Skocz do zawartości
Doman

Wywiad z przyszłym muzykiem.

Rekomendowane odpowiedzi

 Hejka

Zapraszam do lektury życiorysu @Kagi

Doman

Kagi

 

Witam Cię bardzo serdecznie i dziękuję, że zgodziłeś się na wywiadzik. Na początek powiedz coś o sobie.

No dzięki za zaproszenie. Nazywam się Kacper, niedługo kończę 17 lat, mieszkam w Międzyrzecu na Lubelszczyźnie.

We wrześniu się trzeba spotkać, pamiętaj :D Na jakim etapie edukacji jesteś? 

Idę do I klasy technikum informatycznego/logistycznego.

Co Cię przekonało do tej szkoły?

W sumie to nic konkretnego, jedna z najlepszych takich szkół w województwie, ciekawy kierunek i to w moim małym mieście - tak, chyba tyle.

 W Twojej rodzinie jesteś jedynakiem czy masz kogoś?

 Jedynakiem, ale kto wie :D 

Nie znasz dnia ani godziny :D teraz, kiedy piszemy wywiad co robisz w międzyczasie? 

Słucham sobie muzyki.

Czego słuchasz? Jaka muzyka Ci najbardziej odpowiada?

Nie zamykam się na jeden gatunek, słucham różnych rzeczy, ale myślę że głównie rapu, ponieważ jest "prawdziwy i żywy".

Już za rok pełnoletność, myślałeś już co chciałbyś robić w życiu?

No trochę więcej niż rok :D Myślę, że zająć się muzyką bo jednak to mnie najbardziej kręci.

Tworzysz już coś?

 Tak, produkuje i coś amatorsko nagrywam i planuje niedługo coś wrzucić do sieci.

Od ilu lat zajmujesz się muzyką?

 W sumie to od półtora roku czysto zajawkowo, czasami jakieś pieniądze wpadają za bity lub jak okazjonalnie zrobię mix.

Ooo, czyli można powiedzieć, że już teraz zarabiasz z tworzenia muzyki. A jak wygląda u Ciebie sytuacja sercowa?

No coś tam zarabiam. Z tą sytuacją sercową to jest dosyć skomplikowane. W sensie chciałbym mieć kogoś bliskiego, ale po ostatniej dziewczynie mam trochę "niesmak" do płci żeńskiej.

Lekka przerwa nie zaszkodzi :D Jeśli już jesteśmy przy dziewczynach to jaka powinna ona być? 

Z wyglądu to naprawdę bez znaczenia (nie mówię że nie patrzę na to, po prostu nie mam wygórowanych wymagań) Powinna być kobieca, raczej spokojna bo ja jestem wariatem, więc ktoś musiałby mnie uspokajać, raczej miła i taka, z którą porozmawiasz na jakiś temat oprócz paznokci na przykład.

Patrząc na dzisiejsze,,kandydatki" na dziewczynę to ciężko będzie znalezc, ale życzę Ci powodzenia. Czy w Twojej miejscowości jest coś ciekawego do zwiedzania?

Jeżeli rajcują Cię kościoły, to one bo jest ich pełno, park, Pałac Potockich, cmentarz żydowski (jak lubisz takie klimaty), Żwirownie i chyba tyle, nic ciekawego bardzo nie ma.

Pro po Twojego domowego ogniska, masz jakiegoś pupila domowego?

Tak, mam psa Gizma. Ma 6 lat i jest to spaniel tybetański.

gMgYU0U.jpg

Jesteś osobą, którą łatwo można wyprowadzić z równowagi czy raczej panujesz nad sobą?

 Raczej panuje, na tsie często były wyzwiska, ale przecież to wszystko dla beki. Kto wie, ten wie.

Oglądasz jakieś seriale, czytasz coś może?

 Horror jakiś, czasem kryminał. Nie mam swojego ulubionego.

Jak wspominasz swoje lata gimnazjalne, lata szkoły podstawowej?

