Skocz do zawartości
#RELOP

Korekta serwerów

Rekomendowane odpowiedzi

 Rzadko gram w 1.6, a jak już gram to na serwerach, gdzie coś się dzieje? A co się dzieje na MH? 

Na ponad 20 serwerów może z 5 jest użytecznych. Wiadomo, że era cs'a 1.6 przemija nieubłaganie, ale są sposoby, aby cofnąć się w czasie.

Widzę to tak: zlikwidować serwery, gdzie graczy jest po prostu mało, bądź nie przynosi zysków.

Utrzymanie serwera jest drogie, a reklama drugie tyle.

Lepiej Zainwestować w 5-8 serwerów, ale żeby były pełne, niż ma świecić pustkami.

Nie dość, że aquax zaoszczędzi to jeszcze mniej pracy przy tym będzie. Nie ma sensu, aby jedna osoba opiekowała się 2-3 serwerami, bo po prostu brakuje czasu na detale, nad którymi trzeba popracować. 

Wiem, że sporo przy tym pracy, ale mam nadzieję, że weźmiecie to do siebie i coś pomyślicie. Pozdrawiam.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jestem trgo samego zdania co #RELOP Zobaczcie na go mody jaka tam lipa jest. Jest ich 9 a tak żeby dało się grać w 8-15 osób są może dwa go mody albo i nawet jeden. Nie potrzebne jest tego tyle bo nie zarabiają pewnie same na siebie a aquax musi płacić za go mody które stoją puste. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Tak jak @SUNN. pisał ten plan przewija się już trochę czasu ale są problemy z wcieleniem tego w życie. Mianowicie jest @aquax ma problem z internetem dlatego nie ma jak tego dokładnie ustalić. Plany pewnie będą nad tym robione przy zebraniu administracji sieci(termin dalej nie jest ustalony). Na obecną chwile nic nie jest wiadome jak się potoczy. Z tego co wiadomo to kilka CS:GO zostaje wycofane z sieci to jest pewne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Generalnie serwery 1.6 funkcjonują i będą funkcjonowały, typu dd2, cod mody itp itd, ale trzeba powoli myśleć o zakładaniu i rozwijaniu serwerów do CS:GO. Bez tego będzie ciężko się utrzymać w czołówce. Plan jest prosty zadbać o te najbardziej grane serwery, podopieszczać je i zainwestować w jakiś serwer (na razie 1) do globala. Poruszymy to na zebraniu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Lovas były serwery cs go chyba ze 2-3 i jakoś tez tlumu nie było, a ze malo ludzi jest to dlatego ze wakacje ludzie wyjeżdżają na wakacje wychodzą z domu itp jesien/zima i bedzie przyrost graczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Era cs 1.6 przeminela juz dawno, ta gra jest przestarzala, niedopracowana, zbugowana, ma zepsuty silnik i wyglada jak kupa, dlatego musiala zostac zastapiona i umrzec w swiecie esportu.

W cs 1.6 juz od dawna wieje rzadkim gównem, dlatego powinniscie zostawic 1 serwer np dd2 ewentualnie 2 lub 3 serwery dobrze prosperujace, a resze serwerow tylko i wylacznie csgo

 

 

 

Edytowane przez Kurzy Naplet
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Era cs 1.6 przeminela juz dawno, ta gra jest przestarzala, niedopracowana, zbugowana, ma zepsuty silnik i wyglada jak kupa, dlatego musiala zostac zastapiona i umrzec w swiecie esportu.

W cs 1.6 juz od dawna wieje rzadkim gównem, dlatego powinniscie zostawic 1 serwer np dd2 ewentualnie 2 lub 3 serwery dobrze prosperujace, a resze serwerow tylko i wylacznie csgo

Edytowane przez Kurzy Naplet
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Także jestem za tym żeby iść z duchem czasu. Nie trzeba od razu szaleć z byle jakim serwerem. Moim zdaniem na początek wystarczyłby klasyczny only dd2 bo sama ta mapa przyciąga sporo graczy i właśnie ich jest najwięcej na tego typu serwerach. Graczy cs:go jest wiecej wiec serwer pewnie nie miałby problemu z utrzymaniem się.  Też wiele osób z naszej siecie gra w Globala i pewnie z chęcią zagrała by na serwerze z naszej sieci :)

Edytowane przez RYBSON
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ja również jestem za tym. Tak jak lovo mówi, jeżeli chcemy się utrzymać na szczycie, to musimy iść z biegiem czasu i zainwestować w serwery csgo. Moim zdaniem, only dd2 csgo nie jest dobrym rozwiązaniem, proponowałbym 3mapsa (dd2/inf/mirage), będzie lepiej, urozmaicenie rozgrywki, przy czym gracze nie będą się tak szybko nudzić, jak na dd2 only. Dodatkowo, proponowałbym też jeszcze jeden serwer z modem, który jest bardzo popularny.. Albo Arenkę 1v1 (raczej kolos, będzie pełen) lub surfa. Też jest wiele ludzi, którzy grają, wręcz gwałcą tego moda. 3Maps i 1v1/surf to moja propozycja, najlepsza według mnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...