Skocz do zawartości
Xerter

[ZAMKNIĘTY]Skarga na admina <cod 200>

Rekomendowane odpowiedzi

Data zdarzenia: 16:02 / 2017-08-22
Nick gracza: Do zidentyfikowania - któryś z adminów: Gracze online
Dowody:

SS : Konsola

Demko: http://www95.zippyshare.com/v/OpXYpIQG/file.html

Świadkowie: -


Uzasadnienie:  Przedmiotem sprawy jest niesłuszny kick.

Odnośnik Gracze online pokazuje kto był online na serwerze gdy dostałem kicka (tak się składa, że nie wiem kto dał mi kicka - nie wiem nawet kto tam ma admina)

Odnośnik Konsola pokazuje wycinek z konsoli, na którym widać prośbę (rozkaz) admina aby specty weszły do gry. Skwitowałem to wpisem ,,heh'' na czacie po czym dołączyłem do gry.

Od prośby (rozkazu) admina do mojego dołączenia do gry minęło około 10 sekund. Po 10 sekundach od mojego dołączenia do gry otrzymałem kicka z kuriozalnym powodem: ,,Blok slota;;.

Czas prośby (rozkazu) / dołączenia do gry / kicka widoczny jest na demku. Proszę o wyjaśnienia.

(dobry obserwator dostrzeże, że admin użył prośby rozkazu tuż po moim wpisie skierowanym do gracza Raku - czy zrobił to złośliwie, nie mnie osądzać)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


To ja dałem Ci kicka na spectate siedziałeś dość długo,a ciekawe, że pomijasz fakty kolego, że pisałem "Specty do gry" kilka razy nie reagowałeś siedziałeś na spect i pisałeś sobie na say, więc dobrze widziałeś, co i kto pisze.

Edit.

Drogi Kolego zobacz na swojego screena jeszcze raz zaraz pod dojściem do teamu dostałeś kicka skoro przez 5 czy 10 minut siedziałeś na spect i nie reagowałeś na prośby o dołączenie to czemu się dziwisz? Rozumiem jakbyś poszedł zw na chwilę gdzieś, ale ty jeszcze sobie na say pisałeś więc siedziałeś na spect bez powodu ;) @Xerter

Edytowane przez koksy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


16 godzin temu, Xerter napisał:

Dostałem kicka będąc w grze. To jest fakt.

Również proszę aby nie zwracać się do mnie przez ,,kolego''.

Po co te nerwy admin widział jak wisisz na spec kilka minut po czym dawał wyraźne komendy żeby dołączyć do gry. 

16 godzin temu, Xerter napisał:

Odnośnik Konsola pokazuje wycinek z konsoli, na którym widać prośbę (rozkaz) admina aby specty weszły do gry. Skwitowałem to wpisem ,,heh'' na czacie po czym dołączyłem do gry.

minęło około 10 sekund. Po 10 sekundach od mojego dołączenia do gry otrzymałem kicka z kuriozalnym powodem: ,,Blok slota

To nie jest rozkaz admina tak jak to mówisz, a słuszne zachowanie admin ma prawo, a nawet musi poganiać graczy do gry. Wyjątkami są sytuacje, gdy napiszesz na u@ zw nie kickaj itp. 

10 sekund jak twierdzisz może i dołączyłeś do gry, ale zanim admin odpalił amxmoda znalazł Ciebie to nie mógł sprawdzić Tab,em czy grasz czy nie. 

Żadnej złośliwości ze strony admina nie widze :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jak jesteś na spect bo chcesz sobie posiedzieć to blokujesz slota :) Kicka dawałem Ci jak byłeś na spect w ostatniej chwili wszedłeś i o to masz problem? Jeśli przez kilka minut nie chciałeś wrócić do gry to o co Ci chodzi? Miałeś czas aby pisać na say więc mogłeś wejść do TT lub CT.

 

Edit. 

@Xerter nie będę z Tobą kontynuował tej jałowej dyskusji mam nadzieję, że skargą zajmie się ktoś z wyższej administracji i zamknie ją i wyjaśni Ci o co chodzi skoro moje wypowiedzi i wypowiedź @Bezzi+++ nie robią na Tobie wrażenia ;)

Pozdrawiam kolego

Edytowane przez koksy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jak można blokować slota skoro nawet pół serwera osób nie grało?

 

@edit1 - albo po prostu proszę mi zacytować punkt regulaminu, który złamałem

Edytowane przez Xerter
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


14 godzin temu, Xerter napisał:

Jak można blokować slota skoro nawet pół serwera osób nie grało?

Admin ma prawo poganiać Cię do gry jeśli siedzisz kilka minut na spec jest to oczywiste. Chyba, że jak pisałem wyżej zgłosisz mu to na u@. 

Skarga jest śmieszna nie widzę braku obiektywizmu admina, zrobił słusznie dając Ci kicka tyle w temacie. 

Jak ktoś z góry coś będzie chciał dodać to ma taką możliwość, sprawa adminowania @koksy nie jest jeszcze zakończona, ale ten temat tak, można go wlec latami jak w polskim sądzie co nie ma sensu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.
Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...