Skocz do zawartości
ikz'

[ZAAKCEPTOWANE]Powrót?

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: hypeONNNNNNNNNNNNNNNNNN

 

Wiek: 18 od 2 dni.

 

Doświadczenie (w byciu adminem): 3x admin cod mod 400, 2x admin na tym serwerze 

 

Znajomość AMXX (W skali 1-10): Trochę pozapominałem tego i owego, ale nie będzie z tym kłopotu.

 

Staż w CS-sie: 5 latek.

 

Steam / NonSteam: Steam.

 

Dlaczego Ty: Hm, dlaczego ja... Może dlatego, że widzę bindy na serwie o naborze adminów, więc czemu nie. Doświadczenie mam, jak wspomniałem adminem na tym serwie byłem 2 razy (starzy wyjadacze będą kojarzyli pod nickiem hype czy murzyn^^). A tak na poważnie, to powinienem się przydać, na serwie da się zauważyć w szczególności wyzwiska w stronę drugiej osoby, czego nie można tolerować, a wiadomo, cheaterzy itp. to zawsze norma na serwerze. Myślałem również, aby to podanie wcześniej złożyć, jednak na to nie pozwalała mi moja kultura, więc sobie odpuściłem, niekiedy teraz zdarzy mi się przeklnąć, lecz staram się to ograniczać, w przypadku, gdy dostanę admina, wyeliminuje ten zły nawyk. Dziękuję, pozdrawiam.

 

Czas jaki dziennie poświęcasz na CS-a: Spokojnie godzinkę dziennie poświęce, będą również sytuacje, gdzie będę grał o wiele wiele dłużej. Może moje gt z tego tygodnia tego nie pokazuje, ale tygodniówkę na luzie wyrobię.

 

Kontakt: Steam, ew. forum.

 

Link do GT: https://cache.gametracker.com/player/hypeONNNNNNNNNNNNNNNNNN/80.72.43.106:27032/ - gdyby ktoś się przyczepił, że nie mam wyrobionych 30h na serwerze, podam 2 link gt z poprzednim nickiem, tam jest wbite.

 

https://cache.gametracker.com/player/hypE/80.72.43.106:27032/   - hype

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Kilka razy krytykowałeś moje adminowanie jak wyrzuacałem kogoś za mikro, albo kulturę jak to powiedziałeś "władza odbiła do głowy" czego totalnie nie rozumiem. 

Jeśli bedziesz osobą obiektywną, a nie patrzył czy kogoś lubisz czy nie to masz moje tak, ponieważ masz ogromnne doświadczenie byłeś tu adminem a to duża zaleta i plus w Twoją strone. Tymczasen neutral z w/w przyczyn.

Powodzenia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ja jestem na Tak,

Sporo na servie gra,

Z tego co kojarzę to na u@ coś czasem zgłosił,

Jedyne do czego można się przyczepić to GT, bo albo jesteś codzień i chwilę pograsz albo kilka dni zupełnie Cię nie widać

pozatym tak jak napisał Bezzi, na servie trzeba mieć obiektywne podejście a nie patrzeć na zasadzie lubię/nie lubię .

Ponadto ostatnie odejścia starych adminów z serva sprzyjają przyjmowaniu nowych, także powodzenia

Edytowane przez 5g_KoLoS
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Nie rozumiem: czemu kulturę poprawisz dopiero gdy dostaniesz admina? To samo z minutami. Skoro teraz nie chce Ci się wbijać to co będzie po miesiącu admina. Chociaż no może miałeś jakiś wyjazd czy coś no tego się już nie będę bardzo czepiał. Poza tym jak bezi pisał mam nadzieje ze będziesz obiektywny. No ale mimo to będę na tak. Wg. mnie powinienes minuty robić tez zanim dostaniesz admina ale wierzę że dasz rade. Może za często Cię nie widziałem ale z kulturą nie widziałem problemów. To co się uczepilem na początku odnosi się głównie do treści podania. Adminów często brakuje a osoba doświadczona się przyda. 

 

Wybaczcie ogólna stylistyke i składnie postu ale pisane na telefonie w autobusie :D

 

@hypeONNNNNNNNNN wzajemnie, pozdrawiam.

Edytowane przez klqs
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


2 godziny temu, klqs napisał:

Nie rozumiem: czemu kulturę poprawisz dopiero gdy dostaniesz admina? To samo z minutami. Skoro teraz nie chce Ci się wbijać to co będzie po miesiącu admina. Chociaż no może miałeś jakiś wyjazd czy coś no tego się już nie będę bardzo czepiał. Poza tym jak bezi pisał mam nadzieje ze będziesz obiektywny. No ale mimo to będę na tak. Wg. mnie powinienes minuty robić tez zanim dostaniesz admina ale wierzę że dasz rade. Może za często Cię nie widziałem ale z kulturą nie widziałem problemów. To co się uczepilem na początku odnosi się głównie do treści podania. Adminów często brakuje a osoba doświadczona się przyda. 

 

Wybaczcie ogólna stylistyke i składnie postu ale pisane na telefonie w autobusie :D

Co do kultury - czytanie ze zrozumieniem się kłania, pozdrawiam. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Wczoraj mnie cały dzień nie było, więc dopiero teraz mam czas na rozpatrzenie podania.

- kultura z dnia 22.08, reszta w porządku.
- Twoje lagi, których dalej nie ogarnąłeś.
- również za olewanie co poniektórych osób.
+ STEAM
+ godziny, chęć pomocy (mało adminów)
+ doświadczenie, niejednokrotnie miałam możliwość oceny


50 na 50 = podanie przyjęte na okres próbny.
Bardzo bym Cię prosiła, abyś spróbował coś z tymi lagami zrobić. Owszem, nie pojawiają się one często (kiedyś o nich rozmawialiśmy), ale to trochę irytujące. :>
Na STEAM/pw podaj mi swój STEAM_ID. Powodzenia. :>

 

@EDIT:
Mam urlop od dziś, więc musisz zgłosić się do kogoś z białych z prośbą o nadanie uprawnień na serwerze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...