Skocz do zawartości
`KinG`

[ZAMKNIĘTY]Skarga.

Rekomendowane odpowiedzi

Data zdarzenia: 21:30 bieżącego dnia.
Nick gracza: BORN2KILL
Dowody: Warn na moim profilu.
Świadkowie: SB.
Uzasadnienie: Za co ja dostalem warna? Nie obraziłem nikogo tylko luźno pisałem z @Tomass ツ i dostalem warna o treści "kultura". Prosze o szybkie wyjaśnienie tego.

P.S Nie ma mnie w domu i nie moge wstawić żadnych dowodów  ani nic ponieważ piszę to wszystko z telefonu.

EDIT. @BORN2KILL. Jak tomas tak do mnirepisał to nie dostał warna, piszemy tak do siebie już od 2-3dni i jakoś nigdy nikt na to nie zareagował, :) A i "sklej jaźwe" oznacza zamknij twarz kolego, lub przynajmniej w moim regionie to oznacza. :)

Edytowane przez `KinG`
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


http://www69.zippyshare.com/v/L9UIpjJV/file.html

Żarty żartami, ale warto też czasem trochę przyhamować :) . Jesteś ostatnio dość kontrowersyjną osobą na sieci, co nawet dzisiaj udowodniłeś. Bezcelowo prowokowałeś @Tomass ツ'a na SB, który wyłącznie zacytował fragment piosenki. Zacząłeś do niego wyjeżdżać słowami "głąbię", "strzelę ci w twarz" oraz "zamknij jaźwę"(gdzie raczej każdy wie, co to oznacza). Rozumiem, że możemy się pośmiać, ale kulturę osobistą każdy ma obowiązek zachować. Pozdrawiam!

P.S. zostawiłem w ss'ach mały bonus, gdzie nie toleruję tego słowa w moją stronę :) 

@LOVASSS

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ja rozumiem żarty, ale wszystko ma swoje granice. Sb jest od luźnych rozmów, ale się na kogoś najeżdża bez powodu, to już zaczyna się robić problem. 

@Tomass ツ masz coś do dodania? Twoje zdanie w tej sprawie jest kluczowe, ponieważ te słowa był kierowane w twoją stronę. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.
Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...