Skocz do zawartości
Ripton

[ODRZUCONE]Podanko Ripton

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: Ripton

Wiek: 17

Doświadczenie w pełnieniu podobnej funkcji: Brak ale bawiłem się permisjami itp :D 

Posiadasz mikrofon?: Jest

Dlaczego własnie Ty?: Czasami ludzie piszą do mnie abym nadał jakąś rangę lub kanał więc z moderatorem będę mógł :D Często siedzę na ts nawet po 10h, przyda się dodatkowa para rąk do pomocy, bo nie zawszę któryś z modków jest i myślę, że można mi zaufać :) Wymagania spełniam.

Staż na sieci: Rok i trochę.

Co wprowadzisz na naszego Ts? Nic nie trzeba wprowadzać chcę tylko pomóc :D 

Czy byłeś banowany wcześniej na serwerze? (jeśli tak to za co): Raz za kulturę :D 

Edytowane przez Ripton
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


W porównaniu do Rybona miałeś jednego bana tutaj minus, poza tym nie ma co za bardzo się przyczepić do Twojej kultury często Cię na TS widzę też siedzisz na różnych kanałach, obecność na forum podobna. Jestem na tak, ale mniejsze niż u Rybki ;) 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Czesto wyzywa banie i vexa, nie umie grac w lola i monopol, oraz jak na swoja mase jest zbyt agresywny.... brac go poki jest cieply :kappa: 
Riptonek nadaje sie na moderatora ts3, duzo przesiaduje na ts gdzie knuje plany zniszczenia mh oraz podboju swiata, ponad to jest osoba mila, przyjacielska oraz mozna sie z nim posmiac na wiele tematow.
Jego dodatkowym atutem jest mikrofon ktory daje tak czysty dzwiek, ze az moje uszy placza ze szczescia :3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Aktualnie najlepszy kandydat na to stanowisko.

Na ts3 widzę twoją osobę codziennie. Jesteś zabawną i komunikatywną osobą.Tak jak ja potrafisz podchodzić do problemów w sposób  spokojny i nieemocjonalny.

Życzę powodzenia :) 

 

 

 

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


TAK!
Jak narazie najlepsze podanie do tej pory. Ripton jest nolife jeśli chodzi o przebywanie na teamspeaku. Posiada kulture osobistą potrafi doprowadzić każdego do śmiechu. Masz moje wielkie poparcie. Wykorzystaj to.
Powodzenia ;)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Widzę Ciebie na tsie codziennie, nie zauważyłam skarg na Ciebie i jesteś z nami już tyle, że dałeś się poznać większości. Bez problemu poradziłbyś sobie z tą funkcją. Oczywiście, że jestem na tak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Witaj! Twoje podanie zostało odrzucone przez administratorów. Oznacza to, że nie zostałeś przyjęty na rekrutowane stanowisko.
Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

Niestety, oczekujemy nieco innych kandydatur od pretendetów. Dziękujemy za zgłoszenie i zapraszamy w następnej rekrutacji!

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...