Skocz do zawartości
Orszul

[ODRZUCONE]Podanie na admina

Rekomendowane odpowiedzi

Nick:Orszul
Wiek:17
Doświadczenie (w byciu adminem):
Znajomość AMXX (W skali 1-10):9/10
Staż w CS-sie:5lat
Steam / NonSteam:NonSteam
Dlaczego Ty:Ponieważ byłem adminem na 3 serwerach myślę że dobrze ogarniam funkcje admina.
Czas jaki dziennie poświęcasz na CS-a:około 8godzin
Kontakt:FB-https://www.facebook.com/profile.php?id=100013567364087
Link do GameTracker'a: Niestety nie posiadam !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


doświadczenie admina nie zauważyłem więc: umiem wymusić głosowanie na np 2 mapy dać kicka dać bana rownież staram się odpowiadać na pytania graczy którzy nie wiedzą oco chodzi co i jak !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Nie wypowiadaj się w temacie, masz formę edytuj.

twoje GT: https://www.gametracker.com/player/OrSzUl/80.72.34.124:27034/

Wiele razy łamałeś regulamin, w tym masz banu za mikro +16 i kulturę. Z tego można wywnioskować czy aby na pewno masz 17lat , znajomość amx 9/10 ? w drugim poście napisałeś co potrafisz,  nawet nie wiesz co to jest GT ;)  Powodzenia może ktoś ci da szanse :) 

Edytowane przez Atsui
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Powiem tak kilkakrotnie dostawałeś ode Mnie upomnienia za mikro i na bank nie masz 17 lat czasami aż piszczysz jak 12-letni chłopczyk.  Wczoraj popisałeś się z kultura gdzie ode mnie bana dostałeś i widzę że @Atsui również dał Ci 20.08. Łamiesz regulamin, co do amx to tu już chyba napisane chybił trafił. Trzeci minus nie widać Cię kompletnie na forum. Podanie oczywiście odrzucam. 

Edytowane przez M a m c i a
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Witaj! Twoje podanie zostało odrzucone przez administratorów. Oznacza to, że nie zostałeś przyjęty na rekrutowane stanowisko.
Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...