkowników (dziękuję bardzo za reakcję) którzy zgłosili mój post jako spam

https://scr.hu/5w6PJB

Odbyłem wczoraj wieczorem ciężką rozmowę z moim przełożonym gdzie przyznałem się do błędu, otrzymałem od niego upomnienie oraz obiecałem poprawę mojej pracy. Temat uważam za zamknięty, jednak jak widać odbija się on ciężkim echem - nawet czujni goście zgłaszają tematy i post pilnując anonimowo porządku na forum.


Co do drugiej części skargi - proszę o sprawdzenie całego SB osób uprawnionych celem weryfikacji wypowiedzi moich i użytkownika nieprawdopodobniak. Aktualnie jest po czacie (celowy zabieg?) i nie jesteśmy w stanie tak cofnąć SB. Owszem, zostało użyte słowo "cwaniak" oraz "internetowy wyrostek", gdzie tym ostatnim mam prawo nazywać każdą młodszą osobę ode mnie, jak i każda starsza osoba mnie (bo taką osobą dla drugiej jesteśmy). Jest to staropolskie słowo, synonim słowa "młokos", którego nie znalazłem w Słowniku Języka Polskiego jako słowo niecenzuralne i wulgarne.  Zostało też użyte w części wypowiedzi sformułowanie "czy masz coś jeszcze do dodania" a po odpowiedzi w stylu "??" grzecznie odparłem że jestem zmęczony i czy użytkownik chce dodać jakąś znakomitą myśl do wcześniejszych, prowokacyjnych wypowiedzi -  jeszcze na SB napisałem grzecznie, że nie miałem tutaj na myśli nic atakującego co użytkownik przyjął do wypowiedzi (i znów tego nie zamieścił w skardze - przypadek?) - zdanie zostało wycięte z kontekstu i odpowiednio przygotowane do skargi.
Jak parę osób wczoraj wieczorem napisało - użytkownik nie życzy sobie odpowiedzi w swoją stronę, które jej po prostu nie pasują - "To nie koncert życzeń", mam prawo wyrażania swojego zdania w obrębie kultury naszego Państwa.

Kończąc moją wypowiedź - nie uważam się za lepszego od innych i nie muszę za wszystkimi przepadać na forum - każdy jest traktowany tak samo. Ten świetny argument (funkcja - lepszy od innych) jednak zawsze świetnie pasuje do każdej wypowiedzi. Są osoby na forum które każdy dobrze zna - świetnie manipulują wypowiedziami i niedopowiedzeniami na swoją korzyść. Zapewnię świetnie orientowali by się w karierze polityka, gdzie słowo jest narzędziem pracy. Ataki na osoby funkcyjne są częścią pracy i obejmowania takich stanowisk.

Pozdrawiam serdecznie i dziękuję za przeczytanie mojej wypowiedzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


1 część skargi nie dotyczy odwołania majkela tylko chodziło mi o ten post, w którym napisałeś post bez sensu, nie moja wina że nie można wkleić tam linku i temat cały wyskakuje.

Co masz do tego że zmieniam nicki? Moje konto moja sprawa?

Celowy zabieg? Nie miałem zamiaru robić tego w nocu na telefonie:)

"Nie życzę sobię" to znaczy że nie chcę żębyś mnie obrażał? Łapanie za słówka na tym poziomie serio jest śmieszne.. no jasne masz prawko, ale mnie to razi więc?

"każdy jest traktowany tak samo" czyli dostaniesz warna za swoje wypociny w moją strone? Obraziłeś mnie i to w niemiły sposób, już rozumiesz? Skoro każdy jest traktowany równo to dostaniesz warna tak? Chyba, że Twoje słowa to nie była obraza a moje to prowokacja? Każdy inny użytkownik bez Twoich rang dostałby warna za takie zachowanie

A jeśli serio nie miałeś ochoty pisać to mogłeś mnie napisać normalnie. Dodam także że trzeba panować nad emocjami a nierzucać tak obrazliwe sformuowania, bo to akurat było pogardliwe..

 

W skórce.. wystarczyło napisać, że nie masz ochoty na gadke i temay byłby zamknięty. 

Czytanko ze zrozumieniem sie kłania.

 

Edytowane przez nieprawdopodobniak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Szczerze, to nie mam pojęcia, jak mam się odnieść do tej sytuacji. Było późno każdy był zmęczony, padło kilka prowokacji, trochę słów, ale nie widzę żądnych podstaw aby wlepić dla bene warna. Co prawda mogłeś poczuć się urażony, ale spojrzeć na te słowa z neutralnej strony, to tam nic złośliwego nie było. Moim zdaniem powinniście wyjaśnić sobie kilka spraw na privie, nie ingerować w to ludzi wokoło, tylko jak mężczyźni wygarnąć sobie i dać spokój. Skoro za sobą nie przepadacie, a takie mam wrażenie, postarajcie się nie stawać sobie w drogę. Takie zaczepki na sb, kiedy ewidentnie nie ma ktoś ochoty, nie powinny mieć miejsca. Bene jako Moderator spisuje się świetnie,  lecz akurat w tej sytuacji powinien zachować się z większym dystansem do tej sytuacji, jednak, jest on młodym Moderatorem, któremu błędy mogą się przytrafić. Jeżeli, taka sytuacja się powtórzy, to niestety, poleci ostrzeżenie w dziale "Moderatorów". Tak to wygląda z mojej perspektywy. Każdy na forum jest równy, to się nigdy nie zmieni, niektóre osoby muszą w końcu coś pojąć. Tylko, że takie osoby różni jedna rzecz. Można je podzielić na dwie grupy: Osoby, które nagminnie nie stosują się do regulaminów, jak i również osoby, którym bardzo rzadko złamanie regulaminu się przytrafia. :)

Co do postu Bene w skardze Majkeela, napisał go, a mógł dać notatkę jego błąd, za co dostał upomnienie, dlaczego bez warna? Ponieważ do tej chwili, żadnych przewinień z jego strony nie widziałem. 

W tej chwili skarga bez konsekwencji. Jak ktoś z wyższych będzie miał coś do dodania, to proszę. :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.
Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...