Skocz do zawartości
Meduska

[ZAAKCEPTOWANE]Medsusaa Adm Only DD2

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: {Medusaa}.


Wiek: 19 lat


Doświadczenie (w byciu adminem): Bywało się nie raz na chyba prawie każdym rodzaju serwerów od cod moda przez only dd2 + BF2 i inne do jailbreak od roku czasu nazwijmy to jestem bez pracy jeśli chodzi o adminowanie


Znajomość AMXX (W skali 1-10): Hmm jeśli amx na serwerze jest w pełni zautomatyzowany to 10/10 jeśli tak nie jest to mój poziom oceniam na 7\10 ewentualnie 6/10 nikt nie jest robotem a douczyć się to nie problem :D


Staż w CS-sie: mimo że na steamie mam mało godzin to gram już ładnych pare lat, 4 może 5


Steam / NonSteam: Steam


Dlaczego Ty: Słyszałem że na serwerze brakuje adminów,często pisze na steam do któregoś żeby wszedł na serwer zobaczył sprawdził kogoś a mógłbym to zrobić sam,myśle że jestem dość lubianym graczem i już wmiare rozpoznawalnym,chciałbym znowu spróbować i przypomnieć sobie jak to jest pełnić ważniejszą role na serwerze niż tylko klepanie ranku


Czas jaki dziennie poświęcasz na CS-a: Różnie to bywa czasami nawet 12h,Gracze którzy ze mną grają i mają kontakt wiedzą że mogę cały dzień siedzieć na serwerze od rana do wieczora


Kontakt: GG chociaż nie wiem czy ktoś tego jeszcze używa hah,Steam


Link do GameTracker'a: https://cache.gametracker.com/player/{Medusaa}./80.72.43.106:27027/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ogólnie na TAK, nic do Ciebie nie mam. Duży plus za aktywność, praktycznie cały dzień czasem możesz spędzić na serwerze. Doświadczenie wystarczające. Jedyne do czego się można przyczepić to właśnie kultura. Myślę jednak, że jakbyś dostał admina, to się ogarniesz:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Oczywiście że na TAK. Gracz jest bardzo ogarnięty pisze na u @ jak coś wychwyci. A co do kultury to już wczoraj jak nigdy dał pokaz że kontroluje się wiec tylko brać

pozdrowienia @dezo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Witaj! Twoje podanie zostało zaakceptowane przez administratorów.
W celu dopełnienia formalności prosimy o kontakt. Gratulujemy, mamy nadzieję na owocną współpracę oraz życzymy wielu sukcesów.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...