Skocz do zawartości
hardkorowo

[ZAMKNIĘTY]Propozycja map

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiedziałem w którym dziale to pisać, to napisałem w tym.

Witam, chciałbym przedstawić  propozycje map, bo z tego co widze sa dodane ale jakies nędzne podróbki popularnych map.

Dodana może być de_cobble,, cs__office, css_overpass (ale na niektórych serwerach się crashuje), i pare innych.(jak ktoś zna fajne niech poda)

A zbędne mapy typu.css_dust2_remake , css_dust3 i podobne do tych  uważam za zbędne, ponieważ polowa serwera ich nie zna a po drugie ct jak i tt mogą dojść szybciej na bss i resp ct/tt.

Takie mapy dodaje się do codmodow anie do csgomodow.

 

Edytowane przez hardkorowo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


2 godziny temu, hardkorowo napisał:

de_cobble

 

2 godziny temu, hardkorowo napisał:

css_overpass

Odpadają.

2 godziny temu, hardkorowo napisał:

A zbędne mapy typu.css_dust2_remake , css_dust3 i podobne do tych  uważam za zbędne, ponieważ polowa serwera ich nie zna a po drugie ct jak i tt mogą dojść szybciej na bss i resp ct/tt.

Dopiero co zostały dodane na prośbę graczy i adminów. Chyba po to są nowe mapy żeby je poznać. Inaczej nic nigdy nowego nie dodamy "bo nie znają". 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Po części sie zgadzam, po części nie, 

Tak, poniewaz przyda sie pare nowych mapek bo juz te, to zalatuja nudą.

NIE . bo ta mapa css_dust2_ramake jak wszedłem na serwer i ja zobaczylem to sie zdzwilem.  To jest duza mapa z wieloma wejsciami  na bss'y, wiec aby kryc bssy  i mida potrzeba 8/10 graczy po ct. A jak jest 5 antyterrorystow to  tt wchodzi sobie na bombsidy jak do siebie.

 

Skończą sie wakacje, zacznie sie szkola to dopiero pod wieczor bedzie najwiecej osob to taka mapa sie przyda bo w tedy mozna na niej grac a jak jest 4/5 graczy to nie bardzo (moim zdaniem i graczy bo duzo przeklinalo jak zobaczylo ja) 

22 minuty temu, hardkorowo napisał:

@SUNN. właśnie widze jak się "pytaliscie graczy" .... Był  css_dust2_remake to każdy prosil admina aby ja zmienil.

 

Pytano sie napewno graczy , bo administracja nie dodala by  map bez ich wiedzy. :) 

Edytowane przez buzia<3
Literowka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


1 godzinę temu, hardkorowo napisał:

Jezelii te mapy odpadają to dodajcie jakies inne, lepsze a nie takie co te.

To może sam zaproponuj skoro dodane mapy odrzucasz? ;)

1 godzinę temu, hardkorowo napisał:

właśnie widze jak się "pytaliscie graczy"

Sami zgłosili prośbę o dodanie tej mapy :) 

Godzinę temu, buzia<3 napisał:

NIE . bo ta mapa css_dust2_ramake jak wszedłem na serwer i ja zobaczylem to sie zdzwilem.  To jest duza mapa z wieloma wejsciami  na bss wiec aby kryc bssy  i mida potrzeba 8/10 graczy po ct. A jak jest 5 antyterrorystow to  tt wchodzi sobie na bombside jak do siebie.

 

Godzinę temu, buzia<3 napisał:

Pytano sie napewno graczy , bo administracja nie dodala by  map bez ich wiedzy.

Gdybym nie wyczyścił skrzynki to bym Ci pokazał ssy od adminów GO #8 z ponagleniami o dodanie m.in. de_dust2_remake ponieważ poza trainem, eldorado i dustem3 miała najwięcej % w ankiecie (link poniżej). Trochę mnie to zdziwiło na początku, bo taki kabul został całkowicie zignorowany. Poza tym jeśli dobrze pamiętam, ta mapka nie jest na serwerze od wczoraj - była dostępna z menu admina ;)

Zróbmy tak: może siądźcie jeszcze raz do tych propozycji i wybierzcie coś co będziecie naprawdę chcieli ;) Oczywiście prócz overpassa i cbble/cobblestone, które w propozycjach padają za każdym razem a na pewno nie zostaną dodane.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


@SUNN. Mnie te mapy odpowiadaja sam bym z checia pogral, ten css_dust2_remake to duza mapa i tak jestem 50/50.

Jest urozmaicenie rozgrywki, a nie tylko w kolko te same mapy. A dodawac ani odejmowac to chyba nie trzeba bo po co tyle jak i tak sa podstawowe grane. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Teraz gram na GO #8 i stwierdzam że żadne nowe mapy nie są potrzebne. Mapy overpass i cobble nie ma bo wywalały serwa ( z tego co pamietam jak grałem na GO #1 ). Map jest wręcz za dużo, mamy kilka często granych i jak dla mnie taka mapa jak westwood powinien zostać usunięty. Czemu? - Zapytacie, to ja wam odpowiem. - NIE PASUJĄ DO GO MODA. (  de_westwood hmm mapa dobra na cod mod nie na go mod - nie pasuje do klimatu ).

Edytowane przez `KinG`
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.
Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...