Skocz do zawartości
5g_KoLoS

[ZAMKNIĘTY]skarga na btk

Rekomendowane odpowiedzi

Data zdarzenia: dziś około 19:25 oraz w dniu 7 sierpnia
Nick gracza: Born to kill
Dowody: Sb oraz temat :


Świadkowie: kilku graczy na pewno by się znalazło, jak do tej pory wolę ich nie angażować w tą kwestię,
Uzasadnienie: pan wielce szanowny wielmożny bóg świata mh chyba z powodu posiadanej rangi czuje się o wiele lepszy, za napisanie Skuhhhhhhhwysyny na sb, parafrazując Klejnot Nilu dostałem pięknego warna od pana btk, może nigdy nie oglądał cudownej twórczości Testo, niewiem.

Oraz 7 sierpnia napisałem temat pożegnalny, gdzie dostałem punkt kolejny za kulturę, oczywiście mam tu na myśli określenie multi shit. wielokrotnie przewijało się to przez forum i nie widziałem żadnych ostrzeżeń/warnów.

Ale król nasz najjasniejszy chyba za bardzo mnie nie lubi co powoduje wlepianiem warnow za wszystko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


6.Dozwolone używanie słów wulgarnych jedynie z cenzurą, która ma wyglądać w następujący sposób: kur*a, pierdolni*t* itp. 

"Spiehdalać" i tego typu słowa, ze zmienioną literą są również karane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gdyby nie chodziło o Testo i wymowę R to napisałbym Sku#!&*@#&*!wysyny, a chodzi o fenomen jego H w wypowiedziach zamiast R, tym samym nie zakryłem tego smaczka, byłoby to po prostu niestosowne w stosunku do Pomarańczowego Króla,

panie born to grill coś na rozluźnienie czasem weź bo spięty jesteś aż ci wulkany wyskakują.

 

@Kurzy Naplet jest to spowodowane tym że ponad połowa administracji jest w wieku szkolnym, także ten

Edytowane przez 5g_KoLoS
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


2 godziny temu, 5g_KoLoS napisał:

za napisanie Skuhhhhhhhwysyny na sb, parafrazując Klejnot Nilu dostałem pięknego warna od pana btk

6.Dozwolone używanie słów wulgarnych jedynie z cenzurą, która ma wyglądać w następujący sposób: kur*a, pierdolni*t* itp. 

Cytuj

Gdyby nie chodziło o Testo i wymowę R to napisałbym Sku#!&*@#&*!wysyny, a chodzi o fenomen jego H w wypowiedziach zamiast R, tym samym nie zakryłem tego smaczka, byłoby to po prostu niestosowne w stosunku do Pomarańczowego Króla,

panie born to grill coś na rozluźnienie czasem weź bo spięty jesteś aż ci wulkany wyskakują.

W związku z nadużywaniem wulgaryzmów poprzez zamienianie liter, wprowadzone zostały dodatkowe, wyżej wymienione, obostrzenia. Wulgaryzm to wulgaryzm i tak jest traktowany, nie ma znaczenia to czy parafrazujesz kogokolwiek. Inaczej każdy mógłby się tak tłumaczyć za użyte słowo powszechnie uważane za obraźliwe. Może i według Ciebie właściwa cenzura byłaby niestosowna wobec Testovirona, ale nas interesuje tylko to, że była niestosowna na Naszym forum.

Skargę odrzucam - ostrzeżenie było słuszne, tym bardziej że jako były admin serwera powinieneś znać regulamin forum. A prowokacje zostaw dla siebie.

PS. @5g_KoLoS bardzo dobry pomysł z tym dbaniem o poprawne wysławianiem się. Warto zacząć od siebie :) 

image.png

//EDIT:

Co do warna z 7 sierpnia -  Twój "pożegnalny" post to była napinka i prowokacja w stronę użytkowników i administracji MH. Mówienie w stronę kogokolwiek że jest "bachorem" na pewno nie jest przejawem honoru i dobrego wychowania. Tym bardziej, że mimo wszystko ze strony admina/byłego admina taka opryskliwość po prostu nie wypada. Ten warn również zostanie na Twoim koncie.

@LOVASSS zerknij.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.
Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...