Skocz do zawartości
HappySad

[ZAMKNIĘTY]Dlaczego aż, tyle?

Rekomendowane odpowiedzi

Przychodzę z sprawą dotyczącą wszystkich serwerów cs-go mod. Napisałem tutaj iż nigdzie na forum nie ma propozycji dotyczących wszystkich serwerów!!

Zapraszam wszystkich administratorów do zobaczenia otóż, tego postu.

 

Sprawa wygląda następująco. Serwery cs-go mod na Multi-Head upadają, więc po co tyle tych serwerów, w tym momencie jest to zupełny bezsens, na każdym serwerze gra po 5 osób.

 

A co Jakby?

- Usunąć wszystkie serwery cs-go mod, i z nich stworzyć potężne 2,3 serwery gdzie będzie dużo osób grało, a gracze Multi-Head nie byli by tak, rozproszeni w małych grupach na każdym serwerze.

 

Co bym nam to dało?

- Większe opanowanie nad graczami, tym bardziej nad cheaterami na otóż tych serwerach.

- Wtedy większa grupa administratorów mogła by się skupić na tych serwerach. Gracze mogli by grać normalnie, bez żadnych trollów, cheaterów, itp.

- Mniejsze wydatki na hostingi serwerów. 

- Większe zainteresowanie serwerownią Multi-Head.

 

 

 

Zapraszam do komentowania, rozgłośnienia tego wątku.

Dziękuję.

 

Pozdrawia appearance.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Nie wiem kim jesteś, ale sam myślałem żeby poruszyć ten wątek i niestety muszę sie z Tobą zgodzić, ale nie tutaj - 'usunięcie każdego serwera żeby postawić dwa nowe? To akurat nie ma sensu' - Niszcząc tamte serwery musisz liczyć sie z tym, że część graczy nie będzie chciała sie przenosić na te 2 tylko odejdzie co nie zmienia faktu o progresie w statystykach, bo na pewno wzrosną. Kolejna rzecz opłacenie 9 go modów jest kosztowne nie oszukujmy się. Myślę, że dobrym wyjściem było by zostawienie 4-5 modów i wtedy je szlifować na maksa, pracując przy 9 modach administracja ma ból głowy kto wie ten wie. 

Luźna propozycja z Twojej strony i ciekawa :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


2 minuty temu, Bezzi+++ napisał:

Nie wiem kim jesteś, ale sam myślałem żeby poruszyć ten wątek i niestety muszę sie z Tobą zgodzić, ale nie tutaj - 'usunięcie każdego serwera żeby postawić dwa nowe? To akurat nie ma sensu' - Niszcząc tamte serwery musisz liczyć sie z tym, że część graczy nie będzie chciała sie przenosić na te 2 tylko odejdzie co nie zmienia faktu o progresie w statystykach, bo na pewno wzrosną. Kolejna rzecz opłacenie 9 go modów jest kosztowne nie oszukujmy się. Myślę, że dobrym wyjściem było by zostawienie 4-5 modów i wtedy je szlifować na maksa, pracując przy 9 modach administracja ma ból głowy kto wie ten wie. 

Luźna propozycja z Twojej strony i ciekawa :)

Gracze nie odejdą ponieważ zauważyłem iż, po rozpoczęciu edycji na innym serwerze, gracze przechodzą na nowy aby szybciej być 1 w topce, a cały dobytek na poprzednim serwerze zostawiają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Teraz, Ogonowy banan napisał:

Jeśli usuniecie kilka cs:go modów to co się z stanie adminami stracą range czy oddacie na innych ? to też trzeba brać pod uwagę :)

 

Nie mam pojęcia jak by to mogło zostać wykonane, nie przychodzą mi żadne pomysły do głowy.

Lecz administracja pewnie coś wymyśli. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Admini zostaliby przeniesieni na inne serwery. Nie trzeba ich od razu zamykać a po prostu wgrać przekierowanie na docelowe serwery. 3 to mała liczba ale o 5 możemy rozmawiać. Pomysł padł dawno temu lecz były pewne komplikacje i pomysł wciąż jest w realizacji. Musicie się liczyć z resetem skinów lecz przy takiej liczbie graczy zapewne każdy poczuje chęć rywalizacji 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jako, że dotyczy to każdego go moda, wypowiem się jako op jednego z nich.

Według mnie właśnie dobrą inicjatywą byłoby zmniejszenie liczby serwerów CS:GO, z 9 na ok. 5-6 - zaoszczędzi się na tym, oraz będzie więcej graczy. Administracja przy tym będzie miała mniej do roboty.

Co do adminów to właśnie, najlepszą opcją na to, aby nie krzywdzić dotychczasowych adminów/opiekunów byłoby przeniesienie ich na inny serwer, grupowo (np. "team" adminów serwera + op z np. csgo9 przenieść na przykładowy csgo5).

Można też pozostawić 5 csgo modów, a z jednego, luib dwóch zrobić jakiś serwer, oryginalny, którego nie ma na mh (np. speedrun/kz/bhop lub deathrunn), lecz to już jest decyzja h@.

Luźna propozycja. :)

 

@Aerwo Pamiętaj, że są wakacje. Nie każdy ma ochotę siedzieć przed kompem (Dodatkowe ok. 5-10 stopni), gdy na dworze szaleje pogoda, powyżej 25 stopni, niektórzy wychodzą, idą się topić, a jak będzie zimno wrócą i zaczną grać w kantera. :D

Edytowane przez Th3End
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jak dla mnie dobra opcja bo rzeczywiście na pojedyńczych serwerach grają już niedobitki. Może gdy się zmniejszy ilość serwerów liczba graczy podrośnie i będzie można grać nirmalnie a nie nie z max 5-6 osobami.

@Th3Endwiem :D, ale troche smutno że ostatnio jak grałem to tylko na #4 było po 15 osób a na reszcie po 3,4,5. Na #5 nie było nikogo i to trochę mnie boli >:(

Edytowane przez Aerwo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Szykujemy pewne zmiany wśród serwerów, więc prosimy o cierpliwość.

Tak jak wcześniej napisał Malu - w przypadku likwidacji/poważnej modyfikacji serwera/ów admini dostaną możliwość przeniesienia się na inny serwer. Oczywiście wszystkie usługi (rezerwacje nicków, vipy, svipy) również zostaną przeniesione.

Ale wszystko w swoim czasie. Póki co gramy normalnie, zmiany nadejdą niebawem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.
Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...