Skocz do zawartości
warniak

[ZAMKNIĘTY]Warn - Moderator = Dlaczego?

Rekomendowane odpowiedzi

Mam pytanie, dlaczego gdy moderator daje warna to nie dodaje notatki? Nawet przy upomnieniu były kiedyś notatki.. I druga sprawa, dlaczego nigdzie nie powiadamia mnie o tym, że dostałem warna i dowiaduje się od kolegów?

Piszę tutaj bo nie wiem gdzie to zrobić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Moderatorzy nie mają obowiązku dodawania notatki, jak dostaniesz warna/upomnienie. Wszystko masz napisane w powodzie.

A czemu nie możesz edytować i czemu nie dostajesz powiadomień, to nie mam pojęć, trzeba temu jakoś zaradzić. Sprawdź czy masz powiadomienia włączone..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Powiadomienia na ON, ale to bardzo dziwne że ludzie mi mówią że warna dostałem, prawda? Ciężko jest dodać tą notatke? To nie boli przecież. I o to apeluje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Skoro masz włączone powiadomienia to dostajesz informację o warnie. Nie widzę sensu żeby każdy widział i wiedział o warnach innych userów jest to zwyczajnie zbędne. \(ツ)/

2 powiadomienia zamiast jednego nooooonsennnnnnsssss.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Zwykły użytkownik po tygodniu nieobecności miał by 50 zbędnych powiadomień.  Bez senu, skoro nie przychodzą powiadomienia to coś jest nie tak z profilem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Skoro mam włączone powiadomienia to nie dostaje informacji o wranie i koledzy mi mówia, że "wandi warn" chyba nie tak to ma działać? 

Po tygodniu nieobecnosci jakaś notatka? To chyba żarcik żołnierzyku, nie kumam Cie max.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


5 godzin temu, nieprawdopodobniak napisał:

Skoro mam włączone powiadomienia to nie dostaje informacji o wranie i koledzy mi mówia, że "wandi warn" chyba nie tak to ma działać? 

Dzisiaj miałem to samo... Dostałem 'warna' z samego rana i dopiero po powrocie z pracy dowiedziałem się o tym od znajomych na tsie.
Co do notatek to przy każdym upomnieniu/warnie powinny być dodawane aby reszta użytkowników forum wiedziała czego nie robić na przyszłość oraz aby nie zgłaszać postów które zostały już odpowiednio nagrodzone. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Nie widzimy wszystkiego, wszystkie usterki trzeba na bieżąco zgłaszać. Wiele osób dostaje warny- nie było żadnych problemów, także wandi wyluzuj troszeczkę. Notatki nie mają nic do warnów, trzeba naprawić notatki bo one się bugują. 

Zgłosiłem to już poczekamy na Techników. :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Czy Ty jesteś serio aż tak kąśliwy? Co ja ma wyluzować? Zgłaszam błąd ze łzami w oczach a Ty piszesz abym "wyluzował"? To jak ja mam zgłaszać to? Mam Wam rysować to co jest źle zrobione na forum? What wrong with you? Dawno spięcie tematu nie pisałem, jedyne gdzie się spinam to jak robię rano kupie, także to Ty "wyluzuj". Okej - czekamy.

Edytowane przez nieprawdopodobniak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Wandi, wszyscy wiemy, że jesteś żałosną-kontrowersyjną osobą, nie musisz tego udowadniać. Ja Ci tylko próbuje coś wpoić do mózgu, lecz nie potrafisz tego przyjąć. Zgłosiłeś błąd, super, chwała Ci za to, postaramy się jak najszybciej to naprawić. 

Co do twoich spin, wiesz gdzie je mam? Odpowiedz sobie sam. 

Temat zamknięty, liczę, że technicy szybko naprawią błędy i nie będzie podobnych sytuacji. Dobranoc. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.
Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...