Skocz do zawartości
Reeto

Rewolucja Serwera ! Możliwa ?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam chciałbym się podzielić moimi pomysłami co na server cod 401 może rozpisze wszystko w pkt. i wyjaśnie dlaczego populacja servera maleje i oczywiście napisze propozycje moje :P

Dlaczego populacja maleje ?

1. Bugi w statystykach jeśli masz 100 lvl możesz np dać full inte na początku rundy resetujesz i dajesz max hp i masz to i to sprytne co nie :P 

2. Nie lubisz spamu ? a widzisz jak jakiś bot wchodzi na serva i ma zbindowany klawisz na spam innego ip servera ? a może jednak ktoś ciekawy wejdzie tam ? i co troszkę ludzi odejdzie 

3.Gdy grałem na spotkałem takie coś jak txt. nie wiesz co to jest to ci wytłumacze :P to jest takie coś że jakiś śmieszek wchodzi poza mape fajne nie. ale admini szybko reagują tylkttao jak niema admina to denerwuje to ludzi i mogą też wyjść 

4.Ludzie odchodzą także przez mało nowości pamiętam jak grałem tu rok temu wchodzę na serwer paczę nic się nie zmieniło ale własnie jest poto ten temat :P

5.Ciekawe jest to że 15 latek chciał zostać ojcem 14 latka ciekawe nie ?. kultura graczy też nie jest zadowalająca jeśli widzicie że ktoś kogoś wyzwa to banujcie a nie czekacie aż zostanie moim 2 ojcem :P

Propozycje

1.Dodanie monet na server. pewnie ktoś spyta monet ? a cie czasem nie poje**** ok chyba nie. wyjaśnie wam oco będzie chodziło

* Monety jak je zdobyć ?

Monety będą dropić z graczy 1 kill 1 moneta

* co będę mógł/a zrobić z monetami ?

kupić zanie perk od graczy

*a jak ma to wyglądać ?

gdy chcesz kupić perk od gracz wpisujesz /rynek

i takie cośwyskoczy

Kup perk

Sprzedaj perk

Usuń perk z rynku

*ok chce sprzedać perk jak to zrobić ?

klikasz sprzedaj perk i na  (tam gdzie piszesz z graczami) wyskoczy zamiast say (Cena) np. mam perk Tajemnica servera wpisuje /rynek daje sprzedaj perk cena:50 (monet)

*a jak kupić perk

wpisujesz /rynek kup perk i tam będzie lista wszystkich perkuw. np. Reeto-Perk Tajemnica Servera: 50 monet 

2.Nowy perk o nazwie: Znawca

wpadłem na taki pomysł że ten perk będzie taki że jak ktos go dostanie będzie mogł wybrać 1 klase premium na 1 mape :P

3.Naprawienie statystyk że nie można bugować

4.Usunięcie pewnych dziwnych map sami wiecie jakich :P

5.co reset nowe klasy albo poprawki w nich dodanie 1 nowego perka (co reset). i jakies eventy :P np.pierwsze 3 osoby które wbiją 401 dostaną premium na miesiąc 

6.w sprawie resetu. prosze oto żeby reset był jak 3 osoby wbiją 401 bo tak to wejdzie jakis nodi (pozdrawiam go :*) i za tydzien będzie reset bo wbije tak szybko. a tak to 3 osoby muszą wbić i ludzie będą mieli szanse na taki lvl jak oni :P

Jeśli propozycje się spodobały proszę o napisanie waszych opiń o tych pomysłach i także co mają poprawić.

Myśle że wam i administracji spodobają sie te pomysły i także porawki 

życzę żeby wasz server był najlepszym cod 401 i życzę wam tego z całego serca bierzcie ten temat na poważnie bo nie warto tracić takiego cudownego servera

raz na dzien gracze odchodzą ale myślę że jak to poprawicie nie wszystko ale kilka co napisalem to myślę że przyciągnie to kilka graczy z server brudnych na server cudowny cod 401 multi-head.pl

Proszę o wypowiedzenie się na ten temat graczy servera i także administracji to tyle z moich propozycji dziękuje :P

