Skocz do zawartości
winczasek

[ZAMKNIĘTY]Czas na zmiany ?

Rekomendowane odpowiedzi

Zacznę może od tego, że nie każdy musi znać regulamin ale KAŻDY MUSI go przestrzegać niewiedza nie usprawiedliwia. Zaczynamy ! Chciałbym bardziej opisać sprawę bugowania statystyk znacie to ? Chcę to wyjaśnić raz na zawsze by KAŻDY ADMINISTRATOR Ci którzy mnie pamiętają będą wiedzieli do kogo najbardziej się zwracam wiedział jak to rozpoznać i co może z tym zrobić. Już Wam tłumaczę o co z tym chodzi, jest wiele perków bądź klas którym inteligencja daję naprawdę ogrom mocy aby osiągnąć maksymalny stopień inteligenci należy wbić 100 poziom i rozdać statystyki ( ilość rozdanych pkt 200 ) Ale niektórzy są cfani i idą prostszą drogą. Otóż teraz wyjaśnię jak zbugować owe statystyki by na 100 poziomie rozdać nie 200 a 400 pkt brzmi nieźle ? nawet bardzo ten sposób umożliwia by na 100 poziomie klasy możemy wymaksować dowolną zdolność + inteligencję, zapytacie jak to proste gdy rozdamy statystyki i damy 200 pkt w życie (max) po rozpoczęciu rundy wystarczy wpisać reset i rozdać statystyki od nowa np. dać wszystko w inteligencję MAX życia nam zostaję a inteligencja dochodzi wraz z początkiem rundy. Myślicie, że gracze którzy tak robią oszukują całą resztę ? Na dolę podam punkty które (moim zdaniem) podchodzą pod właśnie ten temat. Musicie mi wybaczyć poszedłem na łatwiznę robiąc kopiuj wklej lecz temat wydaję mi się na tyle poważny by ktoś wziął to w swoje ręce i porządnie przetrzepał skórę niedowiarkom bądź niepewnych Siebie osób. POZDRAWIAM wInI [O] Gracz COD 400.

 

Ps. Jeśli popełniłem jakiś błąd to musicie wybaczyć jesteśmy ludźmi i błędy będziemy popełniać aż do śmierci.

Sam miałem być administratorem na COD 400 zrezygnowałem, a wiecie dlaczego ? Jest kilku adminów i jeżeli połowa mi mówi że nie zwraca uwagi na bugowanie statystyk a druga za to zwraca to chyba czegoś nie rozumiem.

Co sądzicie ? Macie swoją opinię ? Ty też możesz wypowiedzieć się na ten temat ! Czy jest to oszustwo czy pisałem swoje wyględziny po to by się pośmiać z tego ? 

9.
Zakaz bugowania map.

10.
Absolutny zakaz używania cheatów i wspomagaczy (celownik awp/scout,modele esl oraz wszystko co ułatwia grę) . (Ban na zawsze!)

15.
Zakaz bugowania klas bądź perków jak i misji i wyzwań = ban perm.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Mam kilka Nagranych demek sam to robiłem przez jakiś czas ale Gdy jesteś w połowie maksymalnego poziomu a masz wymaksowane wszystko to gra traci sens przestałem to robić zrozumiałem swój błąd przyznałem się do niego i staram się to naprawić w najlepszy sposób jaki mogę uczynić ;>

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 Z jednej strony racja ze tak nie powinno być. Ale o ile się nie mylę kiedyś już ten temat był poruszany i nie zostało to zakazane. Jest to pewien stopień oszustwa, ale czy tez powinien być od razu karany banem permanentnym o ile zostanie to w ogóle  uznane jako naruszenie regulaminu? Jeżeli zostanie to zakazane to sądzę ze bany w długości 30-60minut były by wystarczające. 

Pozostaje również sprawa jak to wykrywać? Bo siedzenie nad każdym graczem uniemożliwiłoby adminowi granie, tylko żmudnie siedziałoby się i ogladalo czy dany ktoś moze to bugować czy też nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Pozwolisz że Ci wytłumaczę. Zastanówcie się Jak na 100 poziome zamiast dawać po 100 pkt w kondycje i inta zeby bic po 150 z rakiety i biegac o 100 jednostek szybciej ? no suabo. możesz dac 200 pkt w konde a potem 200 w inta i kolego bijesz po 250 dmg dodatkowo zyskując na życiu/wytrzymałości albo szybkości Troche to jest nie halo jeżeli nadal nie rozumiesz co próbuję WAM przekazać to może czas na zmianę zawodu ;x

Inna sprawa czasem buguje się szturmowiec i po zmianie klasy np. na czołgistę niewidzialność zostaje bug? Dlaczego więc wypraszać tych ludzi skoro to nie jest z ich winy ?

 

 

Ja nigdy nie powedziałem jak to ma być karane ale na większości serwerów typu diablo / cod/ wow / zm jest ZAKAZ BUGOWANIA STATYSTYK do tygodnia możecie pochodzić i posprawdzać regulaminy u konkurecji myśle że może was to zdziwić ale tak jest NAPRAWDĘ

 

Edytowane przez winczasek
TAK
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Czyli właśnie mi wytłumaczyłeś Nodi że Cod 400 kończy się na 200 lvlu brawo za inteligencję myślę że zrezygnuję z dalszej konwersacji z wami nie ja o tym decyduję ale jak myślicie że to nie problem to życzę waszej sieci JAK NAJGORZEJ zresztą problemy na tym serwerze nie trwają od wczoraj. Bawcie się bo umiecie bugować może jak nauczycie wszystkich jak to robić to zajrzę tu jeszcze raz PEACE 5 !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Nie rozumiem ciebie totalnie. Co prawda da się zresetować statystyki na początku rundy, ale to będzie działać tylko przez tą rundę. Myślisz, że to jakąkolwiek robi różnicę w graniu? Nie wydaje mi się, że gracze (jak to powiedziałeś) mają bindy i bugują co rundę. Poza tym dochodzi fakt jak któryś z adminów ma pilnować statystyk kogoś klasy? Nie banujemy za coś takiego.

Zamykam na prośbę wyżej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.
Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...