Skocz do zawartości
Zbakane_OkO

propozycja

Rekomendowane odpowiedzi

Jestem ZA! Jak najbardziej "zbąkane" oko ~ hehe jeden gracz serwa. XD Vipowi bym nic nie dodawał bo i tak jest bardzo mocny. :) Polecam sie Mariusz Knur King :) Dodam coś od siebie bo "nie wnosze nic do tematu :)" VIP'owi odjął bym uzupełnianie magazynku w broni za każde zabójstwo bo każdy kto ma vipa jest niepokonany. :) Zabije kogoś i dostaje chyba 5 lub 10hp ( nie pamiętam ) i magazynek. Troche broken? Cnie ctak. Tyle ode mnie. :) Miałem vipa i jeśli miałby nie być osłabiony, to chociaż podnieście jego cene bo daje praktycznie panowanie nad graczami że tak powiem. :)

Edytowane przez `KinG`
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Zgadzam Sie z Toba jak najbardziej rozumiem polozenie graczy nie posiadajacych vip :)no ale ze niepokonany to tu Cie troszku ponioslo hehe :) tego bulleta mozna by dodac kazdemu racja za hedzika tez kazdy moglby chocby te 10,15 hp otrzymac z magazynkami bym nie kombinowal hehe ): ale mysle ze mozna by co nie co zmodyfikowac :P lecz nie mnie to oceniac :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Nie możemy za bardzo zrównać VIPów do zwykłych graczy. +HP za kill dla gracza raczej odpada, prędzej bym się skłaniał do włączenia BD każdemu. Ale to i tak musimy się jeszcze dobrze naradzić żeby nie było skarg jednej lub drugiej strony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...