 Podstawówkę bardzo dobrze, gimnazjum mniej, ponieważ mój bunt mimo że był mały i raczej nie sprawiałem i nie sprawiam problemów to odbił się na różnych rzeczach i relacjach z innymi. Oprócz tego zadym trochę było haha :D

Zadymka fiu, fiu? :D opowiedz jakąś historię związaną z tym :D 

Nie ma konkretnej historii. Po prostu było parę akcji i tyle, za dużo tego.

Któremu nauczycielowi życzyłeś jak najgorzej?

 Starałem się tego nie robić, ale matematyczce z tego co pamiętam.

Matematyka :x ważny, lecz nielubiany przedmiot :D Masz czasami chęć wyjechania gdzieś daleko, gdzieś gdzie nie ma internetu, telefonu i cywilizacji? 

Tak, i nawet jest taka wieś. Kopytowa :v

Nie słyszałem o takiej wsi w naszych okolicach :/ Niektórzy w życiu dążą do postawienia domu, żony i spłodzenia dziecka. Do czego Ty dążysz?

@Ripton tam mieszka. Dąże do szczęścia, chyba tyle. Każdy definiuje to inaczej, a dziecko kiedyś na pewno chcę mieć.

Wolałbyś chłopczyka czy dziewczynkę?

Bez różnicy.

 Jesteś osobą tolerancyjną czy raczej masz zdecydowane poglądy i ich nie zmienisz?

 Jestem tolerancyjny, nie przeszkadzają mi takie rzeczy jak LGBT (o które pewnie pytasz) choć propagowanie tego w mainstreamie już tak.

Jeśli chodzi o LGBT to jest taki filmik na yt związany z tym :D geje, lesbijki... łosie, kuny xDDD Jaki chciałbyś mieć samochód?

 

Tak, znam :D Oj nie myślałem szczerze powiem, jakiś sportowy pewnie. A z bardziej realnych marzeń to jakieś audi/merc.

 Które z miejsc na świecie chciałbyś najbardziej odwiedzić?

Czarnobyl - takie marzenie z dzieciństwa (nietypowe wiem), i Dubaj ojj tak.

Z czym kojarzy Ci się Dubaj?

Z bogactwem, bogatą architekturą, pieniędzmi na ulicy :D 

A z czym kojarzy Ci się słowo,,Multi-head"? XD

Multi gó**o. Nie no żart, z miejscem w którym spędziłem parę lat całkiem wesoło.

Co możesz powiedzieć o atmosferze kiedyś, a dzisiaj?

Spora przepaść. Wszyscy teraz robią coś ze względu na możliwość awansu lub podlizania się, a nie dla frajdy jak kiedyś. Jest średnio.

Kogo Twoim zdaniem najbardziej teraz brakuje?

O jeju, ciężkie pytanie. Nie wiem.

Wolisz przebywać na Naszym ts czy raczej forum i czat?

Ts oczywiście.

Ile osób poznałeś dzięki Naszemu ts?

Dużo XD Ale najwięcej poznałem na Jailu.

Co sądzisz o administracji MH w obecnym składzie?

Lipa straszna. Opiekunowie UBT mi nie pasują, ale to tylko moje zdanie.

Chciałbyś kogoś pozdrowić na koniec? 

 @señor dobrą mordeczkę, bo kontakt mi się z nim jakoś urwał, @RybSZON, @nieprawdopodobniak, @Idealna Bania i @Ripton może. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Nareszcie sie coś dowiedziałem o moim nemezis :kappa: Nie no świruje. Widze chcesz odwiedzić słynnego Rafała B. Tak czy inaczej leci + bo to jest jeden z nie licznych wywiadów które przeczytałemdo końca. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Oczywiście dzięki za pozdrowienia. :kappa: 

Wywiad bardzo dobry, wiele się dowiedziałem o Kargolu i życzę powodzenia w muzyce!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Fajnego psa ma pierwszy raz w życiu takiego widzę przypomina "mutanta" szczerze to wygląda jak emerytka z siwymi włosami

Wracając do wywiadu nic ująć nic dodać super leci łapka ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...