Skocz do zawartości
senor

[ODRZUCONE]podanie senora

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: senor

Wiek: 18

Doświadczenie w pełnieniu podobnej funkcji: Nie posiadałem podobnej funkcji.

Posiadasz mikrofon?: Oczywiście, że tak.

Dlaczego własnie Ty?: Chciałbym się w końcu sprawdzić jako moderator i pokazać z tej strony od której forum mnie nie zna. Ta strona polega na tym, że jestem pomocny, sumienny w swoich obowiązkach, oraz zawsze staram się rozwiązać konflikty we właściwy sposób.

Staż na sieci: Ponad 2 lata

Co wprowadzisz na naszego Ts? Coraz częściej da sie zauważyć osoby korzystające z modulatorów głosów, wyzywających sie nawzajem na kanałach publicznych oraz bawiących sie bindami na botach muzycznych. Chciałbym w końcu zrobić z tym porządek.

Czy byłeś banowany wcześniej na serwerze? (jeśli tak to za co): 2 razy za kulture, i raz za "podszywanie sie" pod bobsona xd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Składasz podanie kolejny raz więc widac, że Ci zależy. Mimo to jestem neutral. Niby widzę Cie na ts ale jak już to większość czasu siedzisz zmutowany całkowicie i nie angażujesz się bardzo w rozmowę. Plusem jak dla mnie jest staż na sieci i to, że masz swoje zdanie.

Powodzenia ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


TAK:

+ idol został przez ciebie poprowadzony bardzo dobrze

+ nie dasz na siebie wejść ludziom na ts3

+ aktywny

+ kolejne podanie na modka, ostatnim razem byłeś bardzo blisko

- kultura

 

Edytowane przez Maajkeel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jestem na TAK.

Mimo iż jesteś kontrowersyjną na sieci osobą to masz moje TAK. Po prostu bronisz swojego i chcesz zawsze żeby prawda była górą. Jesteś pomocny ( przed chwilą mi nawet pomogłeś ) miły, nad kulturą popracujesz. Siedzisz bardzo dużo na ts, czy to na VIP 2 to z kimś innym. :)

Edytowane przez `KinG`
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Zawsze można go dać na okres próbny :P .

Seńor spoko morda, angażował się dużo w życie forum, jedynie czasem siadają mu nerwy :D .

Powodzenia!

edit: Chciałbym przypomnieć, że Wandi również był w podobnej sytuacji i szansę swoją dostał. Pozdro ^^

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Mimo iż uczestniczysz regularnie w życiu tsa, jesteś na wielu eventach (typu idol, itp.), ale niestety według mnie jesteś jedną z bardziej kontrowersyjnych osób na sieci, przez co automatycznie według mnie skreśla Cię z jakiejkolwiek posady.. :/ Jeżeli nie będziesz wdawał się w dyskusje (Wiesz o co mi chodzi (jeśli nie, sb, spiny itp.)) to będę na tak, bo tak naprawdę jako jedyny wydajesz mi się najodpowiedniejszy na to stanowisko... Gdy składałeś podanie na moderatora forum, było dobrze, mogłeś to utrzymać (kultura, poziom) i bym nie miał teraz zastrzeżeń, no ale niestety..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Senor Senor paprykarzu :D Co tu z Tobą zrobić :P Widuje Cie codziennie na ts, może nie zawsze chętny do rozmowy ale jestes :D Wiemy jak z kulturką u Ciebie ale myslę że to jest do ogarnięcia jesli dostałbys ową funkcję :D Starasz się już którys raz i pokazujesz że Ci zależy :D  Jak dla mnie okres próbny się należy ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jestem na tak, dużo przesiadujesz na ts'ie, jesteś pierwszy do pomocy (mówię tutaj szczególnie o sytuacji z Idolem). Starasz się o tą funkcję baaaaaardzo długo, a ja mając możliwość pracowania z Tobą w redakcji wiem, że dasz sobie spokojnie radę. Jest jedna rzecz, której się obawiam, mianowicie Ty + Majkel to może być para "wybuchowa" na tym tsie. Mam nadzieję, że tak nie będzie. ;) 

Powodzonka! :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Również jestem na Tak

Idol był przeprowadzony na bardzo wysokim poziomie.

Na TS3 przesiadujesz codziennie, aktywność jest bardzo dobra :)

Składasz kolejne podanie, nie poddajesz się i walczysz do samego końca. 

Powodzenia :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


@Th3End po co tak wk******z?... wszyscy sa na tak, tylko Ty masz do niego jakis problem o "spiny". wlasnie widac kto je prowokuje, to tyle z mojej strony, pozdrawiam serdecznie, a co do podania to jestem na tak:

+dlugi staz

+poradzi sobie bez problemu

+godny zaufania 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Wypowiem sie jako "forumowicz" jestem na..

Jesteś naprawdę dobrą zaufaną osobą byłeś członkiem UBT i spisywałeś sie naprawdę dobrze. Zakończymy na tym, że po rezygnacji poszedłeś własną drogą widzialem Twoje wzloty i upadki, niestety idziesz w tą drugą stronę.

Nie potrafię sobie wyobrazić Ciebie W TYM MOMENCIE na tym stanowisku.

Wybacz, jestem na NIE.

Edytowane przez Bezzi+++
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jestem na NIE 

 

Jesteś skreślony na samym początku ponieważ nie dogadujesz się z paczką, która zatacza tu krąg, ma swoje rację itp ;)

Jesteś osobą, która gra im na nerwach, nie zgadzasz się z ich poglądami więc Ciao Bambino co tu więcej gadać.


Siema

YRr13.gif

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Witaj! Twoje podanie zostało odrzucone przez administratorów. Oznacza to, że nie zostałeś przyjęty na rekrutowane stanowisko.
Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

Niestety, oczekujemy nieco innych kandydatur od pretendetów. Dziękujemy za zgłoszenie i zapraszamy w następnej rekrutacji!

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...