Z poważaniem

Reeto

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Z kulturą graczy nic nie zrobisz. Będą pisać co chcą i kiedy chcą  (jeżeli jest admin to wtedy nie) Co do bugów że statystykami trzeba to robić co rundę bo po każdej rundzie się to usuwa. Jeśli chodzi o nowości to jest aktualnie jakiś konkurs na premki. Jeden perk co reset? Masz do tego temat jeśli będziesz chciał to zawsze możesz jakiś napisać i tam go przedstawić :). Reset teraz będzie rzadziej bo Nodi nie gra aktualnie na 400 już tak często więc o to się nie martw. Co do monet to według mnie jest to nie potrzebne na cod a, bo wcale na niego nie pasuje.

Pozdro :)

Edytowane przez RYBSON
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


1. bugowanie statystyk zostało już dzisiaj poruszone

2. na ludzi z reklamami tez nic nie poradzisz jezeli nie ma admina.

3. na to ze ktos wchodzi na txt rowniez nie ma rady, jedyne co mozesz zrobic gdy nie ma admina to nagrac demko i wstawic na forum.

4. z czasem są jakies nowosci, jezeli masz pomysły jest od tego dział, zakładaj tam tematy i rozpisuj Twoje propozycje.

5. na kulture gracze "dobrykamper" nic nie da sie poradzic. My go kultury nie nauczymy. To samo dotyczy sie innych graczy.

Co do Twoich propozycji.

1. Monety oraz rynek jak najbardziej bym poparł. 

2. Perk znawca odpada z racji ze moglbys go potem przekazac innemu graczowi on kolejnemu itd a wtedy kazdy grałby premkami za free.

3.Co do tych statystyk, jezeli jest mozliwosc zrobienia tego zeby to sie tak nie bugowało, rownież bym powiedział duże TAK

4. Mapy niech zostana, czasem sa grane zeby urozmaicić gre.

5. Aktualnie jest konkurs na premki, czytaj dział konkursy.

6. Jedna osoba wbijająca 400lvl wystarczy, gdy juz ten jeden dobije i gra dalej ta klasa to jest ciagle narzekanie zeby ja zmienic bo nie ma sensu gra z nim dopoki nie ma resetu. Ps nie tylko nodi potrafi dobic do 400. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


ok dziękuje za wsparcie i porarcie :P ale ten perk ma odpowiadać zato że jak go mamy i użyjemy (jak wybierzemy klase to on znika :P czekam na dalsze komentarze 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Reeto tu się wypowiadasz a sam regulamin łamiesz :)

Bugowanie działa tak :

Jeżeli w poprzedniej rundzie dasz sb w full w kond i po starcie resetujesz dajesz w full w hp to musisz sie uleczyć zeby to hp dostać

to samo z wytrzymałością jeżeli zresetujesz na początku to hp będzie bić normalnie 

w sumie bagowanie dział tylko w przypadku hp na inteligencja ( w poprzedniej rundzie max do hp na starcie rs i inta) ale jeżeli sie uleczysz apteczka sklepem zabójstwem czy perkiem hp spada np z 250 do 100 bazowych 

i jeszcze kondycja ale po 1 rundzie wszystko wraca do normy większego problemu z tym nie  ma

2. Monety hmm w sumie czemu nie dodatkowa waluta

3. Z txt i kultura graczy : DOBRYKAMPER czy też Muminek nic nie poradzimy :D jedynie bay lecą a oni dalej swoje no i dochodzi jeszcze MiloMT ale rzadko 

4. Perk znawca pomysł zerżnięty z cod200 z taką różnicą że Dany perk do danej klasy przypada :P 

5. Co reset nowe klasy hmmm jeżeli znajdzie się opiekun to można pisać xD  Osobiście zajmowałem się kiedyś klasami i ftp ale to jakieś 2 lata temu i musiałbym sobie poprzypominać 

Właśnie @WolfIDraV Frosttttttt Gdzie jest

 

 

I TERAZ OSTRZEŻENIE DLA CB RETO (CPS musi być :D)

NAUCZ SIĘ STAWIAĆ TE ZAKICHANE MINY -_-

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jasne rozumiem Miny to wybacz idę i klikam tylko e w randomowe miejsca walsnie dostalem tera bana 16:02 :P a jeśli chodzi o perk to wymyśle inny :P tylko  troszkę czasu daj mi :P a wg dzięki za poparcie z monetami i także fajny ten CPS XD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Perk znawca hmm... Ciekawy pomysł, jednak ja bym dodał, że każda klasa jest osobnym perkiem, np. Klasa szturmowiec, albo Klasa Shoter.

