Skocz do zawartości
Tomass ツ

[ZAAKCEPTOWANE]Ponowna Próba [GRAFIK]

Rekomendowane odpowiedzi

Program, którym się posługujesz (Gimp, Photoshop, Corel, Cinema 4D, AutoDesk):  Gimp,Photoshop CS6.

W czym się specjalizujesz (Avatary, Sygnatury, Tapety, Userbary, Plakaty, Tła, itd.): Avatary,Sygnatury,Tła.

Jak długo zajmujesz się robieniem grafiki (Miesiące, lata..): 3msc+

Dlaczego ja [Napisz dlaczego mamy Cię przyjąć (Bo jestem fajny, bo tak itp. będą nagradzane warnem): W poprzednim podaniu mi się nie udało,więc próbuję jeszcze raz.Myślę,że bez żadnych problemów poradzę sobie na tym stanowisku i nie będę sprawiał żadnych większych problemów.Popracowałem trochę nad pracami,ujrzycie je na dole i sami ocenicie ;) Może i prace nie są na jakimś wybitnym poziomie,ale niektórym się podobają i są brane.Grafików nie jest zbyt wiele,dlatego myślę,że się przydam :)  

Linki do 3 Zrealizowanych zleceń: 

Pięć Twoich prac: 

9d73f6e6bf54d.jpg

6113452819a6c.jpg

05001efbc6e48.jpg

0cd2ea5069056.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


TOMUŚ :x

Oczywiście, że na tak!

Zrobił mi kilka naprawdę dobrych prac. Widać e nim potencjał jak i to, że szybko się uczy co widać w jego pracach. Co najważniejsze w końcu zebrał się żeby napisać to podanie. Chłop nadaje się do tego. Doświadczenia spokojnie nabierze bo zleceń u nas nie mało. 

Powodzenia :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


NIE

No niby się starasz zrobisz jakieś zlecenie od niechcenia i już. Co z tego jak nikt go nie przyjmie? Prace to jest jeden wielki paint i czym wspomniał SQN. Efekty, ja nie wiem skąd ty się wziąłeś i co Tobą kieruje naprawdę nie moge zrozumieć, następnie od jakieś czasu widzę cały czas tą samą czcionkę. Nie wiem dlaczego jesteś tak z nią zaprzyjazniony, gdzie w grafice nic nie może się to powtarzać. Następnie chciałbym zwrócić uwagę na to, że chciałem Ci pomóc coś tam zrobiłeś, ale to było tak naprawdę nic i się poddałeś... Ja nigdy tak nie robię. Ostatnimi dniami dałem Ci krytykę wobec Twojej grafiki i co odpowiedziałeś bezczelnym i szczeniackim kom'em to świadczy tylko o Tobie. Było już kilka tych poddań, ale chciałbym dostrzec coś pozytywnego, lecz nie mogę, bo nic się nie zmieniło przez ten czas, kompletnie nic. Jeszcze chciałbym też dodać coś dla innych. Grafików jest mało, są nieaktywni etc. Chce zobaczyć jakieś zlecenie które było wykonane przez wiecej niż 48h, to jest wypowiedź naprawdę zbędna, radzę sobie z Aga naprawdę dobrze wiec, nie wiem co chcieliście uzyskać tymi komentarzami. Co do podania mogę jeszcze jedno dodać. Co z tego że dadzą Ci tą rangę już z łaski, bo piszesz te podania co 2 tyg? Jeśli nie będą prace akceptowane przez usser'ów...Może znajdzie się jakiś pozytyw będziesz mógł zamykać tematy i staniesz na laurach, a na tym nie polega ranga Grafika. Nie kieruj się moją opinią, jest to moje prywatne zdanie. I się nie liczy. Ja tu tylko sprzątam 

Edytowane przez KUCYK!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jestem na tak, ponieważ widać, że Ci zależy, a prace są wystarczające jak na forum. Poza tym mamy też innych grafików więc mamy prawo wyboru. 

Do tego jest mało grafików, a niedługo będzie jeszcze mniej (nie żebym coś wiedziała ;)) więc przyda się pomoc. Powodzonka. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ja jestem za daniem szansy. Prace nie mają rewelacji, ale nic nie pomaga w rozwoju jak praca. Tomas się stara, nie wychodzi mu w gwałtownym momencie, ale widać jednak efekty. 

Myślę że jak dostanie rangę, dzięki niej się będzie mógł bardziej skupić na pracy i polepszyć swoje efekty. Jestem na tak, za okresem próbnym. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Witaj! Twoje podanie zostało zaakceptowane przez administratorów.
W celu dopełnienia formalności prosimy o kontakt. Gratulujemy, mamy nadzieję na owocną współpracę oraz życzymy wielu sukcesów.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...