Skocz do zawartości
J4N0S1K

[ZAMKNIĘTY]Skrypty na serwerze

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam pytanie czy na serwerze są akceptowalne skrypty ? Otóż pan scripters coś tam nie jest czysty i niech mi żaden admin nie wmawia, że spacje wciska w idealnym czasie bo to jest a wykonalne. Wiele rzeczy tutaj ludzie piszą wiele innych mówią. Nawet mogę podać gotowy skrypt do takiego skakania. Bez double jumpa i skryptów jedyne gdzie można wykonąc takiego "Bhop'a" przy 10 aa ( airaccelerate ) tylko i wylacznie na axn_mod i zanim jakiekolwiek osoby się tutaj rozpiszą proszę o zapoznaniu się z silnikiem hf. Proszę o wgranie typowego anty kzhack, linki można znaleźć na xj, nie chce reklamować jak admin napisze to mu podam na pw i się skończy ta cała dziecinada. Proszę rozdawać adminów dla ludzi z kilkuletnim doświadczeniem steam. Trochę rozumu na serwerze nigdy nie zaszkodzi. Osobiście dawno bym to wgrał bo denerwują mnie psedo bhoperzy, którzy wciskają spacje i się cieszą "BHOPEM " a żeby zrobić bhop potrzeba naprawdę miesięcy na kz. Pozdrawiam i czekam na pw od H@ w sprawie pluginu podeślę bo skryptem się brzydzę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


13 godzin temu, El Mafioso napisał:

@J4N0S1K dobrze mówi, ten scripters to odpałuch jakich mało. Szkoda gadać, nie da się grać. A admini co? Udają że nie widzą... pożal się boże. Trzeba coś z tym zrobić, jestem za wgraniem anty kz-hacka na serwer bo to zaczyna być śmieszne. +rep

Dlaczego nie nagrasz demka i wrzucisz w dział zgłoś czitera? :3 

Kz-hack był gdzieś ostatnio wygrywany i poszedł do pieca (chyba) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


@Bezzi+++ bo nie znam się na tych wszystkich behopach i innych skrypciochach, nie umiem też demka nagrać a hltv nie nagrywa głosu...

@Edit

Nie wiem czy będę umiał to zrobić. A nie chce wyjść na gUPka z tym demkiem na którym pewnie będą jednorożce jakieś

Edytowane przez El Mafioso
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Pan scripters jest czysty,  był tutaj adminem i da sie z nim grać po prostu umie wykorzystywać skoki. Jak grałem z nim na GO#1 To nikt sie nie skarżył że jest spalony czy cuś. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


@Witu$ czysty?? Proszę Cię... Ty widzisz co on robi? Jak to jakiś poke-świr z atencją do krów... Nic nie sprawdzacie bo się boicie zareagować, i tylko piszecie "clear/on jest czysty/on nic nie ma / to zwykły bunnyhop" tyle z waszej strony... eks di :')

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ludzie ile to mozna pisac na u@ nie mowcie mi ze jest czysty i umiejetnie wykorzystuje skoki bo skakalem tylko w cs 5 lat i znam doskonale fizyke ruchu silnika hf. Przy uzyciu pistoletu/noza maksymalna szybkosc ktora mozesz osiagnac zeby sie rozpedzic wynosi 299.9 unitow na sekunde ( bigniesz z wcisnietym W 250 u/sec ) gdy jest ona wieksza najzwyczajniej w swiecie nasz model hamuje. Jedyne co pozwala na to axn a tego niestety ale nie mamy wlaczonego. Wybaczcie ale nie wierze w brednie, ze doskonale wykorzystuje skoki. Musialby miec na kazdej strefie przyrost szybkosci na poziomie minimum 80 u / sec. Nawet na airaccelerate 100 nie wykonasz non stop takich stref zsynchronizowanych w 100 %. Jak dla mnie typowy skrypt, moze sie znajdzie pod tym katem madrzejszy ale radze poczytac i moze jednak samemu sprobowac swoich sil na kz/bh choc przez chwile. Mozecie mi wciskac kity o tym zeby pisac na u@ ale co z tego jak napisze a admin jedyne co ma to steam od 2-ch lat a w amxx umie odpalic modmenu ... Dla mnie czysty bez sens ale w koncu ktos musi zareagowac bo jesli nikt nie ma wiedzy to temat bedzie olany i skonczy sie na laniu wody, az ktos umyje rece a temat pojdzie w niepamiec. Pozdrawiam. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


@J4N0S1K zakończmy tę karuzelę śmiechu. Pierwsze primo - serwer stoi na 100aa, nie 10 jak pisałeś. Drugie primo na 100aa zrobisz ducki nawet do 700speeda, wiem bo próbowałem. Trzecie primo nie potrzeba kozak stref czy super synchronizacji, wystarczy 2x skok, jedna ( max 2 ) strefy i to szerokie i samo leci. Jako że grasz/grałeś na kz/bhop, swoją drogą ja grałem na HNS i to sporo; to powinieneś znać lepiej silnik hf. To tak samo jakbyś powiedział, że nie można pływać na 1500v-maxa... Czwarte primo przyznaję się to ja jestem scripters eks di. Piąte primo łap LINK i wy wszyscy też, żeby nie było że wujek zły. Spróbujecie ( nie każdy z was bo nie każdy się połapie ) a raczej ty spróbujesz jako że jesteś wymiataczem pierwszej klasy nie będziesz miał problemów z ogarnięciem tematu i sam zdecydujesz czy mnie przeprosisz czy nie.

Pozdrawiam Scripters # MoAC

Edytowane przez El Mafioso
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Własnie teraz za takie komendy powinienes niestety ale wyrwac bana :) Dobra chcesz to sobie graj ja i tak tego nie akcjeptuje. Na kazdym dobrym hns za to z automatu powinienes zostac wywalony przez plugin. Owszem jesli chodzi o plywanie to i na 10 aa osiagniesz wymarzone 1500 u/sec bez 1000 fps ale to Ci troche zajmie. Tyle z mojej strony i pozdrawiam "+wait". 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.
Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...