Skocz do zawartości
Xerter

[ZAMKNIĘTY]Skarga na gracza Smerf <cod 200>

Rekomendowane odpowiedzi

Data zdarzenia:  9:10 / 2017-08-20
Nick gracza: Smerf
Dowody:

Demko nr1: http://www76.zippyshare.com/v/oWSHzaDO/file.html

Demko nr2: http://www76.zippyshare.com/v/e5MpgJQU/file.html


Świadkowie: -


Uzasadnienie:

Nie wiem czy potrzebny jest komentarz w tej sprawie ale może małe objaśnienie z mojej strony.

Gracz prawdopodobnie miał do mnie żal o to, że zabiłem go przez ścianę ,,skanując''. Zrobiłem to, ponieważ domyśliłem się (usłyszałem), że ukrył się w ciemnym pomieszczeniu z hostami (mapa cs_alpin).

Oczywiście skanowałem sporo czasu ścianę pojedynczymi pociskami (~20 sekund), aż kiedy natrafiłem na miejsce gdzie stoi, użyłem całej serii z karabinu M4A1 aby go zabić.

Dlaczego skanowałem zamiast tam po prostu wejść i zabić go piorunem (jak ostatni noob)? Ponieważ zagrodził wejście tam dwoma replikami ustawionymi jedna na drugiej co uniemożliwiło wejście mi oraz wyjście jemu z tamtego pomieszczenia.

Jeśli chodzi o demka to są one krótkie - proszę zwracać uwagę na sb w poszukiwaniu niestosownych słów kierowanych w moją stronę. Pod koniec pierwszego demka widać, jak gracz celowo zablokował mnie repliką i kontynuował obrażanie. W tym momencie demko się kończy i zaczyna następne, które jest kontynuacją tamtej sytuacji.

 

Dodatkowe informacje:

Mój nick w grze: Xerter

[IP] printing all players IPs
[IP] 1: 'SMERF' (TERRORIST)   -- 31.41.177.39:27005 [STEAM_0:4:1198974419]

 

@edit1: interpunkcja

Edytowane przez Xerter
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.
Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...