 

Co do rynku i monet może by i to dało jakieś urozmaicenie , gracze by zbierali monety itp, jednak czy to jest potrzebne? Moim zdaniem nie.

 

Co do reszty się nie wypowiadam, bo koledzy wyżej już to opisali. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jasne dziękuje za wypowiedzenie się własnie myślę nad nowym perkiem a co to monet to moim zdaniem złe by nie były 

Ps. zobacz problemy i pytania dalem tam taki temat w sprawie premium :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Wypowiem się co do pkt. 5 i Muminka jak i KAMPERA.. Znam ich nie od dziś,narzekacie tak na kulturę? Jestem pewien w 100% że nawet jak ADMIN jest na serwerze to brak kultury jest nadal na serwerze.. Ostatnia sytuacja jak koleszka Muminek <3 bardzo ładnie pisał na temat serwera będąc na nim to 2 szanownych adminów zbanowało mnie za nick zamiast kolege za kulturę więc w tej kwestii nie narzekajcie na graczy tylko na adminów. Fakt DOBRYKAMPER ma swoje poczucie humoru,ale żeby obrażał kogoś bez powodu? nie widziałem.Raczej inni prowokują go do takowych zachować a jak to wiadomo go nie trudno zdenerwować,wesoły chłopak to jest. Wystarczy zerknąć w logi serwera a na pewno dużo ciekawostek wyjdzie na światło dzienne.

Co do pkt.1 Monety i ten cały rynek to chyba zbędna rzeczy bez klanów bo to byłby tylko HANDEL bez korzyści. Po to jest coś takiego jak /zamień żeby gracze dobijali targu BEZ bawienia się w monety i tego typu rzeczy.

pkt. 4 Problem z mapami? znowu? Chcieli mapy to mapy zostały wgrane,dziwne? Dlaczego dziwne? bo wszyscy nauczyli się grać na DD2,RATS,ELDO,WEST itp. więc nie ma co się dziwić,zawsze narzekania.

pkt.5 reset,było już wspominane o kilku 400 aby był reset to zły pomysł bo jak na serwerze będzie dużo wysokich lvl to taki nowy "janusz" nie będzie miał totalnie szans z tymi lvl-ami co będą na serwerach.

Rewolucje zaczynajmy,ale nie od serwera tylko od załogi...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Dzięki malutka za wypowiedzenie się ale jak dodacie ten perk znawca to prosiłbym żeby pisało perk znawca utworzył reeto jak ktos dropnie :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


3 minuty temu, Reeto napisał:

Dzięki malutka za wypowiedzenie się ale jak dodacie ten perk znawca to prosiłbym żeby pisało perk znawca utworzył reeto jak ktos dropnie :P

Hehe.. :P Nie daje się nazwy pomysłodawcy tylko osoby która własnymi siłami zrobiła takowy perk i to jak perk zostanie zaakceptowany przez osobę wyżej postawioną. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Kamper dostaje wielokrotne bany za kulture, i to mu nic nie daje jego zachowania nie zmienisz. Co do Muminka, to jeśli chodzi o niego admini wiedzą, że robi to w żartach i to nie ma na celu nikogo obrazić, więc jeśli chodzi o niego to według mnie można przymknąć oko. To nie oznacza, że jest nietykalny bo wiele razy też dostawał bana za kulture po tym jak przesadził. Rozróżniajmy prawdę od żartow, bo niejednokrotnie dostawał bany od adminów. Tyle jeśli chodzi o te dwójkę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Perk znawca czemu nie tylko mógłby pisać np Klasa konspirant , czołgista szturmowiec itd .opis klasy : możesz wybrać klase konspirant na jedną mape (tak jak jest na cod 200)

