Skocz do zawartości
Gość

[ZAMKNIĘTY]Skarga na szanownych adminów

Rekomendowane odpowiedzi

Data zdarzenia: 18.08.2017
Nick gracza: Nodi,Malutka_22
Dowody:

http://aquax.hekko24.pl/bansmh/ban_list.php?bid=4314

http://aquax.hekko24.pl/bansmh/ban_list.php?bid=4317

http://aquax.hekko24.pl/bansmh/ban_list.php?bid=4316
Świadkowie:Serwer
Uzasadnienie: Na początku grałem pod nickiem YBSON^^ dostałem bana za podszywkę,potem zmieniłem na nick BSON^^ również dostałem za podszywkę to zmieniłem na nick SON^^ i co kolejny ban za podszywkę.. Czy to jest normalne? Grał ktoś pod nickiem ^^RYBSON" ale ja tu podszywki nie widzę! Niedługo dostanę bana za to,że mam takie same literki jak ktoś w nicku..

Wynika z tego,że gdybym grał pod nickiem "jestem player" to każdy gracz który wchodzi pod nickiem "jestem" albo "player" powinien dostać bana za podszywanie się pod mój nick.

Przez takie coś tracę czas,lvl i chęci do grania,gratulację :) 

Nodi,Malutka ja WAS szanuję,naprawdę ale będziecie dawać mi bany bo Wasz kolega z TSA się poskarżył? Naprawdę?


[Karabiner - 50]*DEAD* ^^RYBSON^^ :  sobota zmien to

[Karabiner - 50]*DEAD* ^^RYBSON^^ :  teraz pol h

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Czego mam się tłumaczyć? Nie widać nicków? Dostał kicka jako ostrzeżenie a potem bany po tylko 5 minut po czym usuwał jedna literę z nicku. Skarga jak dla mnie bez sensu ale coz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jego nicki były końcówką nicku gracza "^^RYBSON^^"

Poza tym ten nick zapewne nie był przypadowo, z racji że zmienił go w czasie gry gdy na serwer wbił @RybSZON

Nodi dał kicka a ja nawet napisałam na steamie do Soboty, żeby zmienił nick bo to podszywka, po czym on napisał, że go nie zmieni...

Moim zdaniem chciał wkurzyć Rybsona takim zachowaniem..

A usuwanie jednej literki z nicku raczej nic nie daje ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


@Bezzi+++ Mój nick się znudził :) ale ja tu podszywki nie widzę taka prawda. Każdy gracz ma prawo zmienić nick w każdym momencie gry,gdybym ustawił sobie nick bezzimienny tez bym dostał bana? ja tu podszywki nie widzę ^^ grał kiedyś SOBOTA to miałem dać mu bana,że zastąpił 0 i 4 literami O i A? BEZ SENSU.

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


37 minut temu, S0B0T4 napisał:

Przez takie coś tracę czas,lvl i chęci do grania,gratulację :) 

Jak możesz tracić jak masz co chwile inny nick? Nie lepiej ustawić swój standardowy a nie zmieniać blisko znaczny do admina? 

@Nodi wyjaśniasz skargę i nie komentujesz, za to moderatorzy zrobią Ci prezent. Po prostu wyjaśniasz skargę i czekasz. 

3 minuty temu, Nodi napisał:

Po prostu nudzi mu się

a to nie wyjaśnienie.

 

A teraz sedno tej skargi. Nie wiem czy słońce ludziom ostatnio przygrzewa czy co. 

Nick można łatwo ustawić na hasło, nie ma problemu. Tak jak u mnie. Mam nick happy, ktoś ustawił "Happy" to od razu podszywka? Nie, panowie, wiem że różnie macie ze sobą relacje, bo widzę czasem co się dzieje na cod. Ale zmiana tak literki, nie oznacza podszywanie się za gracza. Jeśli nie pasuje, załóżcie nick na hasło i tyle. Ale mi się zdaje że większość z was ma.

Aby było sprawiedliwie, nie ukarze nikogo. Ani człowieka co pisze skargę, ani winnych skargi. Dlaczego? Każdy każdemu jest w sobie winny. Admin może zbanować, uznać za podszywkę, bo litery lubią się zlewać. Po prostu mam nadzieję nauczy was, że nie banujemy.

 

Tyle, zamykam, jeśli ktoś ma coś do dodania, niech albo zostawi dla siebie, albo napisze do mnie. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.
Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...