Co do bugów to na każdym cod modzie tak jest

Map jest dosyć można je zastąpić innymi

Co reset jest coś poprawiane z tego co mi wiadomo ma być poprawiana klasa shoter i frost po resecie

Piszesz że eventy jak już jest konkurs

Co do wbijania 3 osób 401 nie zgodzę się jak ktoś wbije 401 to co ma grać na takim lvl aż wbiją kolejne 2 osoby dajmy taki przykład wejdzie nowa osoba na serwer zobaczy 401 lvl u gracza to wyjdzie z serwera 

Przydałby się opiekun była @Ania był porządek był @SOBOT4 namieszał np. Z tym frostem , szturmowcem masakra czy mapy typu de_polad one w ogóle nie grane są bo są za duże. Tyle z mojej strony

Edytowane przez Nodi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Godzinę temu, Nodi napisał:

Przydałby się opiekun była @Ania był porządek był @SOBOT4 namieszał np. Z tym frostem , szturmowcem masakra czy mapy typu de_polad one w ogóle nie grane są bo są za duże. Tyle z mojej strony

Nodi może nie wiesz,ale nie jest łatwo dogodzić dla każdego. ;) Sobuś był całkiem inaczej śpiewka leciałą,Sobusia nie ma nagle był złym OP. ^^ Skoro tak narzekacie na brak opiekuna,sam nim zostań 100% poradzisz sobie! ;) Tylko nie oceniaj innych jacy byli czy nie byli tylko sam zobacz jak to jest kolego. :) Narzekanie na klasy,jasne moja wina ^^ tylko tu jeden problem,że ja ich nie tworzyłem.. Pozdrówka :D 

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Godzinę temu, S0B0T4 napisał:

Nodi może nie wiesz,ale nie jest łatwo dogodzić dla każdego. ;) Sobuś był całkiem inaczej śpiewka leciałą,Sobusia nie ma nagle był złym OP. ^^ Skoro tak narzekacie na brak opiekuna,sam nim zostań 100% poradzisz sobie! ;) Tylko nie oceniaj innych jacy byli czy nie byli tylko sam zobacz jak to jest kolego. :) Narzekanie na klasy,jasne moja wina ^^ tylko tu jeden problem,że ja ich nie tworzyłem.. Pozdrówka :D 

E.. pretensji do mnie nie miej bo nie ja klasy wymyślałem. 

 

A wracając do tematu.

 

Jeśli chodzi o spam to można zrobić plugin co pozwala dawać pisać wiadomość co X czasu ale ciężko będzie określić czas jaki to ma być bo komendy typu /perk i itp. będą do tego zaliczane jako wiadomość.

 

Co reset nowe klasy i perki hmm. A kto je wymyśli tak zapytam?

Łatwo napisać trudniej zastanowić się i zrobić.

 

@JAKoB żadnej wiadomości o resecie nie miałem dlatego poprawki nie są wgrane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


@WolfIDraV Cb nie winię bo ty i tak roboty dużo masz tylko ten op by się przydał ;/ Trzeba kogoś wybrać bo tak to lipa zwłaszcza an serwerze typu CodMod bo jescze na serwerach typu odd2 czy csgo to pół biedy ale cod mody czasochłonne ;/ 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Dnia 21.08.2017 o 11:43, S0B0T4 napisał:

Nodi może nie wiesz,ale nie jest łatwo dogodzić dla każdego. ;) Sobuś był całkiem inaczej śpiewka leciałą,Sobusia nie ma nagle był złym OP. ^^ Skoro tak narzekacie na brak opiekuna,sam nim zostań 100% poradzisz sobie! ;) Tylko nie oceniaj innych jacy byli czy nie byli tylko sam zobacz jak to jest kolego. :) Narzekanie na klasy,jasne moja wina ^^ tylko tu jeden problem,że ja ich nie tworzyłem.. Pozdrówka :D 

Wolfa to nie wina przecież dostał instrukcje żeby były takie to takie zrobił  mam tylko pretensje że klasy nie zostały poprawione do dziś. A bez opiekuna ten serwer słabo stoi chociaż na serwerze dobrze się gra. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...